Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Renkama grupė single-shot'ui
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=19&t=6720
Page 1 of 1

Author:  shizzar [ 2012-09-11 15:01 ]
Post subject:  Renkama grupė single-shot'ui

RPG fiestos metu (spalio 6 d.) dviese su Narfuinu pravesime žaidimą pagal Dark Ages Vampire (senasis World of Darkness). Pradedu rinkti grupę jam truputį anksčiau, nei įprasta, nes norėčiau nuodugniai paruošti personažus, įkomponuodamas kiekvieno jų tikslus ir motyvacijas į bendrą scenarijų.
Siužeto koncepcija:
1195 metai. Egipto Aleksandrija
Pagal sutartį su Saladinu venecijiečiai įsipareigojo finansuoti didžiojo Aleksandrijos švyturio, apgadinto žemės drebėjimo, atstatymą. Štai jau trys metai, kaip Venecija siunčia į Egiptą pinigus, tačiau kapitonai, grįžtantys iš ten, teigia jokių pasikeitimų Faro saloje nepastebėję: švyturys vis dar atrodo taip pat, kaip ir anksčiau, tai yra labai ne kaip. Venecijiečiai siunčia delegaciją pasiuntinių su labai sudėtinga misija: reikia išsiaiškinti, kodėl nevyksta statyba ir kur, atleiskite, Venecijos auksas.


Žaidimas vyks naktinės sesijos metu, t.y. iš šeštadienio į sekmadienį (gal būt ir ne tose patalpose, kur vyks pati fiesta - ties tuo dirbama). Reikalavimai žaidėjams - amžius virš 18 metų ir bendras susigaudymas senajame WoDe (dark ages - nebūtinai).

Jei jus sudomino šis projektas, susisiekite su manimi PMu ar kitu jums patogiu būdu.

Author:  shizzar [ 2012-09-12 10:12 ]
Post subject:  Re: Renkama grupė single-shot'ui

Grupė jau užsipildė :pasimetes:

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/