Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 19:14

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 107 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 711 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-07-13 20:31 
Offline
User avatar

Joined: 2010-08-06 0:14
Posts: 113
Čia ne visiškai į temą, bet geresnės vietos nelabai sugalvoju.

Taigi mano klausimas/pasiūlymas yra toks:

Ar yra Trakuose stalo RPG žaidėjų, kurių nepažįstų? Kartais darom su draugais one-shot'us ir lieka vietos 1-2 žaidėjams.
Taip pat galit atsiliepti ir tie, kurie gyvenat netoli ar būtų neproblema atvykti į Trakus.

Jei kas susidomėjot, tai prasykit PM...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-09-02 20:35 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-28 19:48
Posts: 38
Sveiki, aš ieškau grupės.

Sistema:Houses of the Blooded.

Norėčiau Kaune surinkti grupę (4-5 žmonės), Houses of the Blooded kampainui.

Žaidimo pobūdis: bendradarbiavimas kuriant gražią ir tragišką istoriją.

Čia nebus tikslių skaičiavimų kiek kas daro žalos, ir kokie minusai atstumui. Čia nėra resisto nuodams, šarvų, exp ir statsai niekados netampa didesni nei buvo kuriantis personaža. Čia patirtis skaičiuojama užgrobtomis žemėmis, sudaužytomis širdimis ir išduotais draugais.

Reikalavimai: labai griežti :)

Man ne tiek svarbi patirtis RPG žaidimuose, ar sistemos žinojimas (sistemą perprasti lengva ir paprasta) kiek motyvacija žaisti ir aktyvumas. Iš žaidėjo norėčiau, kad galėtų pasirodyti kiekvieną žaidimo sesiją (jeigu nors vienas žaidėjas negali, paprastai sesijos nedarau). Svarbus ir supratimas apie ką žaidimas. Tikrai nebus hack and slasho, o istorija Meistro ir žaidėjų yra kuriama bendrai. Labai svarbus sugebėjimas atskirti žaidėjo žinoma informaciją nuo personažo žinomos informacijos - šitame žaidime nėra slaptų pasitarimų ar pakalbėjimų su Meistrų atokiau - jeigu jūsų "draugai" planuos veikėjo nužudymą, tai vyks viešai, prie to žaidėjo.

Lokacija: Kaunas
Susidomėjusius prašau rašyti man PM. Dėl laiko/vietos/maisto žaidimo metu manau sutarsime.

Ačiū.

_________________
- Nenervinkite manęs!!! Aš jau neturiu kur slėpti lavonų!!!


Top
   
 Post subject: Tomas, ieskau
PostPosted: 2011-09-29 8:48 
Offline

Joined: 2011-09-28 19:05
Posts: 3
Location: Kaunas
Vardas, amžius: Fruorin, Tomas 18m
Apie save: Mėgstu kompanija, mėgstu RPG, tačiau nesu žaidęs stalo RPG, o norėčiau.
Žaisčiau: DnD 4th
Lokacija: Galėčiau žaisti belekur Kaune ir šiek tiek už Kauno, nes pats esu iš Aleksoto
Susisiekimas: Skype: kabronas nr: 864842701


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-11-30 12:58 
Offline
User avatar

Joined: 2010-08-06 0:14
Posts: 113
Vardas, amžius: Nemesity, Mantas, 22m.
Apie save: Mėgstu žaist už įvairius personažus. Patirties turiu jau pakankamai, ne vienerius metus lošiu ir retkarčiais pats meistrauju. Išbandęs esu nemažai sistemų, tačiau jų pavadinimų taip ir neišmokau :lol:
Žaisčiau: Dabar ieškau kompanijos, kuri loštų Dark Heresy ar kažką panašaus. Nesvarbu koks grupės progresas, galiu prisijungti prie bet kokio lvl personažų. Taip pat tiktų ir vienišas meistras, galėčiau surinkti grupę. Žaidimo kalba gali būti tike lietuvių, tiek rusų, tiek anglų...
Lokacija: Tinka Vilnius, Trakai, bet kas tarp jų, ir beveik viskas aplink juos. Laiką galiu prisiderinti, galiu beveik bet kurią savaitės dieną, tik ne visom valandom.
Susisiekimas: PM arba Skype: Nemesity


Top
   
PostPosted: 2012-02-08 0:42 
Offline

Joined: 2009-03-22 11:12
Posts: 2
...


Last edited by Baras on 2012-03-13 15:28, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: 2012-02-27 17:32 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-14 19:06
Posts: 189
Location: Čia ir Dabar
Vardas, amžius: Vidmantas, 29 m.

Apie save: per septynis pažinties su stalo RPG metus, kokią desetką kitą sesijų GURPS ir Karmagiai sistemose esu sužaidęs.Taip pat apturėjau kelis nevykusius bandymus meistrauti laisvai interpretuota GURPS sistema.

Žaisčiau: Norėčiau ilgalaikės kampanijos (jei kas kampaniją meistraujat ir trūksta žaidėjo - I'm your man), kartą per savaitę/dvi. Dūšiai artima tiek sf tiek fentezy, išskyrus vampyrus :) Sistema nėra labai svarbu.

Lokacija: Vilnius. Ideliausia būtų centras. Darbo dienomis vakarai paprastai laisvi.

Susisiekimas: PM, tikrinu kasdien.


Top
   
PostPosted: 2012-03-21 11:39 
Offline

Joined: 2012-03-18 12:51
Posts: 2
Vardas, amžius: Paulius, 25 m.
Apie save: Esu žaidęs keletą single-shot'ų įvairiose sistemose, taigi bendrą supratimą apie RPG turiu, bet patirties trūksta
Žaisčiau: Praktiškai bet ką, bet labiau norėtųsi socialinio nei veiksmo ar hack and slash tipo žaidimo
Lokacija: Vilnius. Laisvas darbo dienomis po darbo (apie 17-18h galima pradėti), savaitgaliais dažniausiai išvykstu arba būnu užimtas, bet iš anksto paderinus būtų ir tokia galimybė
Susisiekimas: PM, tikrinu praktiškai kasdien


Top
   
PostPosted: 2012-06-18 21:02 
Offline

Joined: 2012-06-18 19:41
Posts: 1
Vardas: Julius, 16m.
Apie save: dundukas, perskaitęs KarMagių taisykles ir norintis išmėginti RPG stalo žaidimus. Patirtis nulinė.
Žaisčiau: bet ką, bet būtų maloniau, jei nereikėtų visą laiką tik kažką kapoti.
Lokacija: Vilnius, laisvas darbo dienom.
Susisiekimas: 861441067, arba julkabulka@skautai.lt


Top
   
PostPosted: 2012-10-12 22:25 
Offline

Joined: 2012-10-12 22:15
Posts: 5
Sveiki,
norejau suzinot ar Kaune isvis yra zaideju kurie zaidzia rpg, tokius kaip D&D arba Pathfinder ar panasius? Ir ar yra kazkoks klubas kur renkasi? Nes sunku paprastai pradeti :)


Top
   
PostPosted: 2012-10-12 22:34 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
TerTer wrote:
Sveiki,
norejau suzinot ar Kaune isvis yra zaideju kurie zaidzia rpg, tokius kaip D&D arba Pathfinder ar panasius? Ir ar yra kazkoks klubas kur renkasi? Nes sunku paprastai pradeti :)
Nukeliauki ten:
viewtopic.php?f=7&t=6730
ir manau, surasi kitų nuotykiautojų.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 107 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 711 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited