Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Pathfinder RPG, ieškau žaidėjų [Online]
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=19&t=7411
Page 1 of 1

Author:  d1g1t41 [ 2014-10-10 13:47 ]
Post subject:  Pathfinder RPG, ieškau žaidėjų [Online]

Sveiki,

užsimaniau pameistrauti oldskūlinę Pathfinder (neoficialiai dar žinomas kaip D&D 3.75) kampaniją ir kviečiu prisijungti 4-5 žaidėjus.

Veiksmas vyktų internetu per roll20.net bei Skype greičiausiai kas antrą savaitgalį (pagal seną gerą semi-demokratinį procesą būtų galima sesijas padažninti/praretinti ofc).

Kaip jau minėjau, kampanija klasikinė, vysim iš kaimelio koboldus, ieškosime pagrobtos mero dukrelės, padėsime burtininkui surasti dvi tikrai-neturinčio-nieko-bendro-su-vis-dažnėjančiais-nemirėlių-pasirodymais artefakto dalis ir taip toliau, ir panašiai. Patyrę žaidėjai, kuriems tai jau šimtą kartų matyta ir girdėta ir kurie nori kažko daugiau ir mandriau, greičiausiai nusivils.

Man meistraujant aukščiausias prioritetas yra, kad žaidėjams būtų smagu ir jie su nekantrumu lauktų sekančios sesijos, todėl visada su malonumu priimu visą kritiką ir ja remdamasis stengiuosi optimizuoti tą smagumo lygį.

Netoleruoju powergaminimo, munchkinimo ir nepagrįstų PVP. Jei kažkuris iš tų dalykų Tau atrodo visai patraukliai - konfliktuosim, pyksimės, tai kam to reikia.

Testas potencialiems žaidėjams:

Ar sąlygos, kurias perskaitei aukščiau, tau atrodo priimtinos?
Ar turi kompiuterį ir gali sau leisti savaitgalį kelias valandas prie jo pasėdėti?
Ar turi daugmaž stabilų interneto ryšį, ausines ir mikrofoną?
Ar pakankamai moki anglų kalbą arba naudotis vertėju, kad sugebėtum suprasti anglų kalba parašytas esmines sistemos taisykles?

Jei į visus klausimus atsakei "Taip" - reikalavimus atitinki, einam žaisti.

Kontaktai:
Email kestas.voras(at)gmail,com
Mob. tel. 8627 aštuoni aštuoni 395

p.s. tikslų sesijų laiką, dažnį, humoro lygį ir kitas specifikas apsitarsim susirinkę, ieškosim aukso viduriuko, tenkinančio visus žaidėjus

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/