Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 1:59

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 82 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 9 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-07 18:12 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Simas wrote:
Na, jei slengas yra "kazkas negero"...
Sutinku, kad neturi buti keiksmazodziu ir asmeniniu najezdu (ups, I'm a bad boy and should be punished?), bet slengo prilyginimas nusikaltimui tai jau... Tai jau, kaip sake mano fizrukas, -"vienu zodziu truksta zodziu" :)

P.S. A kaip bus su Narfu? Tipo nebegales rasyti rusiskai lotyniskomis raidemis? :) Ar vis tik tures kazkoki spec leidima? :)

P.P.S. Aisku jei moderatoriai neturi ka veikti ir turi noro, tai gali "ispeti ir pasiulyti", manau tai per daug nieko neisgasdins ir nenubaidys nuo forumo.
Gal tai kiek keistai skambės iš mano... ėėėė... pirštų... Bet, Taip slengas yra "kažkas negero".
Nebūtinai kiekvienas blogas dalykas turi būti prilyginamas nusikaltimui bet ar tai reiškia, kad viskas gerai move along?

O dėl Narfo.... O sugalvojau!!!!! :idea: !!!! Pastatoma jam alaus išmokiname Shizzaro nurodytą puslapį mintinai ir tegu rašo Kirilica. (Alus čia tam, kad nesipriešintu mokomas :))


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-07 18:17 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Na vat ir paaiskejo kodel issiskiria nunomones. As nemanau, kad slengas yra kazkas negero, taip pat nemanau, kad patriotizmzs butinai yra kazkas gero, taip pat nemanau, kad butinai visi turi gerbti savo kalba ir bla bla. O labiausiai nemanau, kad savo politiniu/etiniu/tautiniu paziuru primetinejimas kitiems yra gerai (ypac bendruose teminiuose forumuose).

P.S. Galbut skambu kaip libertalas, bet pas mus gi demokratija ania? :)

_________________
The cake is a lie


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-07 18:23 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
Ne. Pas mus liberali anarchija. Valstybeje, ta prasme.
O va forume tuoj bus konstitucine monarchija.

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-07 18:36 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
хм. странно, до меня только на третьей странице добрались.
а кирилицей я не пишу не потому что нет такой возможности, a potomu, sto tocno znaju, sto est te, komu tak citat udobnee, nezeli sovershenno maloznakomie bukvi russkogo alfavita.

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-07 18:57 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-28 15:21
Posts: 248
Kazhkaip man atrodo kad kazhkas nebeturi, nieko gero ir naujo pasakyt jokia FORUMO tema susiejuse su fantastika, o papliurpt norisi, SEKMES!

vieni kalba apie fantastikos reikalus, kiti kalba.

Kstate, aftar vazmi chip zachiota spolki! skirta tiems kas laiko save vertais
:lol:

_________________
FAK ze spellingz!


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-07 19:07 
Offline
User avatar

Joined: 2005-08-15 13:21
Posts: 39
O siaube, aš ir nemačiau, kas čia iš mano žinutės pasidarė :shock:

Na, galiu tik pasakyt, kad visi "nemoku rašyt lietuviškom raidėm, tai ir nerašysiu" bei "man patogiau su w, oo ir j" susiveda į užburtą ratą. Prie kompiuterio buvau pratinama nuo mažens ir nuo pat pradžių rašiau su ąčęėįšųūž. Visiems būna sunku, bet jeigu nerašysi, tai ir neišmoksi. Tingėjimas - ne pasiteisinimas. Persiauklėti tikrai galima (iš patirties sakau), ir tai nėra taip jau sunku.

O grįžtant prie temos, kuria buvo mano pirmasis pabumbėjimas, čia taip pat užburtas ratas. Kalbu apie "rimtų žmonių atbaidymą". Nu, pavyzdžiui:
shizzar wrote:
O jei žmogus svarsto sau: "Hm, gal čia LARPe sudalyvavus? :idea: Nagi, eisiu pažiūrėsiu, ką jie ten rašo..." :shyza: "Ai, tingiu skaityt tas nesąmones. Gal geriau į Slovakiją slidinėt?"
Labai Subjektyvia Nuomone, LARPo ir apskritai fantastikos entuziastam visų pirma reikia apsispręsti, kokius žmones labiau norėtų patraukti. Kodėl, jūsų manymu, fantastika nurašoma į "vaikiškus" užsiėmimus, jau nekalbant apie bet kokį RPG? Ar ne dėl daugumos tuo užsiiminėjančių elgesio? Tarkim, koks žmogelis, truputį alergiškas Tokiems Dalykams, atsitiktinai išgirsta apie LARPą ir jam pasako, kad visi žaidimai skelbiami fantastikos forume. Na, ateina jis į tą forumą ir ką mato? Krūva mirc stiliaus žinučių, šauktukų eilutės ir pan. Ar jis norės domėtis toliau, ar dums, kiek kojos neša, nes visa tai pasirodys panašiau į smėlio dėžę nei į įdomų pomėgį? Kaip šauksi, taip atsilieps. Į w-j-x-ir-tt žinutes visų pirma kaip į "savas" reaguos tie, kas ieškos greitos neįpareigojančios pramogos. Tai, be abejo, savaime nėra blogai. Bet kažkas, atrodo, labai mėgsta kalbėti apie tai, kad LARPo lygis kritęs? Vadinasi, "rimti" žmonės pradės rinktis, tik kai jis pakils? O kaip jis pakils, jeigu nebus kam jį kelti???


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-07 20:55 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Iš vienos pusės, visi tie w, j ir kita l337 kalba tikrai nervina. Iš kitos pusės, visi tie mokymai, kaip reikia gyvent - irgi nervina, ne tiek jau ir mažiau.

Tai belieka kompromisas - ne aiškint, ką daryt, o rodyt gerą pavyzdį ir jei išeina, ignoruot nervinančius dalykus.

O dėl taipinimo patogumo įpratimo - nereikia čia lia lia lia. Dar prieš nepilnus metus pats nenaudojau lietuviškų simbolių, "persijungimas" truko realiai kažkur trumpiau nei savaitę. Žinoma, lokalės keitimo ar įpročio klaidų - 6/sh vietoj š ir pan., tikrai dar ilgam liks (visgi ne visi vien windowsus ir modernizuotus Linux naudoja, kur užtenka vos kelių klaviatūros kombinacijų/pelės kliktelėjimų), bet čia jau kita kalba.

Summary: mažiau moralizavimo, daugiau pavyzdžių. Ilgiau truks, bet bus efektyviau.

P.S. Džiaukitės, kad šiuo forumu nesusidomėjo toks legendinis Lietuvos undergroundo amsuo, kaip Obituary... Va jo tai rašyba...

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-07 21:14 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
[offtopic]
Adi, neminėk Obio vardo be reikalo :lol. Man atrodo, kad jis jaučia kai apie jį kalbama. Tuoj atbėgs čia ir paaiškins mum, kokie mes ir mūsų rašyba netr00.
[/offtopic]

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-07 21:35 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Starlin wrote:
O siaube, aš ir nemačiau, kas čia iš mano žinutės pasidarė :shock:

Na, galiu tik pasakyt, kad visi "nemoku rašyt lietuviškom raidėm, tai ir nerašysiu" bei "man patogiau su w, oo ir j" susiveda į užburtą ratą. Prie kompiuterio buvau pratinama nuo mažens ir nuo pat pradžių rašiau su ąčęėįšųūž. Visiems būna sunku, bet jeigu nerašysi, tai ir neišmoksi. Tingėjimas - ne pasiteisinimas. Persiauklėti tikrai galima (iš patirties sakau), ir tai nėra taip jau sunku.

O grįžtant prie temos, kuria buvo mano pirmasis pabumbėjimas, čia taip pat užburtas ratas. Kalbu apie "rimtų žmonių atbaidymą". Nu, pavyzdžiui:
shizzar wrote:
O jei žmogus svarsto sau: "Hm, gal čia LARPe sudalyvavus? :idea: Nagi, eisiu pažiūrėsiu, ką jie ten rašo..." :shyza: "Ai, tingiu skaityt tas nesąmones. Gal geriau į Slovakiją slidinėt?"
Labai Subjektyvia Nuomone, LARPo ir apskritai fantastikos entuziastam visų pirma reikia apsispręsti, kokius žmones labiau norėtų patraukti. Kodėl, jūsų manymu, fantastika nurašoma į "vaikiškus" užsiėmimus, jau nekalbant apie bet kokį RPG? Ar ne dėl daugumos tuo užsiiminėjančių elgesio? Tarkim, koks žmogelis, truputį alergiškas Tokiems Dalykams, atsitiktinai išgirsta apie LARPą ir jam pasako, kad visi žaidimai skelbiami fantastikos forume. Na, ateina jis į tą forumą ir ką mato? Krūva mirc stiliaus žinučių, šauktukų eilutės ir pan. Ar jis norės domėtis toliau, ar dums, kiek kojos neša, nes visa tai pasirodys panašiau į smėlio dėžę nei į įdomų pomėgį? Kaip šauksi, taip atsilieps. Į w-j-x-ir-tt žinutes visų pirma kaip į "savas" reaguos tie, kas ieškos greitos neįpareigojančios pramogos. Tai, be abejo, savaime nėra blogai. Bet kažkas, atrodo, labai mėgsta kalbėti apie tai, kad LARPo lygis kritęs? Vadinasi, "rimti" žmonės pradės rinktis, tik kai jis pakils? O kaip jis pakils, jeigu nebus kam jį kelti???
Tegaliu tiktai pacituoti vardan teisybės (quote for truthery) ir pasirašyti po kiekvienu žodžiu.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 
 Post subject: nu nu
PostPosted: 2006-06-07 22:49 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
Starlin wrote:
Tarkim, koks žmogelis, truputį alergiškas Tokiems Dalykams, atsitiktinai išgirsta apie LARPą ir jam pasako, kad visi žaidimai skelbiami fantastikos forume. Na, ateina jis į tą forumą ir ką mato? Krūva mirc stiliaus žinučių, šauktukų eilutės ir pan. Ar jis norės domėtis toliau, ar dums, kiek kojos neša, nes visa tai pasirodys panašiau į smėlio dėžę nei į įdomų pomėgį?
Imho padidintas jautrumas ir hiper principingumas tokiam shviezhiai ishkeptam "larperiui" gali liudnokai baigtis. Larpas yra pakankamai grubus uzhsiemimas - (jei tik neateini pademonstruot per nakti siutos princeses sukneles ir daugiau nieko nedaryti) daugeliui tenka gauti skaudu smugi lazda (kardu ar dar kuo...). Buna ir kaulu luzhiu (tik girdejau), pati machiau kaip per viena larpa vaikinui vos akies neishmushe, o shiaip melyniu - "dafiga" :lol: O tai - jautruoliui ar jautruolei - puiki proga isizheisti, kad ji uzhgavo niekshas toks ar anoks... (juk skaudet gali daug labiau, nei perskaichius forume netaisyklingai parashyta zhodi :lol: ) O del principingumo - zhaidimo meistras visada teisus, ir ne karta teko matyti, kaip principingieji vos ne verkdami kad "nera teisybes" palieka zhaidima.
Gal forumo "literaturine anarchija" - pirmas testas ishtvermei? :wink:
O toliau bus dar blogiau - larpas ne kilminguju mergeliu institutas, gal kai kuriems ne neverta i ji lyst :lol:

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 82 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 9 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited