Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 8:43

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2009-01-13 2:11 
Offline

Joined: 2006-08-04 13:45
Posts: 37
Location: Vilnius
<<<Moderated by shizzar: išskirta iš temos "Ieškau Noobų partijos :P", kadangi anai jau suėję visi senaties terminai. Jei autorę žeidžia temos pavadinimas, jį galima pakeisti>>>

Matau šita tema jau kiek apdulkėjusi, bet pabandysiu laimę. Na naujoke šiame pasaulyje savęs nelaikau, bet jau gan senokai neteko nei GURPS nei DnD pageimint, o labai jau norisi. Į RPG fiestas vis kažkaip nesuspėju :( o ir šiaip norėtųsi ne to vadinamo quik shot'o ar kaip jį ten, bet ir į ką nors rimtesnio įsijungti. Tai jei dar Lietuvoj liko meistrų, atsidavusių šiam reikalui ir jiems lyg tyčia trūksta žaidėjos, būkit geri, praneškit. Čia kažkas miršta iš rpg bado.... :wink:

_________________
Now and forever... And after that.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-13 11:15 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Amžius, patirtis, pas ką žaidusi? Meistrų šiais laikais mažai, jei nori ką susirasti, pateik daugiau informacijos.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-13 14:42 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Aš irgi norėčiau. Po kitos savaitės kaip tik sesija baigsis. Man 19m. esu dalyvavęs daug fiestų ir lituanicone. Šiaip esu (jaučiuosi) labai protingas ir intelektualus, todėl norėčiau ir panašios kompanijos. :wink: Dar būtų gerai, kad per žaidimus nebūtų labai girtaujama :roll: Geriausiai žaidžiu personažus individualistus-savanaudžius, tam tikra prasme, na tai jei kam ypatingai trūksta žaidėjo tai praneškit ;]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-13 22:07 
Offline

Joined: 2006-08-04 13:45
Posts: 37
Location: Vilnius
Man 20 metų, irgi va kaip tik sesija baigiasi. Esu žaidusi Gurps, D&D, Vtm sistemas, esu meistravusi GURPS (viena karta :) ) esu gal keturis kartus buvusi rpg fiestoj, i Lituanicona deja nenuvažiavau, daug kartu esu žaidus larpe... hm... na šiaip mano mėgstamiausi yra medieval scenarijai, bet neturiu nieko prieš ir patinka ir kitokie. Na niekada nesu žaidus cyberpunk... hm... kas dar... net nežinau... na esu jauna ir simpatiška driade ir ieškau meistro ir partijos, prie kurios galečiau prisijungt. :wink:

_________________
Now and forever... And after that.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-14 1:32 
Offline

Joined: 2009-01-01 19:25
Posts: 6
Man tai labiausiai patiko sita fraze "na esu jauna ir simpatiška driade ir ieškau meistro" idomiai persiskaite mano istvirkusiom akim :D

_________________
in motion..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-14 2:06 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-23 3:13
Posts: 66
Location: Vilnius
kristijonas wrote:
... Šiaip esu (jaučiuosi) labai protingas ir intelektualus, todėl norėčiau ir panašios kompanijos. :wink: Dar būtų gerai, kad per žaidimus nebūtų labai girtaujama :roll: ...
Mūsų grupėje yra laisva vieta. Deja labai protingais ir intelektualiais tampame tik po 5 bokalo, taip kad antrojo reikalavimo neatitinkame :(

_________________
DVORF - JUST A LITTLLE CREATURE IN THIS BIG WORLD


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-14 2:20 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Z3rox wrote:
Man tai labiausiai patiko sita fraze "na esu jauna ir simpatiška driade ir ieškau meistro" idomiai persiskaite mano istvirkusiom akim :D
Ja ja, pavojinga mėtytis tokiomis frazėmis tarp mūsų, nerd'ų, kurie moteris matę tik ant AD&D sourcebook'o viršelio, su chainmail bikini ir dvirankiu kalaviju ;)

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-14 2:40 
Offline
User avatar

Joined: 2007-09-17 17:01
Posts: 200
ghoul wrote:
Ja ja, pavojinga mėtytis tokiomis frazėmis tarp mūsų, nerd'ų, kurie moteris matę tik ant AD&D sourcebook'o viršelio, su chainmail bikini ir dvirankiu kalaviju ;)
mmmm... chainmail bikini... 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-14 3:13 
Offline

Joined: 2006-08-04 13:45
Posts: 37
Location: Vilnius
Deja, turėsiu nuvilti jūsų lakią fantaziją, bet su chainmail bikini ir dvirankiu kardu tikrai nelakstau. :P

_________________
Now and forever... And after that.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-14 9:51 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-02 17:22
Posts: 354
Location: vilnius
:D o be kalavijo ? ;) o siep tai manau butum sena ir negrazi ragana gal tikrai atsirastu vieta kokiam nors Vtm ar kur kitur o dabar jauna simpatishka nesugadinta (kolkas ;) ) ir naivi kad pasauly ishgelbeti galima tik su kalaviju(arba be jo kas butu sunkiau zyymkiai) bet be jaingmailbikini ;)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited