Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Dorado raganos Nr. 41
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=30&t=2730
Page 1 of 3

Author:  gedas [ 2006-05-19 13:17 ]
Post subject:  Dorado raganos Nr. 41

Čia galima aptarti, pareikšti pastabas apie naująjį, 41-ąjį lietuviško fantastikos fenzino "Dorado raganos" numerį, kurio aprašymą rasite čia:

http://www.fantastika.lt/naujas-dorado-raganu-numeris

Kaip jums patiko apsakymai - J. Žilinsko kriptoistorinis "Paskutinė užduotis" arba lenkų autorės Annos Brzezinskos, vienos populiariausių Lenkijos fantasy rašytojų, apie kurią sakoma, kad tai labiausiai pritrenkiantis debiutas po A. Sapkovskio, apsakymas „O mylėjo ją taip... net baisu“?

Ką manote apie A. Girdziušo, labiau pagarsėjusio kaip fotografas, tačiau bandančio jėgas ir literatūroje, apsakymą „Visraktis“ apie buvusį vagį profesionalą?

Kaip patiko Augusto Našlėno piešiniai? M. Lužytės ir A. Mikalauskaitės miniatiūros?

Daugelis, tikriausiai, šį fenziną įsigijo Luituanikono metu, o kas dar norėtų įsigyti - rašykite adresu vilneleetadelfi.lt

Author:  dearnis [ 2006-05-19 15:08 ]
Post subject: 

"Paskutinė užduotis" skaitant kažkodėl priminė scenas iš kompiuterinio žaidimo "Return to castle Wolfenstein", kur naciai atlikinėjo eksperimentus su žmonėmis, magija, kur daug mistinių dalykų. Man apsakymas tuo ir patiko. Tik gal truputėlį apsakymas ištęstas - pabaigoje visas veiksmas. Visai geros Našlėno tapybos darbai. Jie tikrai puošia leidinį. Sapkovskio kūrinys netikėtas "Dorado raganose". Savita ir Margaritos Lužytės miniatiūra. Vėliau pakomentuosiu, jei bus laisvo laiko, ir kitus kūrinius.

Author:  bangis [ 2006-05-19 15:15 ]
Post subject: 

O ten ir Sapkovskio kažkas yra?? :o

Author:  gedas [ 2006-05-19 15:19 ]
Post subject: 

dearnis wrote:
"Paskutinė užduotis" skaitant kažkodėl priminė scenas iš kompiuterinio žaidimo "Return to castle Wolfenstein", kur naciai atlikinėjo eksperimentus su žmonėmis, magija, kur daug mistinių dalykų.
Che, sakyčiau, taikliai pastebėta..;)
dearnis wrote:
Sapkovskio kūrinys netikėtas "Dorado raganose".
Eee... Sapo kūrinio "Dorado raganose" nebuvo, buvo "lenkų autorės Annos Brzezinskos, vienos populiariausių Lenkijos fantasy rašytojų, apie kurią sakoma, kad tai labiausiai pritrenkiantis debiutas po A. Sapkovskio, apsakymas". :)

Bet pats Sapkovskis šį apsakymą pokalbio metu minėjo ir labai gyrė. Yra, beje, minčių paprašyti Sapo ko nors (pvz., apsakymą "Duobėje") "...raganoms", bet tam reikia sukaupti gerą įžūlumo dozę, nors dabar kaip ir proga - yra, juk jo romanas išrinktas geriausiu tarp išleistų lkietuviškai fantastinių.

Author:  Klia [ 2006-05-19 15:36 ]
Post subject: 

perskaičiau "O mylėjo jis ją...", sakyčiau, manęs nesužavėjo; visų pirma, nuspėjama, visų antra, nuspėjama:)

'visraktis' savotiškas, iš pradžių tikėjausi kažko fantastiškesnio, bet galų gale net nebeaišku, kuo ten tos kortos dėtos (man tie fokusai net aprašyti krootai atrodė). per mažai įtikina seniuko pasakojimas, - vat atsisėdau ir pirmą kartą sutiktam bičui ėmiau ir išklojau viską...

kitko dar nesugebėjau perskaityti. ai, interviu apie gugį sugebėjau, bet neprisimenu nieko naujo;) paklaustumėt jūs tų autorių ko nors bjauriai netikėto, ar ką...

Author:  bangis [ 2006-05-19 15:44 ]
Post subject: 

gedas wrote:
Yra, beje, minčių paprašyti Sapo ko nors (pvz., apsakymą "Duobėje") "...raganoms", bet tam reikia sukaupti gerą įžūlumo dozę, nors dabar kaip ir proga - yra, juk jo romanas išrinktas geriausiu tarp išleistų lkietuviškai fantastinių.
Tada jau "Maladie" prašyk, a?

Author:  dearnis [ 2006-05-19 15:47 ]
Post subject: 

Dėl Sapkovskio tikrai susimoviau. Kadangi neturiu po ranka fenzino, todėl neprisiminiau kas to apsakymo autorė, o rašydamas komentą pamiršau, kad galima pasiskaityti prieš tai Gedo parašytas eilutes, kur būta ir apsakymo autorės pavardės. :(

Author:  Maumaz [ 2006-05-19 16:59 ]
Post subject: 

dearnis wrote:
"Paskutinė užduotis" skaitant kažkodėl priminė scenas iš kompiuterinio žaidimo "Return to castle Wolfenstein", kur naciai atlikinėjo eksperimentus su žmonėmis, magija, kur daug mistinių dalykų. Man apsakymas tuo ir patiko. Tik gal truputėlį apsakymas ištęstas - pabaigoje visas veiksmas.
Todėl, kad tai - ne veiksmo apsakymas. Todėl, kad ne wolfensteinas ten svarbu. Na, bet kiekvienas pasiima savo.

Author:  dearnis [ 2006-05-19 19:51 ]
Post subject: 

Turėjau omenyje ne veiksmo greitį, o idėjų žaidime ir apsakyme panašumus.

Author:  svasti [ 2006-05-19 20:58 ]
Post subject: 

Beje, jei kas dar nori šį numerį įsigyti - belikę trys egzemplioriai, tai paskubėkit.

Page 1 of 3 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/