Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 1:22

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 92 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-15 16:42 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
gre wrote:
... Ir jeigu tu budamas "geras" vis del to uzhdubinai ta angela ...
Va cia, brol ir yra esme: nesam mes geri. Mumi nei balti, nei raudoni. Tiesiog tokie purvini apdulkeje rudeniniai lapai. Nuplautu kas - tai butumim grazus ir sklandytumem padebesiais. Ale GM'as tam ir reikalingas, kad neleistu tam ivykt, bo kaip zinia uz absoliutu geruma jo po sagos atzaidimo niekas nepagirs. Todel tokie ir esam: giliai sirdy - sventieji, bet su dalge rankoje. Nes nezaidziam tam, kad pamatyt grazesni gyvenima. Zaidziam tam, kad po zaidimo suvoktumem, kaip isties gerai gyvenam.
gre wrote:
... tavo atzaidinejimas yra blogas. ...
O va situos akmenius gali susirinkt, bo mano darze jiems nevieta :)
Bo jei as apgaudineju, issisukineju ir suku uodega, (kitaip tariant "vaidinu") ir darau tai vardan apdovanojimo (nepabijokim tikrojo pavadinimo "XP") tai manau, kad darau viska gerai. Kodel? Nes zaidziu vaidmenu zaidima! Kurio tikslas yra isplesti mane is kasdienybes ir leisti man atsipalaiduoti ir patirti svaiginanciu nuotykiu! Kuo geriau jausis mano veikejas, tuo didesni pasitenkinima pajusiu as. O jam tiesiog butina tobuleti ir vystytis, kam ir yra reikalingas tas "eks-pee" ir ji privalu uzdirbinet.
Besk man dabar pirstu, kurioj vietoj as neteisus. :wink: Nes kitaip surasiu pacia didziausia kuoka ir uzmaujosiu per tamstos putralake taip smarkiai, kad palaidus dantis galesi isperst pro sikyne.

Aye! Paskutine fraze patentuoju, bo su ja geimo metu galima koki konflikteli paastrint. Gal pades uzsidirbti? :roll:

Beje, olo, aciu uz gera zodi. :garbinti: O tai ziurek siais laikas jau niekas tikro nuosirdumo nebevertina.
:mrgreen:

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-23 14:41 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 13:17
Posts: 289
Location: Klaipėda
Ne esme, ka tu darai, esme del ko darai siuo atveju. Greiciausiai puikiai RP'ini... em.... hm.
Manau koja musu diskusijai kisha sistemu skirtumas. Mes pavyzdziui duodam gurpsuose tashkus zaidejams uzh gera charo atzaidima, geras idejas, siaip dalyvavima zaidime. Todel jeigu tu susikurei paprasta miestieti kuris megsta pinigus, tai greiciausiai kad ir kaip jis juos megtu, jis nebus linkes eiti seneliu naktim pjauti del pensiju... Daug priklauso nuo charo prieshistores dar manau...
Siaip mano manymu blogieti sunkiau atzaisti negu gerieti...

O kas gali ka pasakyti apie tai kad zudymas sukrecia zmones ish vidaus, lavonai skerdynes ir kraujas turetu palikti kazkoki pedsaka tokiuose charuose... Kaip tai apiforminti konkrecioj sistemoj? GURPS mane domina jeigu tiksliau. Kas turi patarimu prasom pasisakyti.

Aciu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-23 15:46 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
gre wrote:
O kas gali ka pasakyti apie tai kad zudymas sukrecia zmones ish vidaus, lavonai skerdynes ir kraujas turetu palikti kazkoki pedsaka tokiuose charuose... Kaip tai apiforminti konkrecioj sistemoj? GURPS mane domina jeigu tiksliau. Kas turi patarimu prasom pasisakyti.
Duodi metimus prieš Will, nesėkmės atveju savo nuožiūra paskiri quirk'us ar ir disadvantage'us. As simple as that.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-23 17:28 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
gre wrote:
Mes pavyzdziui duodam gurpsuose tashkus zaidejams uzh gera charo atzaidima, geras idejas, siaip dalyvavima zaidime.
:ups:
Nu... :?
Tai ko tu is manes nori? Ir ka tu bandai pasakyt?

Ziurek dabar, jei zaidime sutikciau toki tipa (NPC) kaip tu dabar snekanti, tai susikofuzyciau siaubingai. Niekaip kitaip nebeivertinciau taves kaip tik realia gresme mano niekingai esybei. Buciau "paprastas miestietis" tai drozciau kiek kojos ikabina nuo tokio chaotic evil. Ale jei nebuciau "toks paprastas miestietis" tai ... :threaten: ... Reiketu padaryt maza blogi ir isgelbet pasauli nuo didesnio blogio.

:wink:

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-27 22:28 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 13:17
Posts: 289
Location: Klaipėda
Ghoul galvojau apie tai, bet ash nenoriu pats vystyti ju charu... Noriu, kad zaidejai patys vystytu charu asmenybes... Be to nelabai sugalvoju kaip nustatyti, kiek stipriai koks atsistikimas paveikia kiekviena chara... Cia manau reiketu zaidejams spresti... Be to metimai priesh will'a irgi nevisalaik limpa, nes ir stipriavalius paveikia. Visus paveikia. Tik skirtingai... Anyway cia per giliai lendu jauciu, einu geriau Diablo2 pazaist :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-03 14:12 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 13:17
Posts: 289
Location: Klaipėda
Bungalo, chillout, wtf... Cia diskusija, o ne "Drasus, stiprus, vikrus" "Kodel jis teisus? Jis ant manes pavare, jis negali buti teisus!" tema...
Tu sakai- nesam mes geri, tipo sventieji su dalgiais- visishka nesamone...

Taip pat del tavo atvaidinimo:
"O va situos akmenius gali susirinkt, bo mano darze jiems...."

Paskaityk tu savo zodzius. Sakai, kad viska roleplayindamas darai del XP, o del XP darai tai, kad tipo galetum daryti tai ko negali realiai... Nesueina kazkas, arba ash tave broli fantaste ne taip supratau, tada sorry...

Mano manymu: zaisti del XP yra laiko gaisimas, nes tik tu gausi kad ir 100 XP, pasikelsi viska ka gali, kad nebutu nuobodu GM'as tau pames Elitini moba vietoj paprasto ir gaunasi tas pats shudas, tu vel zaidi del XP kad ta elitini suest... Kad ir koks idomus procesas, tavo pacio tikslas yra praktishkai neegzistuojantis ir beprasmis ir tavo charas turetu pasikarti, priesh tai aishku gaves XP karimosi skilui ishmokti...
Besti pirstu? Prasom:
" O jam tiesiog butina tobuleti ir vystytis, kam ir yra reikalingas tas "eks-pee" ir ji privalu uzdirbinet."

Tam nereikalingas "ekspee". Tu zaidi zaidima, kur viskas ka tu gali ar negali nusprendziama tuo kiek tu "ekspee" sumetes i chara? Ne! Tikrai abejoju, kad gaistum savo laika del tokio zaidimo- greiciau eitum papaisyti, kas tau puikiai sekasi...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-04 11:58 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
Man patinka, kai mane supranta is puses zodzio.
:wink:

Gre, jei tau mano sapaliones "nesueina" i tiesiogines ir neslepiamas liaupses apie dvasini pasitenkinima is zaidimo, apie emocijas ir tram param. Tai vadinas viskas labai gerai. Taip ir turi buti.

Nes negalim susikalbet...

Pats sakai, kad zaisti del XP yra laiko gaisimas. O va "pas jumi gurpsuose" XP dalijamas uz gera charo atzaidima, geras idejas, siaip dalyvavima zaidime.

Tai taip iseina, kad pas jumi geimuose "geras vaidinimas, geros idejos, dalyvavimas zaidime" yra laiko gaisimas?
Nepatiktu man pas tave zaist. Bo tas ekspe uz superbosus man maziau vertingas, uz ta, kuri as gaunu is meistro. Uz tobulai isgiedota mela, uz bedon ikista drauga, uz laiku ir gerai nutaisyta grimasa kalbant su sargybiniu, kuri ruosiuos nudobt. As dievinu XP. Man malonu ji kisti i savo veikeja, nes jis tada patiria multimaksinius orgazmus. Nuo to meistro padalinto XP.

Taip, kad daugiau nebutu nesutarimu, susitariam:
XP - yra gerai. Tik tai yra Dieviskoji mana. Ji yra dalijama uz tuos pacius nuopelnus, kuriuos tu laikai RPG vertybem.
Apie joki kitoki XP nekalbekim. Daisu rolai ir rewardas uz killus yra tik sistemine statistika. Kitokios rusies "xp". Svarbus. Bet ne tokio poveikio.

OK?

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-15 5:17 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 13:17
Posts: 289
Location: Klaipėda
Kuriuos ash laikau RPG vertybem? :D

Anyway nukrypom su tema... Siandien GM'as sako prasidejus grajuj, ka norite veikti.. Sakau noriu stoveti miesto centre(settingas- dabartinis Londonas, VtR; nu apie 9 mln zmoniu mieste bus...), ir kad visam mieste tashkytusi ir sproginetu zhmones visi iki vieno nipadelu ir ju visu kraujas teketu i mane... Man atrodo nesvarbu koks vampyras, tokia svajone visi vampyrai turi, ka nors panasaus bent, kitaip jie ne vampyrai... Ar ash kazhkokius ne tokius vampyrus isivaizduoju?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-15 10:05 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Njoooo...bent jau maniskio isivaizdavimo tai tikrai toloka

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-05-15 14:34 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
nu ka tu nori, gi cia vtr'as :)


<- trollol


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 92 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited