Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2021-12-08 11:48

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2006-05-20 14:11 
Offline
User avatar

Joined: 2004-03-12 17:17
Posts: 159
Location: Vilnius
"Tolkien Lietuva" – egzistuojanti pirmiausia virtualiai, bet vis uoliau realybėje veikianti neformali bendruomenė, kurią 2003 m. kovo mėnesį įkūrė Barbora Drąsutytė - Starlin. Dabar mus galima rasti adresu tolkien.balt.net.

Virtualybėje diskutuojame apie Tolkiną ir ne tik (rimtai ir nelabai), bandome versti "Silmarillion", debatuojame (su estais ir latviais), žaidžiame (tolkinistinės mįslės, trivia, tekstinis RPG ir kt.). Turime tinklalapį www.tolkien-tinkle.dar.lt . Forumą tvarko preciousss (administratorės) ir nazgūlai (moderatoriai).

Veikla realybėje: be didžiųjų susitikimų - forumo gimtadienių, "Žygių per Lietuvą", Naujųjų metų - vis daugėja mažesnių ("Orkai ant ledo", Rasų šventimas, trumpesnieji žygiai ir tiesiog pasibuvimai su alumi, filksingu ir ne tik). Šiek tiek prisidėjome prie Lituanikonų. Bendraujame su Latvijos ir Estijos tolkinistais.

Naujokai visada laukiami :)

_________________
Tai ne paprastas žiedas, o kažkoks prietaisas! – Z.Bobyr


Top
   
PostPosted: 2012-01-05 1:58 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Vis pamirštame čia parašyti, jog jau trečius metus "Tolkien Lietuva" organizuoja reguliarius susitikimus - "Tolkinėjimus". Jie vyksta kiekvieno mėnesio pradžioje, dažniausiai pirmą mėnesio ketvirtadienį, pastaruoju metu labai dažnai "Forto dvaro" rūsyje Pilies gatvėje (Vilniuje), nors šiltuoju metų laiku išeiname į gamtą. Kiekvienas susitikimas - teminis: nuo poezijos skaitymo ir muzikavimo iki paskaitų apie Tolkino kurtas kalbas, Viduržemės astronomiją ar magiją, ir taip toliau. Tiksli susitikimo data, tema ir vieta paskelbiamos likus savaitei ar dviem iki susitikimo ir pranešamos mūsų tinklalapyje, forume, forumo nariams (ir visiems užsiprenumeravusiems adresu naujienos [eta] tolkien.lt) siunčiamame naujienlaiškyje bei "Facebook" grupėje ir puslapyje (taip pat sukuriamas "Facebook" įvykis).

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited