Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-26 7:51

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 91 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 10 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-21 12:19 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
Simas wrote:
Na, Gambler, jei jau tu įsivaizduoji, kad Ancillae ar neonate gali dažaisti iki to, kad Kainą suėstų, tai ką čia tada jau apie setingą šnekėti? :)
pataisyk mane, bet jei neklistu vampyrai nemirtingi ir turi n+k metu atsargoje? jei jau uzhsibrezhiami tokie tikslai kaip Kaino diabolizavimas tai ir laiko galima primesti kokius taip 10 metu kompeinui.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-21 12:23 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Na, gal nesigilinkim į tai :) IMHO, jei jau sugalvoji Kaina ėst, tai sekantis logiškas žingsnis yra ėsti Dievą :) Jei tai fun - į sveikatą. Ale aš tokiame projekte dalyvauti nenoriu :)

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-21 12:38 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Quote:
Na, nenusivažiuokime į Froidus ir gramatikas, ok?
Niekas ir nesiruošia pradėti gramatinio nagrinėjimo - žmogus paklausė, jam buvo atsakyta. Kas dėl Froido - simai, tu nuoširdžiai tiki, kad the Beast yra WW darbuotojų originali idėja? :o Gal jie ir Alamutą sugalvojo, ir Baalį, ir Setą, ir italų klaną, kurio narius jungia ta pati pavardė, ir išminčius, kurie ieško harmonijos su savim ir visata, ir "senuosius miegančiuosius", kuriems pabudus ateis pasaulio galas?
Quote:
Kai setingas yra taip detaliai aprašytas ir sukurtas, tai žinoma galima jį perkurti ir pritaikyti savoms reikmėms, tačiau imho įdomiau yra nieko nedakūrinėti, o naudotis tuo ką debesys žmonių kūrė eilę metų.
Aha, supratau. Reikia meistrauti tik komercinius scenarijus, bo bet kokia idėja out of the box rizikuoja pažeisti tai, kas parašyta 128tajame puslapyje. "Nieko nedakūrinėti" - štai tikro RPG geimmasterio devizas. Valio, draugai.

Dėl "diabolistų kampeino". Techniškai, tai visai įmanoma - tereikia pakankamai "kietų" personažų, ir gausime aštraus siužeto veiksmo trilerį. Atvažiuojam į miestą, išsiryškinam, kur jame gyvena vampyrai, juos diabolizuojam, prieš tai išsiaiškinę, kur yra kietesnių vampyrų, važiuojam į kitą miestą. Galų gale mumis susidomi kurie nors smogikai, apturim gerą laiką, kovodami su jais, juos irgi diabolizuojam, prieš tai sužinoję, kur sėdi jų "bosai". Tada diabolizuojam bosus. Sounds like a game plan, ir settingo raidė gali būti išlaikyta netgi labai preciziškai, motyvacija tokiems diabolistams taip pat gali būti parinkta atitinkama: jei nėra patho, kuris tai pateisintų ir net skatintų taip elgtis, galima tokį pathą sukurti. Vienintelis rimtas minusas - tai tikrai nebus gothic horror. Jei yra meistras, kuris nori _tai_ meistrauti - jis susiras sau žaidėjų. Kas kam įdomu, taip sakant. Nė karto nesutinku, kad tai nebus VtMo žaidimas, o toks psichų-diabolistų packas laisvai gali figūruoti kaip antagonistai kokiame nors WW romane - žinoma, Kaino jie diabolizavę nebus, bet "išskerdę" kokio nors šūdmiesčio princą ir jo cotterie - laisvai.

Cmon, people, apsidairykite aplink. Yra daugybė skirtingų žmonių, jų požiūris į religiją ir tradicijas yra labai skirtingas. Negi negalite net daleisti minties, kad Kaino vaikai gali būti tokie pat skirtingi?

Dėl "fun first, rules second" - nematau nieko keisto, jei kam nors rules=fun, "rules lawyer" yra visiškai standartinis RPGininko archetipas. Kažkas žaidžia tam, kad parodytų aplinkiniams, kaip gerai jis išmano antro pasaulinio karo techniką, timeline ir karinę taktiką, ir bet koks nukrypimas nuo realios istorijos jam atrodo šventvagystė (ale bet tas meistras ir daunas - ne, nu tu tik pagalvok, pas jį T-34 pasirodė jau 1941-maisiais! Ir tas debilas dar drįsta aiškinti, kad meistrauja WW2...). Ir pats primesk, jei žmogus, bendroj sumoj, perskaitė kelis tūkstančius psl. apie setingą, jam bus kiek abydna, jei negaus to dalyko išbandyti in-game, o dar jei suvoks, kad jo taip sunkiai įgytos žinios konkrečiai šitame žaidime yra bevertės... Čia jau ne ture-untrue klausimas, o paprasčiausias reikalavimas atlyginti už darbą.

UPDATE
Quote:
Na, Gambler, jei jau tu įsivaizduoji, kad Ancillae ar neonate gali dažaisti iki to, kad Kainą suėstų, tai ką čia tada jau apie setingą šnekėti?
Kiek pamenu, Mithras (4th generation) buvo pribaigtas "by a young assamite". Šaltinis - London by Night.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-21 12:53 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
1. Aš nešneku apie tai iš kur atėjo idėjos į WoD. Aš šneku apie, tai kad nereikai jų nagrinėti remiantis Froidais ir tuo iš kur jos atėjo, nes pačiame setinge jos nau nieko bendro su Froidu neturi. Mes vis dar apie setingą šnekam? Nes jei apie realybę, tai aš sutinku, kad vompyrų nėra :)

2. Gal tada prisimink kodėl jį užmušė Assamite neonate? Gal todė, kad jis praktiškai torpore gulėjo po kovos, o mazgis atėjo, pamtė, apsidžiaugė ir suėdė jį :) O gal prisimeni kas po to nutiko? Kad dėdė išstūmė otsosomito sialą ir šiek tiek pasimodifikavęs psichologijoje užvaldė kūną. Čia kaip ir standartas VtM, kad jei lobzikėlis suėda rimtėlesnį dėdę, tai ilgai tuo nesidžiaugia, nes dėdė galų gale jį patį išstumia iš jo kūno :)

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-21 13:10 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
BET KĄ galima nagrinėti, remiantis Froidu - ypač jei tai su psichika susiję, o apie mąstymą kalbėti pradėjau ne aš.

Vadinasi, mes pripažįstame, kad galima diabolizuoti senius? O kas ten toliau nutiks - žaisiu už savo originalųjį personažą, už diabolizuotojo personažą, už savo originalųjį, bekovojantį galvoje su diabolizuotuoju ar apskritai patapsiu NPC - čia jau nuo meistro priklauso. Ir nereikia sakyti, kad diabolizerių kampeinas VtMe neįmanomas: užtenka pasakyti, kad jūsų ratelyje taip nežaidžiama.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-21 14:55 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
OK, sakykime, kad mūsų ratelyje yra vienaip, o visur kitur kitaip :)
Jei tas faktas iš LbN tau yra įrodymas, kad diabolistų campaign kurio tikslas yra sudiabolaizinti Kaina ar Antideluvianus yra normalu, tai sėkmės ir sveikatos ir baigiam diskusiją.
Jei ne taip, tai vis tiek siūlyčiau baigti diskusiją, nes aš nelabai matau, kad šia tema kažkaip susišnekėti galėtume :)

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-21 15:41 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Simas wrote:
OK, sakykime, kad mūsų ratelyje yra vienaip, o visur kitur kitaip :)
A, taip. ghoul'io apdainuotasis elitizmas.
Quote:
Jei tas faktas iš LbN tau yra įrodymas, kad diabolistų campaign kurio tikslas yra sudiabolaizinti Kaina ar Antideluvianus yra normalu
Savaime suprantama, visiškai jokio skirtumo tarp "normalu", "įmanoma" ir "priimtina" neegzistuoja. Jei negali paneigti argumentų, išversk patį faktą į kitą pusę.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-21 15:47 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
shizzar wrote:
Vadinasi, mes pripažįstame, kad galima diabolizuoti senius? O kas ten toliau nutiks - žaisiu už savo originalųjį personažą, už diabolizuotojo personažą, už savo originalųjį, bekovojantį galvoje su diabolizuotuoju ar apskritai patapsiu NPC - čia jau nuo meistro priklauso. Ir nereikia sakyti, kad diabolizerių kampeinas VtMe neįmanomas: užtenka pasakyti, kad jūsų ratelyje taip nežaidžiama.
1. Tu apie būrelius prisigalvojai, o ne aš. Aš ironiškai išsireiškiau, nes imho tas elitinis būrelis yra labai didelis, jei paėmus pasaulio mąstus :) Pilna elitinių forumų, puslapių ir t.t.

2. Kur aš faktą išverčiau? Aš paklausiau pačioje pradžioje, ar to bičiuko planuojamas žaidimas (kuriame nori Kaina ir Antideluvianus diabolaizinti neonate) yra VtM ar geimas apie vompyrus. Tu pradėjai rašinėti visokius faktus ir paaiškinimus, kaip tai gali būti normalus geimas. Kaip surpantu, nori pasakyti, kad "viską padarius teisingai" tai būtų VtM. Vat aš su tuo nesutinku ir manau, kad tolimesnė diskusija yra bevertė.

Fantasy apie vampyrus ar heroic fantasy apie vapmyrus yra fantasy, o ne gothic horror. And thats so

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-21 16:01 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Simas wrote:
1. Tu apie būrelius prisigalvojai, o ne aš. Aš ironiškai išsireiškiau, nes imho tas elitinis būrelis yra labai didelis, jei paėmus pasaulio mąstus :) Pilna elitinių forumų, puslapių ir t.t.
Nu bet taip žiūrint iš e"elitiškumo" pozicijų visko galima prisigalvoti. Sorry, jei klausimas nuskambės žioplai, bet susidarau įspūdį, kad Simas propaguoja "vadovėlinį" žaidimą. Šiukštu nenukrypstant nuo "biblijinio" teksto. Jaunesnis nešoka prieš vyresnį, juolab prieš sistemą; būtina laikytis vieno iš nustatytų "kelių" ir pan.? O kur šioj vietoj padėtas tas nežinomumo, fantazijos cinkelis, kuris ir daro žaidimą įdomų?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-21 16:06 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Apie elitą aš iš vis juokauju, kaip suprantu čia iš manęs norima pasišaipyti išvadinant apsišaukėliu elitu :)

O dėl tavo pamastymų, tai manau, jog tu teisus. Tik WoD aš ne rules laweris, o seting laweris ir tiek :) O funo pilna visur :)

_________________
The cake is a lie


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 91 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 10 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited