Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-25 9:58

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ]  Go to page « 1 2

Kiek ilgai turetu trukti kombatas?
0-5 min. 16%  16%  [ 5 ]
5-20 min. 41%  41%  [ 13 ]
20 min - 1 val 31%  31%  [ 10 ]
1-2 val 6%  6%  [ 2 ]
daugiau nei 2 val 6%  6%  [ 2 ]
Total votes: 32
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-08 13:30 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
Vienok, viskas priklauso nuo situacijos: kiek pries kiek, kada ir kur, kokios aplinkybes. Jei siaip eilinis "mordabojus", tai gali trukt iki pusvalandzio. Bet jei tai esminis fight'as su rimtais NPC'iakais, tai kartais ir dvieju valandu neuztenka.
Pamenu forto gynyba nuo orku siege'o:
System: Rolemaster;
Master:olo;
Quest: Sumerland - trollhunters;
Seting: hack'n'slash;
4 PC + 12 good NPC vs. ~ 40 bloody orc's)
.

Truko apie 4 val. :roll:
Liudna nebuvo... :wink:

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-12 11:17 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 17:29
Posts: 282
Location: Kaunas
Shiaip, kombatas priklauso nuo meistro. tas kas nori pasijusti miasorubkeje, tegul atsiverchia skyriu mass kombat, ir pamatys, kad net ir dideliu armiju susidurimai gali buti ishsprendzhiami per 20min. o jei asmuo nori brautis per ordas prieshu, kirsti kairen, deshinen, tai easy. Pvz paemus GURPUS, tokioje situacijoje kiekvienas pc juk ygyja new battle skilla, meta uzh survaivala ir glory. tad jei vienas ar keli pc puola armija orku ar elfu, be to, stengiasi tik mosikuotis kardais ir lenda i pachia tirshtuma, shansu, kad jie ishgyvens - mazhai.
kas liecia ilgus kombatus, tai nera ydomu, bet chia tik mano asmenine nuomone, kuria norejau ishsakyt. Pvz. nemanau kad meistrui patinka metyti kauliukus uzh npc, uzh blogiukus (kuriu bendrai susidaro koks pusshimtis) ir dar priziuret pc. Mano viename geime, 1 PC susidorojo su 400 vampyru, ir tai tik 12 val begyje, pozhemiuose. kombatas tada truko iki 5 min: battle skillas, weapon skillas, fintai (jei galimi), 1d6 defensu rollai, 1d6 HT rollai jei bent vienas defenso rolas nepasiseke ir galiausiai survival rolas. Viskas apsiribojo 10-20 metimu is PC puses ir mazhdaug tiek pat ish mano puses. Baigta. mesti 400 ataku ir 400 defensu uzh blogiukus man tiesiog butu atsibode, o ir pc butu galejes isheiti kokiai valandai...
nesakau kad faitu reikia vengti. Jie pagyvina geima, tachiau viskas juk priklauso nuo GM/DM. Net jei newbikai prisiima trotilo ir bazuku, seda i tanka, GM turi sugebet parodyt, kad jie visa tai pasieme be reikalo (pvz, jie nepatenka i tokia situacija, kad turetu leidima ishshauti).

_________________
Forever evilAngel


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-13 3:14 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
"baisu, bet patys PC kalti, reikia galvoti ka kalba."

Dievinu toki GMu poziuri :)

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-13 19:22 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
Adis wrote:
"baisu, bet patys PC kalti, reikia galvoti ka kalba."

Dievinu toki GMu poziuri :)
eee.... stovi jie prie karietos kokio tai princuko ir kalba visai nesisaugodami kaip reiketu princuka uzmust ir jo pinigus pavogt... (velu jau buvo... gal pc pavarge buvo :?: )


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited