Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-27 9:04

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 512 »

Ar esate patenkintas(-a) dabartiniu Fantastika.lt forumo moderavimu?
Taip, viskas puiku 31%  31%  [ 19 ]
Ne, man nepatinka, kad ... (detalizuoju žinutėje) 46%  46%  [ 28 ]
Man tai visiškai nesvarbu 21%  21%  [ 13 ]
Kas yra moderavimas? 2%  2%  [ 1 ]
Total votes: 61
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-01 17:43 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Hm, man riba, rodos, vietoje, kitaip ja nesivadovaučiau
Tiek suprantu ;) Jei riba ir tau atrodytų ne vietoje, diskusijos klausimu "ar riba yra vietoje" nebūtų.
Quote:
Triukšmo kėlėjai, žinoma, visada norėtų teigti atstovaujantys visą grupę...
Nežinau, visada ar ne, bet šiuo atveju tikrai ne. Kažkaip ne taip supratai.
Bet išties apmaudu, kad pagrįstą kritiką (pagrįsta - dar nereiškia teisinga) išsakę ilgalaikiai forumo vartotojai tau tėra triukšmo kėlėjai.
Quote:
Pirmiausia - ne vien senbuviai.
Tikrai taip, niekur ir nesakiau, kad vien senbuviai.
Quote:
O moderuodamas išlygų senbuviams paprastai stengiuosi nedaryti, o ir nemanau, kad tai būtų teisinga kitų "naujesnių" forumo dalyvių atžvilgiu. Kriterijai ir žaidimo taisyklės, net jei jos atrodo neteisingos, turi būti aiškūs ir taikomi visiems. O šiuo atveju, deja, didele dalimi regiu kai kurių forumo dalyvių bandymą įvaryti kompleksą, jog tie, "kai kurieji" yra "šventos karvės" ir "neliečiamieji", tad juos užkabinus kils skandalas.
Nieko panašaus. Tenorėjau pasakyti, kad į senbuvių nuomonę labiau verta atsižvelgti, nei į tris dienas forume praleidusio naujoko, kuris dar neaišku ar apskritai čia pataikė. Jei turime forumą fantastikos mėgėjų ratui, atsižvelgti reikia į to rato nuomonę, ir nebūtinai - į šiaip pašaliečio. Juk niekas neprašo išskirtinių nuolaidų senbuviams, teprašo, kad būtų šiek tiek pakeisti visiems taikomi kriterijai.

Na, bet tavo poziciją maždaug supratau, dėkui už atsakymus :)


Quote:
Moderuota Gedo: net ir šioje gijoje patarčiau apsieiti be asmeniškumų ar juos aiškintis tarpusavyje el. pašto pagalba.
O čia puikus pavyzdys, ką turėjau omenyje sakydamas "kartais persistengia". Jei ką, išmoderuotas buvo maždaug toks teiginys, apibendrinęs viską, ką išdėsčiau toje žinutėje: Manau, kad nelabai supranti, apie ką čia kalbama, bet vis tiek labai nori pasisakyti. Ir kurią gi taisyklę tai pažeidė?
gijas wrote:
1. Gerbk save ir kitus forumo dalyvius, neįžeidinėk ir nesikeik.
2. Bent temų pavadinimus pasistenk užrašyti taisyklinga kalba su lietuviškais simboliais.
3. Prieš sukurdamas temą, pasižiūrėk, ar tokios temos dar nebuvo.
4. Pasistenk, kad aptariami klausimai (išskyrus skyrelyje "Apie viską") būtų susiję su fantastika.
5. Pasistenk temą sukurti jai priklausančiame skyrelyje
6. Asmeninius klausimus spręsk asmeniniais pranešimais (mygtukas "PM").
7. Nesiginčyk su moderatoriais temose. Jei manai, kad moderаtorius buvo neteisus, gali pareikšti savo nuomonę skiltyje "Apie forumą".
8. Pasistenk neturėt labai ryškaus parašo, jei galima - naudok mažesnes raides. ()

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-01 18:15 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Nomad wrote:
Ką reiškia "toli"?
"Toli" reishkia "liberalus moderavimas"
Quote:
Tiesiog paaiškinau, kad tavo teiginys "nėra ko skųstis" čia visiškai ne į temą, nes skundžiamasi ne dėl to.
Taip. Skundziamasi ne del to, kad moderatoriai blogi, o del to, kad buvo ishtrinta kazhkieno zhinute(-s) ir po tokio izhulaus veiksmo nebuvo atsiprashyta, nesiklaupta ant keliu ir nezhadeta daugiau taip nedaryti :) Right?
Quote:
Ir ką tu ten moderuoji - ne rodiklis ;) Žinoma, kad galima daryti dar blogiau, nei čia.
Zhinoma, kad ne rodiklis. Yra kruva geresniu modratoriu nei ash ir vienas ish tokiu Nomad :) Ka ten sakei moderuoji :?:
Quote:
Tai čia niekas ir nenaudojo tokių atseit argumentų. Nesuprantu, iš kur juos ištraukei :)
Reikia galva pagal paskirti naudot. Situacija labai paprasta ir aishki. Ir dazhnai pasitaikanti. Viska puikiai Gedas ishaishkino - bet kuris (normalus) moderatorius toleruoja OT/fleima iki tam tikros ribos, o paskui jau ijungiamas "trintukas" ir ne tik paskutiniams postams, kaip kas naiviai mano. Diskusija/tema turi(turetu) ishlikti "shvari" (jokiu "atshaku", neaishkiu citavimu ir pan.). Elementaru.
Ir todel visas nepasitenkinimas kilo ne todel, kad buvo nueita i OT ir asmenishkumus, bet todel, kad kazhkam pagailo SAVOS zhinutes :) Na yra tokiu zhmoniu. Savininku :D Gali trinti visas zhinutes aplinkui ne uzh ka, bet kada ir bet kur. Netgi visai ne i tema (ne pagal taisykles). Ir "savininkams" viskas bus OK. Tol, kol neishtrinsi JO zhinutes. Kad ir po dielu. Patikrinta praktikoje :D
Quote:
Čia nebent kokiems kraštutiniams individualistams, kurie diskutuoja patys su savimi. Normaliems reguliariai besilankantiems žmonėms rūpi, kas dedasi forume net kai jų labai tiesiogiai neliečia.
Sorry, bet tu iki kovotojo uzh teisybe nedatempi :) Nepuolant i krashtutinumus, del moderavimo shiam forume butu galima prisikabint (na nebuna gi tobulu), bet buna tylu ramu, o nepasitenkinimas kyla(-o) (kiek pats pamenu) tik, kai kazhkas ish moderu ishtrina viena kita zhinute. Tai kiek ten sakei tavo zhinuchiu ishtryne? ;)
Quote:
Paaiškėjo, kad nei velnio nesupranti, apie ką čia kalbame. Bet vis tiek labai nori pasisakyti :)
Raketines technologijos. Aha.
Ne problematishkame forume visi nepasitenkinimai moderais susiveda i "savininkus", "kovotojus uzh teisybe" ir "bloga diena buvo". Paskutiniai dazhniausiai rasho i privata :) Kovotoju uzh teisybe chia nera (apart olo, bet kadangi anas apsiriboja tik bendro pobudzhiu pareishkiamais a la "moderai - blogis", tai nesiskaito :D). Kas lieka? :)

P.S. buna atveju, kai moderai ish tiesu prisidirba, bet ne shitam forume. Ribos plachios, plius tie patys zhmones jau senokai moderuoja


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-01 18:25 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
Nomad, Uukrul, labai tikiuosi, kad Jus tesit labiau prie temos, nes jau po truputi pradeda kvepeti ne diskussija, o judvieju dialogu su asmenishkumais.
aciu uz supratinguma.

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-01 19:04 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Ka ten sakei moderuoji
Beveik penkerius metus buvau LNK forumo administratorius, kur maždaug dešimt kart didesni mąstai, nei čia. Taip pat esu administratorius skeptikų forume, kur mąstai šiek tiek mažesni nei čia. Kažkada senais laikais moderavau freehosting.lt forumą, kur mastai buvo panašūs, kaip čia. Taip pat apie du metus esu lietuviškos wikipedijos administratorius. Ar tinka tiek?
Narfuin wrote:
Nomad


Sorry, baigiu, tik pakomentavau žmogaus žinutę, kadangi nesuprasdamas apie ką eina kalba jis rašė bet ką, o tai gali padėti susidaryti klaidingą nuomonę kitiems tingintiems pasigilinti, apie ką tema :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-01 19:04 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Quote:
Moderuota Gedo: net ir šioje gijoje patarčiau apsieiti be asmeniškumų ar juos aiškintis tarpusavyje el. pašto pagalba.
O čia puikus pavyzdys, ką turėjau omenyje sakydamas "kartais persistengia". Jei ką, išmoderuotas buvo maždaug toks teiginys, apibendrinęs viską, ką išdėsčiau toje žinutėje: Manau, kad nelabai supranti, apie ką čia kalbama, bet vis tiek labai nori pasisakyti. Ir kurią gi taisyklę tai pažeidė?
Elementarus lengvai įžeidžiantis atlaidaus tono asmeniškumas (tipo, nieko nesupranti, bet, lendi dalyvauti), nesusijęs su aptarinėjama tema ir provokuojantis pastarojo atsaką, kas perspektyvoje nuvestų į fleimo tolius. Prie punktų nepritempinėsiu (nors puikiausiai tiktų kad ir 6-as), tepridėdamas, jog taisyklių punktais moderavimas anaiptol neapribotas, nes visų situacijų nenumatysi, tad forume moderuojama vadovaujantis ne tik minėtais punktais, bet ir bendru moderatorių sutarimu bei protingumo kriterijais.

Viskas, nebeturiu laiko diskutuot, sėkmės ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-01 19:36 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Nomad wrote:
Beveik penkerius metus buvau LNK forumo administratorius, kur maždaug dešimt kart didesni mąstai, nei čia. Taip pat esu administratorius skeptikų forume, kur mąstai šiek tiek mažesni nei čia. Kažkada senais laikais moderavau freehosting.lt forumą, kur mastai buvo panašūs, kaip čia. Taip pat apie du metus esu lietuviškos wikipedijos administratorius. Ar tinka tiek?
Man tik belieka pacituot "ką tu ten moderuoji - ne rodiklis" (c) Kai kas :)
Chia kaip tik tas atvejis. Deja :(


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-01 19:42 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
O kas sakė, kad rodiklis? Aš tiesiog atsakiau į tavo klausimą. Dėl kokios priežasties klausei - nežinau. Pastebiu, kad jau ne pirmą kartą įžiūri tai, ko niekas nesako, derėtų susirūpinti. Ir tai yra faktas, o ne įžeidimas, kaip gali manyti Gedas.
Quote:
Tai kiek ten sakei tavo zhinuchiu ishtryne?
Nesakiau. Jei vaidenasi - kur nors kreipkis.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-01 20:03 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Quote:
Ir todel visas nepasitenkinimas kilo ne todel, kad buvo nueita i OT ir asmenishkumus, bet todel, kad kazhkam pagailo SAVOS zhinutes
Bent jau šios temos autoriui nepasitenkinimas kyla ne dėl pastarojo "incidento", o dėl nusistovėjusios tvarkos Fantastika.lt forume bendrai. Labiausiai dėl dirbtinai stabdomo ir perkėlinėjimo pokalbio, ko pasekoje jis dažniausiai nustoja vystytis, nors būtų tikrai įdomu.
Quote:
O aš reaguoju - kaip minėjau, dėkoju už patarimus ir išreikštas nuomones.
Išties prasminga, ir svarbiausia, problemos sprendimą akivaizdžiai žadanti veikla :DDDD

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-01 22:22 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
o man visai patinka kaip moderuojamas forumas, nors ir buvo ishtrintas mano postas ir topicas, bet ash nepykstu nes tai buvo ir mano kalte. pagalvokit kaip jus elgtumetes moderatoriu vietoj? nejau leistumet kad betkas detusi ? taip kiltu chaosas del kurio ish vis kazhi ar beliktu jo dalyviu nes tai jiems ikyretu nes negaletu normliai ishreiksht savo nuomones, ir ,manau, dabartiniu moderatoriu riba yra normali, nemazhai forumu dalyvauju kur moderatoriai daug griezhtesni ir piktesni, dar manau kad turetumet dzhiaugtis kad turit tokius moderatorius.

P.S. nu galit vanot dbr mane :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-01 23:52 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
pagalvokit kaip jus elgtumetes moderatoriu vietoj? nejau leistumet kad betkas detusi ? taip kiltu chaosas
Niekas atrodo nesiūlė leisti, kad bet kas dėtųsi.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 512 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited