Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 8:44

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2008-05-06 19:47 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Dingo mano viena žinutė iš temos apie lituanikonų paskirtį. Parašiau vakar vėlai vakare, šiandien nebėra. Turbūt kokios nors techninės problemos, nes net pats reikliausias moderatorius su 10 metų stažu KGB ten nebūtų radęs prie ko prikibti.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-05-06 23:54 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
paziuresiu ryt, gal kas su lentele nutiko. arba zinute netycia ishtryne kartu su spaminanciu nonstopu :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-05-07 0:04 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-10 15:28
Posts: 1084
Location: Kaunas
nu sorry nespaminau :) gal tiesiog kai gijas dalina i dvi :) netoje pasiliko ?

_________________
Nepatogu, tai kuomet kaimynų vaikai panašūs į tave.
Nėra jokio Velnio, Tai tik Dievas, kai pasigeria.
Fėja - moteris dailiomis krūtimis, riestu užpakaliuku, gražaus veido. Po sekso ji virsta dėže šalto alaus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-05-07 10:09 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Jokios techninės problemos ten nebuvo. Nomadas elementariai įnirtingai postino asmenines žinutes į bendrą temą ir aš jas ramia sąžine tryniau.
Jei yra pageidavimų, galima atidaryti atskirą diskusiją apie tai, kodėl shizzaras nomado pasisakymus apie konventą ("paskaitos turi remtis tik labai rimtais šaltiniais", "kam skirtas konventas, jei jis reklamuojamas "Vakaro žiniose"") pateikė kaip snobiško fendomo senbūvio pozicijos pavyzdį ir kodėl žinutės tipo "Kodėl mano postai pateikinėjami kaip pavyzdys", kuriuose nėra nė žodžio į temą, turėtų būti sprendžiami asmeninėmis žinutėmis, o ne teršti konstruktyvią diskusiją.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-05-07 10:17 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
hmmm... no glavnoe pervonacalanaja reakcija...
vo vsem nado obvinit GB :)


P.S. GB tai nera Gediminas Beresnevicius, kaip man ka ti bande paaishkint:)))

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-05-07 12:44 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
<<<moderator mode: Undinės postas apie tai, kad šaltiniai yra aktualu, išskirtas kaip nauja tema į Diskusijų skiltį>>>

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-05-07 13:46 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
shizzar wrote:
Jokios techninės problemos ten nebuvo. Nomadas elementariai įnirtingai postino asmenines žinutes į bendrą temą ir aš jas ramia sąžine tryniau.
Asmeninę žinutę į bendrą temą postinai tu, ir ne bet kokią, o užvažiuojančią ant manęs. Taigi, prašau pabūti pavyzdingu moderatoriumi ir išsimoderuoti minėtąją vietą iš savo teksto. Gerai žinai kurią, nes citavau du kartus.
Quote:
Jei yra pageidavimų, galima atidaryti atskirą diskusiją apie tai, kodėl shizzaras nomado pasisakymus apie konventą
Ne, aš tiek nesureikšminu to tavo leptelėjimo, tad ir parašiau į bendrą temą. Tačiau piktnaudžiaudamas moderatoriaus įgaliojimais tu statai mane į tokią padėtį, kad turiu arba nuleisti negirdom šį užvažiavimą, arba kurti jam atskirą temą ir svarstyti, tarsi tai būtų pirmo svarbumo dalykas. Negerai, ką dar aš galiu pasakyti.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-05-07 14:39 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
visa mano žinutė buvo asmeninė? Nieko sau egocentrizmas :)

Nebuvo net kreipiamasi į Nomadą asmeniškai, buvo pateikti jo postai kaip pavyzdys. O po to pašalinti postai, visiškai nieko bendro neturintys su tema ir tik reikalaujantys pasiaiškinti, kodėl mat paminėtas jo vardas greta su sąvoka "fendomo grandai". Paaiškinta buvo asmenine žinute, tiesa, vėliau, nei atsirado šita tema, nes paprasčiausiai nebuvau jos pastebėjęs.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-05-07 19:54 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
shizzar wrote:
visa mano žinutė buvo asmeninė? Nieko sau egocentrizmas :)
Ne, tik atitinkama vieta. Use common sense :)
Quote:
Nebuvo net kreipiamasi į Nomadą asmeniškai, buvo pateikti jo postai kaip pavyzdys. O po to pašalinti postai, visiškai nieko bendro neturintys su tema ir tik reikalaujantys pasiaiškinti, kodėl mat paminėtas jo vardas greta su sąvoka "fendomo grandai". Paaiškinta buvo asmenine žinute, tiesa, vėliau, nei atsirado šita tema, nes paprasčiausiai nebuvau jos pastebėjęs.
Supratau vienu žodžiu. Būdamas moderatorius, gali sau leisti užvaryti ant bet ko ir paskui viską trinti kaip offtopicą, taip išvengiant bet kokių diskusijų. Berods, tokio nesiskaitymo su kitais žmonėmis šiame forume anksčiau nebuvo... progresuoja viskas. Ką gi, nėra reikalo daugiau vystyti temos, seniai ne paslaptis, kad šiame forume nusiskundimų moderavimu yra daugiau nei bet kur kitur Lietuvoje – kaip ir ne paslaptis, kad į tuos nusiskundimus čia atsižvelgiama mažiau, nei bet kur kitur.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-05-08 10:41 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
na tik nereik kankiniu vaizduot ir nuskriaustu labai, tuoj nuprogresuosim iki to, kad nomadas rashys, kad ji provokavo konfliktui, o paskui viska ishmoderavo.

o kad pats postinai tik patrolint visi pamirshta turbut. paziurek olo zinutes, (kuriu kazkodel neishtryne neikas), bet taviskes irgi buvo panasaus pobudzio, zinoma siuo klausimu nelygybe, bet olo bent susiprato ir nebepostino, o tu is to darai skandala.

P.S. aisku galiu klyst, nes nemaciau tu postu :(


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited