Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 9:45

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page 1 2 3 4 512 »

Ar esate patenkintas(-a) dabartiniu Fantastika.lt forumo moderavimu?
Taip, viskas puiku 31%  31%  [ 19 ]
Ne, man nepatinka, kad ... (detalizuoju žinutėje) 46%  46%  [ 28 ]
Man tai visiškai nesvarbu 21%  21%  [ 13 ]
Kas yra moderavimas? 2%  2%  [ 1 ]
Total votes: 61
Author Message
PostPosted: 2006-11-28 23:21 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Nesiekiu nieko kiršinti ar paerzinti, tiesiog įdomu, ką ir kiek vartotojų galvoja apie dabartinę moderavimo situaciją Fantastika.lt forume.

Apklausa ir tema, įkvėpta šios temos: viewtopic.php?t=3264&start=0

Būtų įdomu sulaukti ne tik balsų, bet ir argumentų. Galbūt tai padėtų susivokti kai kuriems moderatomiams ar vartotojams. Manau, visi norime, kad forumas būtų kuo geresnis ir patogesnis, tik, matyt, vizijos išsiskiria.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-28 23:55 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-18 1:13
Posts: 330
Location: Kaunas
Šio forumo moderavimas manęs tiesiogiai nepalietė, bet paskutinis incidentas ir ypač moderatoriaus argumentai buvo "stulbinantys". Akivaizdu, kad buvo persistengta jei ne moderuojant, tai bandant apginti savo poziciją autoritariškais ir nepagarbiais pareiškimais. Man atrodo, kad kartais paprasčiau tiesiog prisipažinti klydus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-29 0:56 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
As jau pasisakiau Adzio minetoje temoje, daugiau nieko pasakyti neturiu, gal nebent pasirasyt po Nomado zodziais:
Nomad wrote:
Prisijungsiu ir aš. Nors apskritai esu tolerantiškas moderatoriams, ibo pats patyręs ką tai reiškia, bet Gedas kartais persistengia, mano subjektyvia nuomone. Tačiau ne tiek, kad tai būtų rimta problema.
Is esmes, Gedas daugiausia moderuoja (gal neskaitant LARPo temos, kurios neskaitau), tad gal daugiausia ir uzkliuna. Del kitu moderatoriu darbo pretenziju ir komentaru neturiu.

Tik tiek Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-29 3:54 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Mano supratimu „offtopic'ų medžioklė“ ir trynimas (ypač skyriuose, kurie į rimtumą nepretenduoja ir šiaip yra skirti viskam iš eilės) yra visiškas absurdas. Diskusija viena konkrečia tema labai retai kada vyksta ilgai. Natūralu, kad tema mutuoja, keičiasi, plečiasi. Jei to daryt neleidžiama – diskusija nudvesia.

Aš, aišku, sutinku, kad forumo gyvavimo pradžioje vietomis buvo paliekama per daug laisvės (nors paskirti 10 puslapių temą tam, kad įrodyčiau vieno ar kito forumo vartotojo intelektualinį nepilnavertiškumą būdavo nepaprastai fun, iki šiol su didžiuliu malonumu pasiskaitau tuos post'us), bet dabar šitas forumas man atrodo menkai įdomus ir labiau aktualus kaip vieta skelbimams, o ne vieta diskusijoms.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-29 10:24 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
kuo smulkesnis vadukas, tuo labiau stengiasi rodyti savo galia.

toks jausmas, ka nekurie asmenys is forumo, skirto bendraminciu maloniam (dazniausiai) pasibendravimui (su asmeniskais nukrypimais, pastebejimais, replikomis diskusijos ribose ir truputi uz jos) nori padaryti sterilia tamstos mokytojos valdoma pseudoakademine diskusija, katroj asmeniskumams ir laisvam bendravimui yra ne vieta. suprasciau, jei butu atvirai debilinamasi, durninamasi, siuntinejama i p. amerika, ir pan. dabar bet koki is asmeninio kultururos ribu supratimo iseinanti posta puolama moderuot. ne visi tokie izeidus ir pasaulio bambos, kad pultu isizeidinetdel kiekvienos smulkmenos, gerb. moderastoriai. ir cia ne vaiku darzelis, kur siukstu, "bliamba" pasakyt negalima. jei visur vaidenasi keiksmai... na, jei jau vaidenasi, senoliu ismintiimo reikia pasinaudot.

ir dar asmeninis pastebejimas narfui. tu puikiai kalbi lietuviskai. kokio vyrisko lytinio rasai rusu kalba? tai, gink dieve, nera noras izeisti. siaip, idomu. :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-29 13:48 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
prisidedu prie tų, kurie teigia, kad "Gedui kartais buna blogos dienos ir tada jis kiek persistengia".

ir pasiskųsiu Narfuin :evil: jis kažkada aiškino, kodėl rašo ir meistrauja rusiškai (nes nemoka lietuvių kalbos taip gerai, kad galėtų tinkamai išsireikšti), bet nemanau, kad norint pasakyti "nefloodinkit/gija rakinama/tau banas" būtinos gilios lietuvių kalbos žinios. :wink: arba siūlau Narfuin rašyti pranešimus dviem kalbom.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-29 14:20 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
Jauja wrote:
prisidedu prie tų, kurie teigia, kad "Gedui kartais buna blogos dienos ir tada jis kiek persistengia".

ir pasiskųsiu Narfuin :evil: jis kažkada aiškino, kodėl rašo ir meistrauja rusiškai (nes nemoka lietuvių kalbos taip gerai, kad galėtų tinkamai išsireikšti), bet nemanau, kad norint pasakyti "nefloodinkit/gija rakinama/tau banas" būtinos gilios lietuvių kalbos žinios. :wink: arba siūlau Narfuin rašyti pranešimus dviem kalbom.
skystas pasiaiskinimas. kiek man asmeniskai teko girdet ji kalbant lietuviskai, priekaistu jo minciu raiskos aiskumui neturejau nu visiskai jokiu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-30 18:15 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Taigi, rezultatai kol kas gana akivaizdūs (žinutės rašymo metu nepatenkintų beveik dvigubai daugiau, nei patenkintų ir abejingų kartu sudėjus). Tai ar bus į tai kaip nors reaguojama iš moderatorių pusės? Ar klausimas taip ir liks sėkmingai/patogiai nuignoruotas?

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-30 18:24 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
adi, jis JAU liko sekmingai praignoruotas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-30 20:12 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Adis wrote:
Tai ar bus į tai kaip nors reaguojama iš moderatorių pusės? Ar klausimas taip ir liks sėkmingai/patogiai nuignoruotas?
Mano požiūris toks: dėkui visiems 21-am (šiai minutei) balsuotojui už pareikštą nuomonę (-es) ir įsivaizdavimus koks yra bei turėtų būti forumas. Savo (nuomonę) jau seniausiai pareiškiau, tad nematau reikalo kartotis, net jei tai kam nors panašu į ignoravimą (kita vertus tikrai nesijaučiu įsipareigojęs atsiskaitinėti).
Forumo klausimus tarpusavyje sprendžia moderatoriai ir, jei manys esant būtina, analogiškai spręs ir šitą.
Kodėl šiuo metu moderuojama taip, o ne kitaip, mano galva, gana suprantamai paaiškinau čia:
viewtopic.php?t=3264&start=15


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page 1 2 3 4 512 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited