Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 23:19

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page « 1 2 3 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-10 11:25 
Offline

Joined: 2006-08-01 10:36
Posts: 24
Location: virtualus
Anava kaip. O aš maniau, kad tiesiog blogis laukia mūsų pykčio, kad galėtų jį sustiprinęs pasinaudoti. Ok, neaiškinsiu toliau, paskelbsit, gal kas supras ir be aiškinimo.

_________________
pelėdos yra visai ne tai, kas joms atrodo.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-10 17:40 
Offline

Joined: 2006-08-08 15:11
Posts: 4
[quote="mishElin"]...tiesiog blogis laukia mūsų pykčio, kad galėtų jį sustiprinęs pasinaudoti.

O čia tai jau moralų moralas :!:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-10 18:11 
Offline

Joined: 2006-08-01 10:36
Posts: 24
Location: virtualus
Čia gyvenimas (ir siaubo literatūroje). :lol:
Jeigu blogis būtų nugalėtas, būtų dar banaliau, ane? O jeigu kam nors būtų blogai, nors jis darytų gerus darbus, tai būtų nekonceptualu. Kas belieka :(

_________________
pelėdos yra visai ne tai, kas joms atrodo.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-10 19:49 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-03 16:47
Posts: 447
Siaubiakai, deja, neapsieina be moralu 8) cia as palaikau autoriu.

Pailginau "pradzia" iki maksimaliai leidziamos ribos. Tiems, kas ne Dorado Raganos ir negali paskaityti viso koorinio, siulau paskaityti pradzios pabaiga 8)

_________________
Xenu lives! www.xenu.net


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-10 19:53 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-03 16:47
Posts: 447
...ir cia isryskeja dar vienas kurinio minusiukas. Pradzia trupuciuka per ilga, t.y. joje per daug nereikalingu nukrypimu apie veltedziu seimas, Henko sesiapaki pilva ir Dzo viena su puse akies. Geriau butu, jei pradzia susidarytu is vienos stiprios dalies, atskleidziancios pagrindini konflikta. Pagalbinius personazus galima pristatyti ir veliau.

vat kaip protingai pasakiau :lol:

_________________
Xenu lives! www.xenu.net


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-10 20:04 
Offline

Joined: 2006-08-01 10:36
Posts: 24
Location: virtualus
nemezide wrote:
...Pradzia trupuciuka per ilga, t.y. joje per daug nereikalingu nukrypimu apie veltedziu seimas, Henko sesiapaki pilva ir Dzo viena su puse akies. Geriau butu, jei pradzia susidarytu is vienos stiprios dalies, atskleidziancios pagrindini konflikta. Pagalbinius personazus galima pristatyti ir veliau.
Pagalbinius? O kas tada pagrindiniai? Kuo toliau, tuo mažiau aš suprantu savo kūrinėlį:)

Šio konkurso sąlygomis, kai skaitytojams rodoma tik pradžia, žinoma, neprotinga įtampą ir siužetą auginti palengva. Būsimieji autoriai - mokykitės iš mano klaidų! Ką nors nužudyti turite antroj pastraipoj. Parodyti kruviną pėdsaką - trečioj. Iki pirmo puslapio pabaigos jau turim žinoti, ar jis- tiesiog vaikystėj skriaustas maniakas, ar kažkas baisiau.

_________________
pelėdos yra visai ne tai, kas joms atrodo.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-10 20:08 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-03 16:47
Posts: 447
Pagrindinis personazas, mano kuklia nuomone, yra negriukas. Ir jis, deja, nera pakankamai isvystytas.

_________________
Xenu lives! www.xenu.net


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-10 20:18 
Offline

Joined: 2006-08-01 10:36
Posts: 24
Location: virtualus
O man rodos, jis tik nelabai įdomi lėlė, į kurią įkišą ranką lėlininkas.
Bet galima ir taip žiūrėti. :roll:

_________________
pelėdos yra visai ne tai, kas joms atrodo.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-11 1:07 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-03 16:47
Posts: 447
Kuo labiau jis lele, tuo apsakymas neidomesnis. Siaubas neturetu buti leliu teatras...

mishElin: atsakiau i tamstos prasyma "pabaksnoti pirsteliu" - tiktai asmeniskai, i emaila, is kurio atsiuntete darba. Ar to pakanka?
Ir jeigu jus nesate pradedantis autorius, tai tik dar labiau pabrezia, kiek mazai demesio skyrete sio kurinio teksto slifavimui. Ko gero tiesiog atsiuntete pirma arba antra drafta. Ar as teisi?

_________________
Xenu lives! www.xenu.net


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-11 9:10 
Offline

Joined: 2006-08-01 10:36
Posts: 24
Location: virtualus
Kaip mums abiems norisi būti teisiais, tiesa? :lol:

Man rodos, daugelis pabaksnotų dalykų tėra skirtingų požiūrio taškų rezultatas. Pvz., "Henkas ir Džo nudundėjo link išėjimo (jeigu nuo pradžių nustatei, kad viską matome iš Elioto „point of view“, tai reikėtų jo ir laikytis, bent jau vienoje kūrinio dalyje; Eliotas juos abu pamato, kai jiedu jau iššoka iš kėbulo; tuo tarpu dundėjimą jis tik girdi; taip, kaip šis sakinys parašytas dabar, mes juos pamatome bėgančius kėbulo viduje, o to neturėtų būti". Nematau jokios kolizijos dėl to, kad pirma pasakojama, tai, ką mato Eliotas, o paskui tai, ką jis girdi. Aš, beje, irgi daugiau girdžiu, o kas kėbulo viduj, manęs nedomina.

Poroj vietų sutikčiau, kad galima buvo aiškiau pasakyti. Kita vertus, skaitant toliau, paaiškėja, kada kas ką pastebėjo ar kas tas juodas velniūkštis. Dėl Džo "vienaakiškumo" - pabandykit per find, jei nesimato. Dėl Khomeini - na, jei žmogui tas laikotarpis savas, visiškai natūralu, kad jis kažką žino apie jį, ir tam nereikia būti itin pasikausčius politikoje. Kai vaizdas šokinėja nuo vieno "žiūrėtojo" į kitą, teoriškai ne mano išrastas būdas pasakoti. Nors turbūt praktiškai galėjau geriau suderint.

Žinoma, skirtingiems požiūriams į tekstą reikšmės turi tai, kad vis dėlto tai nebuvo mano per dieną sugalvotas ir parašytas tekstas, kaip kad bandoma įrodyti (pabandykit internete rasti minimą dainą for free, ir įsivaizduosit, kiek tai mažiausiai užtruko 8) ). Teko truputį pasidomėti ir Tenesiu, kurio mieste Noksvilyje buvo "Associated transport" pagrindinis mazgas, ir Henku Viljamsu. Truputį įsijausti. Aš nei prašau, nei tikiuosi, kad skaitytojai tai tikrins ar atkreips didesnį dėmesį. Tiesiog mano sąžinė švari. Nors ginkdie nemanau, kad tai šedevras. Jame geriausia - pirmoji mirtis. Norėjau ta proga uždėti atitinkamą šypsenėlę, bet nieko panašaus neradau...

_________________
pelėdos yra visai ne tai, kas joms atrodo.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page « 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited