Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 13:29

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 107 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-22 10:46 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Nieko keista
As su sunum 4 val ginklanesio taisykles kankinom, nors instrukcijoje sakoma 1-1,5 - as neisivaizduoju kokio sprinto cia reikia. Butent tai mane ir atgraso nuo advanced settingu

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-22 11:40 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
pilnam hack an slashui truksta kad nulupus monstra pinigai pazirtu
o uz kazkokia tai suma kaip ir uz skrynias butu galima isigyti kazka :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-22 19:56 
Offline

Joined: 2007-01-21 0:49
Posts: 9
Del tu 8 valandu - bendros taisykles isvesti negaliu, bet vis delto, tai buvo pirmas kartas + gana detaliai lukstenant taisykles ir derantis del miglotu vietu.
Quote:
...truksta kad nulupus monstra pinigai pazirtu...
Tai kad ir pazyra... :roll: Bet va antra pastaba teisinga. Is esmes tokia atvirkstine konversija, t.y. pinigai->skrynia. Manau, kita karta zaidziant reiks, tarkim, sutarti del sitos proceduros, bet pvz kazkeliaguba kaina (200 uz skrynia). O siaip dar bajeris su skryniom - ar gali ja atteleportuoti veidrodis (fiziskai juk gali istraukti tokia kortele)? :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-23 11:02 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
O del 500pinigai->1skrynia nesutinku. Taip ir turi buti, kad skrynios butu deficite. O monstrai is kuriu jos pazyra - stiprus ir ne is kart ikandami. I chocetsa ir kolitsa taip sakant. O paskui pasidarys zemo lvl overpowerinti - tai ir nebenores zemu lvl mobu skriaust

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-26 14:50 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 15:00
Posts: 534
Location: Vilnius
Ar tiesa, kad ruoshiamas "Ardano lobiu" papildymas/tesinys?

_________________
...My name is Legion, cause we are many...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-28 13:20 
Offline

Joined: 2005-10-14 14:59
Posts: 111
Location: jonava
games time uzsimine kad siais metais isleis dar du savo kurinius. bent jau as speju kad vienas is ju bus ardano lobiu pratesimas. as taip esu juos nusipirkes bet uz ginklanesi taip nei kart ir nelosiau. zaidziu tik uz riteri arba uz heroja priklauso nuo publikos.

_________________
I am I and you can do nothing about this


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 14:26 
Offline

Joined: 2007-08-28 14:10
Posts: 4
Dviejų dalių postas. 1 Dalis laisva forma apie gėda. 2. Please help :).

1. Gėda. Blem labai gėda, kad iš esmės tikrai žaidžiamas žaidimas išleistas taip lievai. Pavaryta PR'o, prisigirta news formoje o žaidimas tai NEBAIGTAS. Dėl vieno esminio bugo. Lievai padarytų taisyklių. Iš esmės nekenčiu žaidimų kurių taisyklės parašomos/išverčiamos neaiškiai, o Ardano jos būtent tokios. Maža to žaidimas jau išeina „užpatch'intas“. Ir užknisa pirma syki žaidžiant vis žiūrėti į patch listą kad kažko nepražiopsot. Maža ir to. Žaidimo web neveikia. Žmoniškųjų resursų stygius? I laugh in your face. Kiek žmonių ir jų darbo laiko reik, kad savo webe pakurt paprastą forumą kur būtų operatyviai atsakoma bent jau į su taisyklėmis susijusius klausimus. Mano galva Ardano Lobiai tai eilinis lietuviškojo rūpesčio klientu pavizdys. Ir man dėl to gėda. Pinigų už dėžutę kaipo tokią negaila, iš esmės žaidimas neblogas, bet gaila babkių atiduotų kažkam nes aš štai žaidžiu pirmą blyną and feel no respect from kepėjas.

2. Help. Kol kas žaidžiu pagal ginklanešį su žmona. Ji šiaip yra kažkokia lucky ir vis užlipa ant skrynelių taisyklėse parašyta, kad radus ją nedelsiant traukiama kortelė iš kruvos. Ok. Ji kaip taisyklė iš ten ištraukia kita skrynelę. Kas toliau? Taisyklėse parašyta ką daryt jei ištraukti spąstai ar pabaisa. Imho remiantis taisyklėse esančiu sakiniu kad skrynelę galima paimti tik nudobus naujai pasirodžiusią pabaisą arba suveikus spastams ji turėtu traukti korteles tol kol ištrauks pabaisą ir ją nugalėjus pasiimti skryneles. Bet... Ji liepė pagrysti tai taisyklėmis o aš ginkluotas tik interpretacijomis. Žodžiu atidaviau jai abi skryneles nes ji moteris, bet kai žaisiu su vyrais noriu būti tikras kaip elgtis.

2.1. Help. Dėl slibino. Kažkas sakė, kad kaip ji mušt nesupranta tik durniai. Tebūnie. Aš nekenčiu interpretacijų tad klausiu. Pas ginklanešį parašyta kad jį muši kaip 5 mobus vienu metu. T.y. muši jį kaip 5 mobus vieną paskui kitą, ar muši visus 5 vienu metu prieš ataką pasirinkdamas galvą? Ką daro galvos? Kanda visos penkios ar tik ta kuria muši? Žaidžiam po kelis ėjimus kas vakara tai spėju slibina mušim poryt, jei kas iki tol malonėtu aprašyti du kovos turnus pagal ginklanešį būtų didelis ačiū.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 18:25 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
klausimas: ar visgi apsimoka nusipirkt shita dalyka, kad retkarchiais pastumdyt, pazhaist gurkshnojant kokius nors kaloringus skyschius? ar geriau zhiuret i kanors labiau uzhsienietishko (wow the board game turim, kolkas prisedom pazhaist tik du kartus:\) ...

kaip su taisyklem, ar taip tragishka kaip Artojas mini?

ir klausimas Artojui: kaip zhmona prikalbini zhaist... ji ish prigimties megsta rpg ir panashiai, ar shitas zhaidimas suintrigavo? Nes su savishke koki DoA4 sumest puikiai galim, bet i toki wow the board game ji net zhiuret nenorejo ;) o jei nusipirkt koki board game'a tai norisi, kad patiktu...

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 18:44 
Offline

Joined: 2007-08-28 14:10
Posts: 4
Toxis wrote:
ir klausimas Artojui: kaip zhmona prikalbini zhaist... ji ish prigimties megsta rpg ir panashiai, ar shitas zhaidimas suintrigavo? Nes su savishke koki DoA4 sumest puikiai galim, bet i toki wow the board game ji net zhiuret nenorejo ;) o jei nusipirkt koki board game'a tai norisi, kad patiktu...
Jei atvirai tai ji mane įkalbėjo, kad nutraukt nuo WOW :). Šiaip ji mėgsta ne kovinius stalo žaidimus carcassone, catan'ą ar ticket to ride. Bet visi jie šiek tiek boring dviese tai ėmė prašyti patestuoti Ardano lobius. Pagal ginklanešį jai visai patiko. Pirma sesija tęsėsi iki 00:30 kas turint omenyje faktą jog ji nėščia ir paprastai 23:00 jau kietai miega tik paliudyja, kad žaidimas iš esmės kabina. Mano galva todėl, kad ji gyvenime nėra mačius jokio RPG ir nežino How adictive leveling can be :). Man asmeniškai jau labai knieti testuoti riterio ar herojaus taisykles, nes ginklanešys kiek primena silly wow grind'ą :).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 19:30 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
nius reishkia ikalbejai, bandysim pasiimt.. o beja kur juos galima gaut? zhaislu parduotuvese?

_________________
©Toxis


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 107 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited