Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Vampire the Masquerade 5th edition
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=19&t=8018
Page 1 of 1

Author:  XXIcentury [ 2017-06-17 10:33 ]
Post subject:  Vampire the Masquerade 5th edition

White Wolf judina savo pagrindinį World of Darkness produktą.

Iš meta-scenarijaus pusės, seniausi elderiai traukiasi iš pirmo plano, ir miestų valdžioje sėdasi ancillae. Gatvės pilnos thin-blooded, caitiff ir įvairaus plauko anarchų.
Maskaradas ypač svarbus, nes prasideda Second Inquisition, kai mirtingieji modernių technologijų pagalbą medžioja vampyrus. (Gaia merdėja, ir Garou piktesni nei ankščiau)

Įdomu yra tai, kad sistema kiek keičia savo fokusą ir perima daug pupuliarėjančių indie ar kitų modernesnių narityvistinių sistemų bruožų. Atsiranda mechanikos apie papildomos sekmės gavimą už pačio žaidėjo susigalvotas blogas pasekmes, naikinamas Blood Capacity skaitliukas, vietoj kurio liks tik Hunger matavimas. Medžiojimas nebeduoda konkretaus kiekio "saugių" blood-points, o tiesiog mažina alkį.

Visuose metimuose pradedami naudoti Hunger kauliukai, kurių kylant alkiui daugėja. Kiekvienas Hunger kauliukas, tai papildomas šansas, jog personažą paveiks vienas iš daugelio įvairių compulsion. Be įvairių instinktyvių reakcijų į aplinkinį pasaulį, gali sukilti prisiminimai apie paskutinę auką, visą dėmesį prikaustyti atsitiktinis kvapas, arba svarbios diskusijos viduryje vietinis gangrelis išvis nustos šnekėti žmogiškais garsais.


Na, bet galit patys pasiskaityt, pre-alpha taisyklės nemokamos, ir gyvena kartu su siužetu pabandymui.
Planuoju išbandyt artimiausioje fiestoje, su kokiu nors kitu siužetu. ;)


Nuorodos
Parduotuvė, kur parduoda pre-alpha paketą (taisyklės ir scenarijus) už 0.00$:
http://www.drivethrurpg.com/product/214 ... a-playtest
Minimas puslapis taip pat turi nuorodą į prezentaciją apie 5th edition, Berlyne, oficialiam whitewolf youtube kanale:
https://www.youtube.com/watch?v=43VXwCS42O0

Author:  Nomad [ 2017-06-17 18:52 ]
Post subject:  Re: Vampire the Masquerade 5th edition

Hm. Panašu, kad liksiu prie V20. Second Inquisition manęs visai nežavi. Naujas hunger matavimas nežinau, gal ir nieko... bet ir sena sistema buvo pakankamai gera.

Paskaičius visus tokius radikalius pakeitimus, man visada kyla klausimas, kokia jų prasmė. Aš jau turiu vieną gerą žaidimą apie vampyrus Tamsos pasaulyje, kam man pirkti ir mokytis (ir mokyti žaidėjus) antro labai panašaus savo esme? Kodėl vietoje to nenusipirkus ir neišmokus kažką naujo, kitokio, pvz. Unknown Armies vis neturėdavau progos pasigilinti, o kaip sykis ką tik išėjo 3ed.

Author:  Nomad [ 2018-12-23 12:45 ]
Post subject:  Re: Vampire the Masquerade 5th edition

https://www.polygon.com/2018/11/16/1809 ... ve-new-ceo

Buvo tik laiko klausimas, kol World of Darkness temos užklius dėl visko įsižeidinėjančiai publikos daliai :) Galime pradėti psichologiškai ruoštis naujam WoD su kiškučiais ir gėlytėmis be jokių adult / horror temų.

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/