Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 2:26

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 912 »

Ar esate patenkintas(-a) dabartiniu Fantastika.lt forumo moderavimu?
Taip, viskas puiku 31%  31%  [ 19 ]
Ne, man nepatinka, kad ... (detalizuoju žinutėje) 46%  46%  [ 28 ]
Man tai visiškai nesvarbu 21%  21%  [ 13 ]
Kas yra moderavimas? 2%  2%  [ 1 ]
Total votes: 61
Author Message
 Post subject: Re: agha...
PostPosted: 2007-08-28 1:18 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Akela wrote:
Tamsta pasiskaityk ir kitas diskusijos žinutes ir tada tau "dašils", kad toliau žmonės diskutavo apie tai, kodėl NEVERTA vogti iš "Eridano".
Tai labai smagu, bet, deja, nieko nekeičia.
Pasirodo, niekam nebuvo įdomu diskutuoti tema, kuria ir pavadinta diskusija - apie "teoretinį lib.lt" portalą.
Ir eridaniečiai - ne šventieji, ir aš - ne davatka, bet esu griežtai prieš viešas diskusijas apie tai kodėl ir kaip galima/negalima vogti iš Eridano ar, pvz., kokios "Zenito" serijos.
Akela wrote:
O tamsta nustok terorizuoti šį forumą ir susikurk asmeninį, kuriame "grupė draugų" visada kalbės tik apie tau patinkančius dalykus.
Ne, tamsta Akela, man labiau patinka terorizuoti šį, su "grupe priešų". :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 1:30 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
gedai, nesismulkink, tiesiog užrakink ir šitą temą ir apskritai nebebus problemų ar tau nepatinkančių pasisakymų. O dar geresnis sprendimas būtų užrakinti visą forumą, galėtum pats vienas karts nuo karto ką nors tokio gražaus ir tau priimtino parašyti. Idilė :)

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 1:50 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
ghoul wrote:
gedai, nesismulkink, tiesiog užrakink ir šitą temą ir apskritai nebebus problemų ar tau nepatinkančių pasisakymų. O dar geresnis sprendimas būtų užrakinti visą forumą, galėtum pats vienas karts nuo karto ką nors tokio gražaus ir tau priimtino parašyti. Idilė :)
Tai aš ir užrakinėju - tai vieną, tai kitą.. Jau beveik dvi iš 3047-ių forumo temų esu užrakinęs (o kiek ištrynęs!). Žiūrėk taip per tūkstantmetį-kitą ir tikrai forumą pavyks užrakint bei tironiją įvest.


Top
   
 Post subject: nugis
PostPosted: 2007-08-28 1:58 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
gedas wrote:
Tai aš ir užrakinėju - tai vieną, tai kitą.. Jau beveik dvi iš 3047-ių forumo temų esu užrakinęs (o kiek ištrynęs!). Žiūrėk taip per tūkstantmetį-kitą ir tikrai forumą pavyks užrakint bei tironiją įvest.
Gal tau patinka ir tas faktas, kad vis mažėja fanų norinčių paspausti tau ranką? :)

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 2:24 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Velnias, tokio fakto nežinojau (čia iš statistikos departamento naujausi duomenys tikriausiai?). Ar persigalvotų fanai, jei skubiai atrakinčiau tą temą?.. Na, prašau...
O jei rimtai - nenukrypkim į asmeniškumus, ponios ir ponai. Klausimą vis tiek išspręsim vienaip ar kitaip tarp redkolegų arba, kraštutiniu atveju - Dorado klube.


Top
   
 Post subject: hah
PostPosted: 2007-08-28 3:21 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
gedas wrote:
... Klausimą vis tiek išspręsim vienaip ar kitaip tarp redkolegų arba, kraštutiniu atveju - Dorado klube.
O "Dorado" čia prie ko - tai juk tik klubas, forumas yra daugiau nei "Dorado", net jei tai įtakingas sostinės klubas (na ir kokį procentą forumo dalyvių sudaro "Dorado" nariai net ir sulindę į moderų postus?). Na ok - mes "Fenikse" ir aptarsim :wink:

P.S. Atrodo turim bent 3 (jei ne daugiau) moderų iš "Dorado" ir 0 moderų iš "Fenikso". Nesąžininga :!: :wink: (Ar čia "Dorado" forumas ar Lietuvos fantastų forumas?)

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 11:24 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
I asmeniskumus tikrai nevertetu nukrypti. Kas del konkrecios temos, tai piratavimas visalaik cia buvo grieztai smerkiamas. Ne sventieji mes, bet neskatiname jokio nusikalstamumo, ar ne? ;] Diskusija sita tema man asmeniskai labai patinka, bet vertetu pamastyti pries rasant. aiskinti kaip nuskanuosim ta ar kita eridano knyga nevertetu ir nemanau, kad tokie pasisakymai turetu buti toleruojami jei jau mes cia fendomu apsimetinejame.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 11:34 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Akela wrote:
(Ar čia "Dorado" forumas ar Lietuvos fantastų forumas?)
Panašu, kad nei taip nei taip. Tiesiog žiūrėkime į šį forumą kaip į įvairių renginių ir kt. skelbimų lentą, o ne vietą pokalbiams/diskusijoms, ir viskas bus tvarkoje.

Visai kaip senais gerais tarybiniais laikais. Vyresnieji geriau žino, kas yra blogai ir kas gerai, o tu apie tai net diskutuoti neturi teisės.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 12:19 
Offline
User avatar

Joined: 2006-03-31 20:38
Posts: 64
Location: Eternal Darkness
sukurkit atskira skyreli uzdraustoms temoms , ir nereikes cia verkti , galesite toliau floodinti kiek sirdis geidzia :) :o :o

_________________
Monkeys are the next generation after me


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 12:33 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
SoulCollector wrote:
sukurkit atskira skyreli uzdraustoms temoms , ir nereikes cia verkti , galesite toliau floodinti kiek sirdis geidzia :) :o :o
uzhdraustos temos todel ir yra uzhdraustos, kad jomis diskutuoti shitame konkrechiame forume draudzhiama. pats pavadanimas viska nusako. o tu siulai sukurti kampeli, kur toks draudimas negaliotu... bishki nesamone shvelniai tariant.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 912 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited