Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 20:10

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 97 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 10 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 21:41 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
Jaunatviškas maksimalizmas ir entuziazmas yra labai geri dalykai sveiko proto ribose. Panašu pas Rzu abiejų yra daugiau nei pakankamai. Bėda, kad seniai jau persirgo šita liga ir ne kartą matė kuo baigiasi visi tokie bandymai populiarinti RPG. Vienintelis ilgai grojantis ir išgyvenęs projektas yra RPG Fiestos ir tik todėl, kad juo užsiima shizzaras. Na dar šitas forumas iš dalies. Visi likę mirė arba egzistuoja komos būsenoje.
Paprasčiausias būdas populiarinti RPG yra pačiam imtis meistravimo (jei jau nėra aplink daugiau nieko) ir susiradus žaidėjus bandyti. Nes pokinti likusius kažką daryti sulaukia tik nepatenkintų senių burbėjimo, kad paliktu juos ramybėje. O jei jau bijai vilkų - neik į mišką. Niekas negimė mokėdamas (kotai patraukė mane į patarles) - visi mes mokėmės iš savo klaidų. Taip kad takelis pramintas, grėbliai sudėlioti kur buvo ir vėliava tavęs laukia.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 21:51 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Quote:
pernelyg agresyviai nusiteikusi senų meistrų atžvilgiu
Vienintelės šios minties nesupratau. Jokiame poste nieko nereikalauju, tiesiog svarstau „gerai būtų“. Atgal gaunu gana absurdišką „varyk, mūsų leidimo tau nereikia“. Kokio dar leidimo? Stengiuosi sudominti tuos, kam įdomu. Ar būtina tam trukdyti?

Ir prašyčiau nepykti, nereaguoti į kiekvieną maksimalistišką idėją, kaip į asmeninį įžeidimą. Kas nors vis vien gausis. Kaip sako Šveikas, dar taip nebuvo, kad nieko nebūtų gavęsi...

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 22:09 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
rzu wrote:
Quote:
pernelyg agresyviai nusiteikusi senų meistrų atžvilgiu
Vienintelės šios minties nesupratau. Jokiame poste nieko nereikalauju, tiesiog svarstau „gerai būtų“. Atgal gaunu gana absurdišką „varyk, mūsų leidimo tau nereikia“. Kokio dar leidimo? Stengiuosi sudominti tuos, kam įdomu. Ar būtina tam trukdyti?

Ir prašyčiau nepykti, nereaguoti į kiekvieną maksimalistišką idėją, kaip į asmeninį įžeidimą. Kas nors vis vien gausis. Kaip sako Šveikas, dar taip nebuvo, kad nieko nebūtų gavęsi...
Įsivaizduok kad forumo seniai yra ograi. Tu gal nieko blogo nenorėdamas atbėgai ir pradėjai giedoti elfišką pavasario dainelę, o jie atėjo ir tave pritvojo, nes tai jų kiemas ir triukšmo(radikalių idėjų) kelimas yra suprantamas kaip agresija. Kažką čia neseniai aplojo už tai kad pasidomėjo ar forumas dar gyvas. O mano asmeninis patarimas - nereikia "stengtis sudominti", nes kaip matai sunkiai einas, geriau siūlyk ką daryti, tas gal turės geresnių pasekmių.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-08 22:35 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-13 21:16
Posts: 353
Location: Night City
:D Seni konfliktai nerūdija, ką?

_________________
dekui Dievui uz virtualia realybe..... o sveikas, ka tik tau dekojau.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-09 0:05 
Offline
User avatar

Joined: 2010-01-09 17:45
Posts: 25
Location: Jonava
Gambler wrote:
Jaunatviškas maksimalizmas ir entuziazmas yra labai geri dalykai sveiko proto ribose. Panašu pas Rzu abiejų yra daugiau nei pakankamai. Bėda, kad seniai jau persirgo šita liga ir ne kartą matė kuo baigiasi visi tokie bandymai populiarinti RPG. Vienintelis ilgai grojantis ir išgyvenęs projektas yra RPG Fiestos ir tik todėl, kad juo užsiima shizzaras. Na dar šitas forumas iš dalies. Visi likę mirė arba egzistuoja komos būsenoje.
Paprasčiausias būdas populiarinti RPG yra pačiam imtis meistravimo (jei jau nėra aplink daugiau nieko) ir susiradus žaidėjus bandyti. Nes pokinti likusius kažką daryti sulaukia tik nepatenkintų senių burbėjimo, kad paliktu juos ramybėje. O jei jau bijai vilkų - neik į mišką. Niekas negimė mokėdamas (kotai patraukė mane į patarles) - visi mes mokėmės iš savo klaidų. Taip kad takelis pramintas, grėbliai sudėlioti kur buvo ir vėliava tavęs laukia.
Vat aš irgi priėjau prie tos minties kad reik bandyt meistraut ir visdėlto lipt ant tų grėblių, kad ir kaip bus...

_________________
www.exonngames.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-09 0:25 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
pasinaudodamas skargan ivesta dalyba i A ir B grupes:
jei tu nori dayrti tik B grupei - tai ideja truputi buvo netikslingai pateikta - tau ish pat pradzhiu reikejo daugiau apeliuot i (ne)visishkus naujuokus, neminint grupes A.
jei tu nori daryti ir A ir B grupei - tu turi suprasti - tikimybe, kad tai kas bus idomu B grupei, bus idomu ir A grupei (o dai ir ant tiek, kad jie pradetu kazhka veikt) - mazha, kai viskas pateikiama taip, kaip shita darai tu.

tiksliniu grupiu nustatymas, ju motyvavimas ir itraukimas i processa yra svarbus igudzhiai ne tik kasdieniniam gyvenime, bet ir RPG;)

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-09 0:53 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
šiaip nepatyrųsiems naujokams apie grėblius, do's & dont's yra skiltis "viskas ko norėjote paklausti"

ir į kiekvieną klausimą atsakomą greitai, o dažnai dar ir ne vienas "senas vilkas" pareiškia savo nuomonę.

tad supporto yra pakankamai.

dėl grėblių baimių ir pan. na taip. pirma grupė kuriai meistravau nuo RPG atsižegnojo smarkiai, ilgam ir jų nesugebu įtikinti, kad tai yra gerai. :)

bet su išbarstyta grupę šį tą sužinojau. pirmiausiai sužinojau ko nežinau, pamačiau kas neveikia.

tada keliauji į iestą, tampai bet kurį meistrą už rankovės (visi pakankamai draugiški ir nenužudys žvilgsniu) ir sakai "vat man nepavyko padaryti" - niekad nepavedė ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-09 6:34 
Offline
User avatar

Joined: 2007-09-17 17:01
Posts: 200
Kadangį ką tik grįžau naumo, piktas, pavargęs ir plyštančia galva, o ir šiaip esu nebe jaunas. Tai leisiu sau paburbėti. Kiekvianą kartą kai koks naujas forumo emtuziastas krykštaudamas prabėga per šį forumą, forumoas tampa panašus į paspirtą vapsvų lizdą.

Tiesą sakant galiu suprasti senius, kurie nenori terliotis su naujokais, nes žaidimo tikslas - maloniai praleisti laiką, ir jei su patyrusiais žaidėjai tą daryti maloniau, tai kam apsunkinti savo gyvenimą?

Kitą vertus man tokia pozicija: "o kas man už tai?" visada atrodė kiek trumparegiška, nes RPG kaip hobbis yra palaikomas iš vidaus, pačių jo dalyvių, be jų jis sunyks. Tai tarkim be shizaro iniciatyvos organizuoti RPG fiestas situacija pas mūs būtų kur kas prastesnė.

Bet faktas lieka faktu, kad šitame kontekste pareiškimai: "imkime visi ir darykime tai ką aš čia sugalvojau" neveikia ir neveiks. Tačiau retkarčiais suveikia pareiškimai: "va aš padariau tą ir aną, ir jei kas norite, galite tai išbandyti". Vis tiek atsiras sakančiū, jog geriau jau to niekada nebūtų, ar kad tam lemta ilgai netempti. Tačiau bent jau nesusilauks masinio susierzinimo.

O dar yra būdas savo pasiūlymą performuluoti į klausimą, stiliuje: gal tie kas turi patirties galėtų pasakyti ar mano tokia ir anokia idėja verta egzistuoti. Seniai į tokius klausimus atsakinėja su pasimėgavimu :)

Labanaktis.

_________________
_________________________________________

IRONic WOLF RPG BLOG
http://ironicvolf.blogspot.com/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-09 16:59 
Offline
User avatar

Joined: 2006-08-25 14:51
Posts: 181
Netyciai maciau jusu diskusija.

Truputi mano komentaru. Pas mus parduotuveje ateina zmones del RPG. (Visiskai naujokai, sakykim vidutiniskai karta per dvi savaites.) Jie (beveik) be isimties ateina del Dungeons and Dragons. Dazniausia jie jau zino apie DnD pasauli ir nori pradeti. Retkarciais pavyksta kas nors paorganizuoti .(Aciu Ratliker, XXI Century) bet dauguma patys namuose bandys sistema su draugais. Per visa ta laika 'underground' zaideju turetu buti nemazai.
Jeigu noras yra kaska suorganizuoti pagauti naujokus, su miela nora padesiu. Vieta pas mus uz tenka, ir kavos, arbatos meistrui irgi nera problema.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-09 18:26 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Quote:
Konstruktyvi kritika neprisijungus ir nebapabandžius:
1. O kam reikia login'o? Tam, kad gera dalis potencialių testuotojų patingėtų prašyti prisijungimo duomenų ir numotų ranka nė nepasižiūrėję?
2. Z6 Fantasy sistema? What is that? Aš tokios ne tik kad girdėjęs nesu, bet ir internete nesugebėjau surasti.
Atsiprašau, kad tik dabar reaguoju, bet ačiū gijui, ir dabar galite naudotis kovų simuliatoriumi be atskiros autorizacijos, pakanka tik tos, kuria naudojatės čia.

Nuorodą įdėjau į parašo bloką.

Simuliatorius nelabai dokumentuotas, todėl mielai paaiškinsiu, kas ir kaip.

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 97 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 10 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited