Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-24 13:25

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page 1 2 3 »

Ka jus jauciate mesdamas kauliukus per stalo ar kita RPG
Jauciu intriga 10%  10%  [ 2 ]
Nejauciu nieko - man tai tiesiog mechaninis veiksmas 0%  0%  [ 0 ]
Jauciu azarta 0%  0%  [ 0 ]
Jauciu jauduli, jei metimas atsakingas ir gali nulemti tolimesni mano charo likima 67%  67%  [ 14 ]
... tai kad dar nesu metes ne karto... 0%  0%  [ 0 ]
Meciau per daug kartu, kad i tai kreipchiau demesi 14%  14%  [ 3 ]
Nejauciu nieko, bet dabar jauciu dideli nora papjauti shios apklausos autoriu nes tai - visiska nesamone 10%  10%  [ 2 ]
Total votes: 21
Author Message
PostPosted: 2003-01-28 22:40 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
Na gal ir nevykes poll'as bet man pasidare idomu, ka jus jauciate mesdami kauliukus :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-29 0:52 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
orgazma

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-29 4:28 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 13:17
Posts: 289
Location: Klaipėda
Vienbalsiai:)

Siaip man patinka, kai masteris ishsipisineja, ziuret jam i akis ir neziurint i kauliukus mesti juos, ir nenuleidziant akiu, sakyti- apsiraminai?

Pora kartu tebuwo taip, bet pakolkas abu kartus ishkrito kiek man rejkejo tajgi nenuleidziu ranku:))


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-29 8:46 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
gre wrote:
Siaip man patinka, kai masteris ishsipisineja, ziuret jam i akis ir neziurint i kauliukus mesti juos, ir nenuleidziant akiu, sakyti- apsiraminai?
Prastas GM sakychiau. Mano geime zhaidejas, kuris bando "apraminti" GM vargu ar butu pakviestas i sekanchia geimo sesija.
Uzhmirshti, brangusis gre, kad taisykles - tai tik apytiksles nuorodos GM, kurias jis gali naudoti, nenaudoti ar ishkreipti.
Jei tau nepatinka, kaip GM meistrauja, manai, kad jis ishsipysineja - tai kokio velnio ish vis i to zhmogaus geimus vaikshchioti?

--
ghoul


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-29 12:49 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
ghoul wrote:
gre wrote:
Siaip man patinka, kai masteris ishsipisineja, ziuret jam i akis ir neziurint i kauliukus mesti juos, ir nenuleidziant akiu, sakyti- apsiraminai?
Prastas GM sakychiau. Mano geime zhaidejas, kuris bando "apraminti" GM vargu ar butu pakviestas i sekanchia geimo sesija.
Uzhmirshti, brangusis gre, kad taisykles - tai tik apytiksles nuorodos GM, kurias jis gali naudoti, nenaudoti ar ishkreipti.
Jei tau nepatinka, kaip GM meistrauja, manai, kad jis ishsipysineja - tai kokio velnio ish vis i to zhmogaus geimus vaikshchioti?

--
ghoul
Hau.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-29 16:40 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
GMu - PCiaku susisaudymas, chachacha.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-30 13:54 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 13:17
Posts: 289
Location: Klaipėda
Nu **** jus ***** taj ***- skirkit ** ishsipisneja nuo nemoka meistrauti.
Jeigu sako mesk kad nusishikt galetum, taj kas ce, basic'o taisykliu aptarinejimas?

"Prastas GM sakychiau. Mano geime zhaidejas, kuris bando "apraminti" GM vargu ar butu pakviestas i sekanchia geimo sesija."

Ghoul, geraj kad tu zaidi su lameriais ir gali ten juos su kastuvu uzh namo pasikasti kai nori ir jie tau nieko nesako, kai tu juos ishmeti i siuksline...
Apraminti GM- kaip tu manai kodel PC bando raminti GM? Turbut ne todel kad jis ramus kaip agurkas sedi ir masteriauja kaip turetu masteriauti, o todel kad mala shooda.

"Uzhmirshti, brangusis gre, kad taisykles - tai tik apytiksles nuorodos GM, kurias jis gali naudoti, nenaudoti ar ishkreipti."

Ane? Jei taip, tai jus tubut jau ishleidot apie 20 kokia knygu lietuviu kalba? Pas mus nesvarbu kox GM, jei neturetume acispausdine knygu, geimas suputu per pirma diena...

"Jei tau nepatinka, kaip GM meistrauja, manai, kad jis ishsipysineja - tai kokio velnio ish vis i to zhmogaus geimus vaikshchioti?"

Ash i tokio ir nevaikstau.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-30 14:21 
Masteris niekada neissipisineja - masteris tiesiog linksminasi. :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-30 14:44 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 13:17
Posts: 289
Location: Klaipėda
Oooooo PC zhudikas atejo:), kaip vakar, jaute elfas jauduly mesdamas priesh stealth ar ne?;]]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-30 14:52 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
jei GM be aiskios priezasties liepia mest playeriui kad nusishiktu, tai sveiko proto playeris pats nebeateis i sekancia sesija unless jam patinka kai is jo ishsipisineja.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited