Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 12:33

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 97 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-11 5:23 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Quote:
Parašius, kad geimas vyks, prisirašo ~6 žmones.
Ateina 3. Nes paaiškėja, kad ar tai laiko, nebėatrašo, dar kažkas.
Problema. Protingas sprendimas būtų rinkti ne vieną stalą, o, sakykime, du arba tris, tuomet būtų manevro galimybė (antras ir trečias, t.y. atsarginiai meistrai gali virsti ir žaidėjais arba pasidalinti po keturis žaidėjus, jei nesusirinko po penkis ir t.t.).

Kodėl nekyla tokių bėdų per fiestas?

Kita mintis: registruoti su litais. Jei mano litas vis vien žaidžia, tai gal ir aš paskui jį būčiau suinteresuotas nepraleisti įvykio?

Trečia mintis: žalia fiesta. Tokia fiesta, kurioje visi žaidimai skirti green strangers ir newbie.

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-17 9:36 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Tai va, visų pirma reikia atsakyti į klausimą: ar bus iš to nauda kam nors ir kokia? Kol nėra aiškaus atsakymo į tai, turime tiesiog darymą vien tam, kad daryti (arba trumpiau išsireiškus – masturbaciją).
This, pretty much. Bandote spręsti neegzistuojančią problemą. Kas nori meistrauti, visada randa kam meistrauti. Kas nori žaisti, visada randa pas ką žaisti. Nėra Lietuvoje nei žaidėjų nei meistrų trūkumo. RPG yra populiaru. Ne krepšinio ar Alias lygyje aišku, bet populiaru.

Teko sutikti daug žmonių, kurie žaidžia savose grupelėse bet ką nuo karių&magų iki GURPS ir visai netrokšta daryti kažkokią meistrų vienybę ar pažindintis su kitomis grupėmis, nes kam jiems? Tiesa sakant ne taip jau dažnai susipažįstu su žmonėmis, kurie nieko nežinotų apie RPG. Manyčiau Lietuvoje šis hobis net populiaresnis ir labiau user-friendly nei, tarkim, Šveicarijoje.



Bet svarbiausia, kad aš neįsivaizduoju kas tai per "populiarinimas" turėtų būti. RPG žaidėjams tereikia minimalaus pasiruošimo, minimalių žinių ir 5 litų entry išlaidų pieštukui, trintukui ir popieriaus lapui. Kaip turėtų atrodyti tas sėkmingas populiarinimas? 30% daugiau žmonių turės pieštuką, trintuką ir popieriaus lapą? Kaip jau sakiau dabar bet kas gali žaisti RPG, ir "papopuliarinus" vis dar galės žaisti bet kas. Jei noriu RPG, galiu bet kam pasiūlyti ir dar nebuvo kad atsisakytų.

Palyginimui, pvz., Warhammeris - visai kita kalba. Čia naujas žmogus negali tiesiog atsisėsti ir žaisti. Reikia armijos, kuri suryja belenkiek laiko ir pinigų. Reikia stalo, geriausia specialiai paruošto, negali žaisti tiesiog kabake prie alaus. Visai kita situacija, nei su RPG.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-17 9:55 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Quote:
Kas nori meistrauti, visada randa kam meistrauti.
Ar tikrai? Jei čia parašyta: „aš visada randu, kai noriu“, tai su ta mintimi visiškai sutinku. Bet juk gali būti ir tokių žmonių, kurie ne visada randa?
:]

Čia empatijos klausimas. Geras meistras (ypač veteraniškai geras) turėtų gebėti įsijausti į bepradedančio domėtis asmens (potencialaus žaidėjo ar meistro būseną).

Jei jis to padaryti nesugeba, tai kokia prasmė tęsti diskusiją?

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-17 10:13 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Geras meistras (ypač veteraniškai geras) turėtų gebėti įsijausti į bepradedančio domėtis asmens (potencialaus žaidėjo ar meistro būseną).
Kaip ten buvo ta mintis apie konservatorius? :) Sugebu įsijausti visur kur reikia. Been there, done that. Pakankamai gerai pamenu, kaip pradėjau meistrauti. Tuo metu buvau žaidęs vieną DnD žaidimą, dungeon crawlą iš esmės, kuris mane ir sužavėjo baisingai. Taigi, namie susikūriau savo a la pseudosistemą, paremtą tuo ką prisiminiau iš savo žaidimo, susikviečiau kiemo draugus bendraamžius trylikmečius ir visiems buvo fun. Aš net karių ir magų taisyklių tuo metu neturėjau, nei apskritai supratimo kur ieškoti Lietuvoje kažkokių taisyklių. WWW tuomet Lietuvoj nei neegzistavo.

What I am saying is, jei žmogus neturi nei draugų nei interneto, ko gero jis turi rimtesnių problemų už žaidėjų trūkumą ir RPG šiaip ar taip nesusidomės :) Aš aišku galiu ir klysti. Jei pasakytum kokios konkrečiai priežastys trukdo žmonėms susirasti žaidėjų, galėtume kažką patarti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-17 10:24 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
paaintrinsiu nomadui. Siauliuose meistravau nuo '93. situacija analogiska nomadiskai. menesi pazaidziau MERP'a, jam isvaziavus i sostine issikepem kazkoki analoga, kuris didelio entuziazmo deka veike, ir zaidem. paskuibuvo karmagiai, RM, Gurps. zmoniu netruko niekada. ir nebuvo jokiu forumu, apie interneta buvom girdeje, bet reguliarai juo naudotis tebuvo svajonese. ale zaideju pasirinkimas buvo. zaidusieji pasakodavo pazistamiems, tie patys pabandydavo, ar dar kam prasitardavo, ir po tokio sugedusio telefono zmones atsirasdavo. o siuo metu, su visais internetais nerasti grupes... man, is esmes besibaidanciam svetimu irgi nepazistamu zmoniu, keista.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-17 10:38 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Aš dariau taip ir taip. Viskas teisingai. Tą ir turėjau omenyje.

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-12-10 11:35 
Offline
User avatar

Joined: 2006-08-25 14:51
Posts: 181
Turiu dabar mazdaug 4 zmones kuri noretu isbandyti RPG. Is karto po svenciu galima kaska organizuoti ir greiciausia iki to laiko dar daugiau prisides.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-02-06 16:28 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-16 22:11
Posts: 21
Atsiprasau bet man net truputeli pikta, kad kai parasai skelbima cia, kad nori zaisti pvz tai dauguma net neatkreipia demesio, mano skelbimas sitam saite buvo gal puse metu ar daugiau bet niekas taip ir neparase... Cia turbut visgi yra tas dalykas, kad visi turi savo grupes kuriose zaidzia vieni kitus jau metu metus pazysta ir zaidzia. Nebent jei pradeciau lankytis kasdien D6 arba kiekvienoje fiestoje su visais kazkaip bandyt bendraut tik po kokiu 5 ar 6 menesiu nenutrukstamo bendravimo pagaliau kazkas pasiulytu prisijungt... Man toks vaizdas susidare... (kalbu grynai is savo patirties, nzn gal kitiem kitaip)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-02-07 0:22 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Ar pabandei skambinti tiems kas siūlė žaidimus?

Ir taip, grupę surasti reikia bandyti. Nueini į fiestą ir pasiklausinėji.

Ir nereikia parintis, rpg yra sunkiai surandamas daiktas, taip, bet visada viskas įmanoma.

ir dar toks dalykas, kad ne visada lengva rast tiek laiko kad daryt pastovų campaigną. (čia sorry, bet jei kas prispardys, kokią sesija kada galiu padaryt, bet tik po fiestos :D)

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-02-07 13:03 
Offline
User avatar

Joined: 2009-08-16 22:11
Posts: 21
Nu zinau kad imanoma, juk neimanoma nepasakiau, tik sakiau kad sunku ka tu irgi pasakei. Ok Paziuresim kas iseis. :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 97 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 10 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited