Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:05

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 612 »

Ar esate patenkintas(-a) dabartiniu Fantastika.lt forumo moderavimu?
Taip, viskas puiku 31%  31%  [ 19 ]
Ne, man nepatinka, kad ... (detalizuoju žinutėje) 46%  46%  [ 28 ]
Man tai visiškai nesvarbu 21%  21%  [ 13 ]
Kas yra moderavimas? 2%  2%  [ 1 ]
Total votes: 61
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-02 0:14 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
bet nepatinka kai griezhchiau pasielgia


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-02 1:05 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Dark_Meiun wrote:
bet nepatinka kai griezhchiau pasielgia
OK žiūrim kas žmonėms nepatinka.
Laiswas wrote:
Akivaizdu, kad buvo persistengta jei ne moderuojant, tai bandant apginti savo poziciją autoritariškais ir nepagarbiais pareiškimais. Man atrodo, kad kartais paprasčiau tiesiog prisipažinti klydus.
MZV wrote:
kazkodel dingo is tos temos mano pasisakymas, kuriame teigiau, kad baigiau siuolaikiniu kalbu klase su biologinios tiksliniu lygiu.

Noreciau priminti, jog temos pavadinimas "Profesija ir issilavinimas", taigi manasis postas jokiu budu nebuo offtopic'as, nes apie issilavinima snekejau
<...>
Gedas: tiesa sakant, nieko jus neatsakete. As jums graziai paaiskinau, jog mano postas buvo BE KEIKSMU, I TEMA, ir PAGRISTAS. Jus man tiesiog pasakete, jog pasakete. Be komentaru.
Adis wrote:
Toks jausmas, kad kažkam forumo skirstymas į temas turi būti kaip kokio mokslinio darbo rašymas, kur viskas suskaidyta į skyrius, poskyrius, su krūva išnašų ir t.t. Man tai nesuprantama. Man forumas yra bendraminčių bendravimo analogas skaitmeninėje erdvėje.
<...>
Mano pozicija: moderatoriai turėtų kuo mažiau kištis ir forumui leisti gyvuoti pačiam.
Akela wrote:
Problema tame, kad oftopininkais tu laikai asmenis, kurie bendrauja pagal topica. Ir ne tik as tau tai sakau - paskaityk ir isigilink ir i kitu pareishkimus. Shiuo atveju problema tavyje, o ne offtopicuose. nervas Problema tame, kad tu tiesiog trukdai zhmonems bendrauti pagal kazhkuria tai tema. Bendrauti, o ne sudarineti lista ish punktu: 1.2.3...
Ghoul wrote:
Mano supratimu „offtopic'ų medžioklė“ ir trynimas (ypač skyriuose, kurie į rimtumą nepretenduoja ir šiaip yra skirti viskam iš eilės) yra visiškas absurdas. Diskusija viena konkrečia tema labai retai kada vyksta ilgai. Natūralu, kad tema mutuoja, keičiasi, plečiasi. Jei to daryt neleidžiama – diskusija nudvesia.
Manau, kad šis aiškinimąsis pasibaigtų daug greičiau, jei ne kurie asmenys paskaitytų, kas rašoma, užuot susigalvoję patys ir paskui tas savo fantazijas kritikavę.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-02 1:57 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Uukrul wrote:
Taip. Skundziamasi ne del to, kad moderatoriai blogi, o del to, kad buvo ishtrinta kazhkieno zhinute(-s)
IMHO, natūralu, kad išsakomos pastabos dėl moderatorių veiksmų, o ne abstrakčiai svarstoma, geri žmonės tie moderatoriai, ar giliai širdyje blogį puoselėja :D

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-02 12:49 
Offline

Joined: 2006-07-08 15:28
Posts: 285
Location: Klaipeda
skaitot ir nesuprantat ka rashau :/

uzhsispyreliu burys kurie kazhi ar keis savo nuomone... tai ir diskusija nereikalingas nes tik kartosis viskas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-20 15:38 
Offline
User avatar

Joined: 2004-08-06 14:15
Posts: 302
Location: Memel
neturiu jokiu priekaistu sio forumo moderatorems
aciu uz puiku darba
tikiuosi ir toliau taip mylesit ir rupinsites forumu ir jo tvarka

_________________
You accuse me of being a madman. What right have you to judge what is sane and what is not?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-20 17:19 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Aš irgi ta proga norėčiau padėkoti moderatoriams, bo ne tik kad priekaištų neturiu, bet dar ir veža mane jų darbas: va, pripaistalioji visokių niekų, tai jie ne plūsta tave ir grasinasi iš pliusamioto nušaut, ne - o tyliai patys paskui tave sutvarko. Super! :mrgreen:

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-17 9:48 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
noriu tik pasiteirauti gedo ir shizaro: jums, turbut, ir "laba diena" yra izeidziancio turinio? :wink: sunku, kai visi aplink izeidineja.. varskeliai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-17 11:54 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-25 1:18
Posts: 179
Location: Vln
Fleimeris-Flūderis wrote:
noriu tik pasiteirauti gedo ir shizaro: jums, turbut, ir "laba diena" yra izeidziancio turinio? :wink: sunku, kai visi aplink izeidineja.. varskeliai.
agree

_________________
www.kalesvaikas.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-17 14:12 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
noriu atsakyti fleimeriui-flūderiui. Savaime suprantama, jei kažkas konkrečiai tave pavadins idiotu ir gezu, tau tai tebus tik pretekstas sukurti dar vieną fleimą. Bet ne visi yra fleimeriai-flūderiai.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-17 14:25 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
shizzar wrote:
noriu atsakyti fleimeriui-flūderiui. Savaime suprantama, jei kažkas konkrečiai tave pavadins idiotu ir gezu, tau tai tebus tik pretekstas sukurti dar vieną fleimą. Bet ne visi yra fleimeriai-flūderiai.
turiu pastebeti, kad "gezas" izeidimu tampa tik internetini folklora teskaitanciu ir stereotipais aplinka vertinti tesugebanciu asabu samoneje. tad, leisiu sau susikurti atitinkama nuomone apie tamsta :lol:

bichas, ciuvas, bachuras/bachuriuks, t.t. irgi, turbut, netoleruotini izeidimai? :lol:

zodis "idiotas" panaudotas nebuvo, ir net numanyti ji ten buvus yra, svelniai tariant, kvaila. kita vertus, po sio tamstos komentaro, kitokios reakcijos tiketis irgi butu neprotinga.

belieka palinketi... nors, ka cia tamstai beprilinkesi. sekmes.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 612 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited