Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 12:15

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 42 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-15 15:34 
Offline

Joined: 2006-01-31 15:46
Posts: 96
Na WoW ir Warcraftą yra neteisinga lyginti, nes jų stilius yra skirtingas. Warcraftas yra orentuotas į wargame (settlers style), o WoW yra daugiau dungeon crawler , herojaus vystymasis.
Šie žaidimai ryškiai skiriasi žaidimo laiku ... jei Warcraftą sužaidžiau kažkada per valandą, tai WoW esu keletą sesijų nepabaigęs, nes virš aštuonių valandų sėdėti ir mėtyti kauliukus yra per daug.

Viena kas juos jungia - tai kauliukai. Ir vienam ir kitame, tai lemia tavo win/lose. Dar WoW dice atsitiktinumas/neapibrėžtumas nelabai jaučiasi, bet War tai kartais nužudo visą žaidimo malonumą. Aišku čia subjektyvi nuomonė, nes kauliukus reikia "įvaldyti" ir išmokti žaisti taip, kad randomas tau netrukdytų. Bet vis tiek kažkada užeina juodos dienos metimams.

Jei WoW trūksta santykių aiškinimosi tarp grupių, tai čia yra dvi problemos pusės ... žmogiškasis faktorius ir žaidimo mechanika ... Jei labai daug užsiiminėsi PVP - žaidimas užsitęs iki begalybės. Bet žaisdami visada jautėm, kad jei tik savo herojų paliksi vieną, o priešai galės užpulti dviese - jei taip ir padarys. Tai ribodavo veiksmų/questų laisvę.

Dabar esu atradęs Starcraft the Boardgame, tai šiame wargame yra eliminuota Warcrafto minusai ir įmaišyta MTG elementų. O ir žaidimo laikas neprailgsta. All your bases is lost :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-15 15:38 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
WoW - net jeigu tu nuzudysi prieshininku heroju - tai smarkiai nieko neitakoja. patikrinta:)
a warcraft visai smagu. dar kai pradedi scenarijus tenai ziuret - tai visa neblogai. tik iki expansiono ash dar neprisikasiau.

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject: Re: Warcraft
PostPosted: 2008-01-15 15:39 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-24 0:13
Posts: 238
Location: Little Castle
dodeath wrote:
Sveiki, maciau prekyboje warcraft zaidima, nezinau tikslaus pavadinimo. Truputi ziurejau internete, bet gal kas is jusu yra ji isbandes? Ar idomus ar vetas 150lt kainos?
Viena detalė: Limpopo tas žaidimas kainuoja 160 Lt, o D6 pas Uruk-hai 116 Lt. Vat ir spręskit patys, kokie puikūs lietuvos prekybininkai yra...

Mano asmeninė nuomonė: geriau jau pirkčiau Settlers of Catan. Principas į tą pusę, bet žaidimas įdomesnis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-15 15:46 
Offline

Joined: 2006-01-31 15:46
Posts: 96
Nu nereikia wargame gretinti su šeimyniniais stalo žaidimais :) jei jau tas Katanas gerklėje stovi ...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-15 18:35 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Simakas wrote:
Dabar esu atradęs Starcraft the Boardgame, tai šiame wargame yra eliminuota Warcrafto minusai ir įmaišyta MTG elementų. O ir žaidimo laikas neprailgsta. All your bases is lost :)
Na truputėli hijackinsiu threadą. Bet iš tiesų IMO Starcraft board game iš visų Blizzard gamę adaptacijų patiko labiausiai (žaidžiau tik viena karta todėl sunku spresti apie replayability, bet Warcraftą irgi žaidžiau tik kartą).

Man Starcraftas buvo panašus į Twilight Imperium meets Warrior Knights.
Kas kaip nekeista gana gerai sudėliota. Palyginus Warcraft buvo zenkliai too simple, o WoW perdauk monotoniška. Plius galimybė žaisti iki 6 žaidėjų (Visi vienas prieš kita) ir poreikis strategiškai numatyti veiksmus į priekį (netgi gerokai labiau negu Warrior Knightsuose, nes nurodai ir targeta orderio ir dar gali kontroliuoti orderiu veikimo eiliškumą ir oponentas gali interferinti tavo orderius) padarė žaidimą ganėtinai įspudingu. Plius diceless combatas kuris sprendžiamas combat kortikėmis (ir čia gali nepasisekti, tačiau still turi gerokai daugiau kontrolės)

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-15 20:23 
Offline

Joined: 2008-01-13 21:55
Posts: 15
JO pats siandien aplankiau 6D parduotuve ir maciau kad wow 108 ir 116 ten 2 versijos ar pratesimas lb nesidomejau. O kas ten ant Catan sake, kad atsibode, tai as labai mazai esu zaides, galima sakyti tik monopoli, tai va norisi kazkokio stalo zaidomo kartais pazaisti su draugais. Tai kaip suprantu starcraft the board game idomus.

P.S. ne pirma karta girdziu MTG, gal kas galit trumpai issipruoti ir papasakoti zaliam?

P.P.S. o kokiu yra dar idomiu stalo zaidimu, kurie butent jums patiko, stiliaus kaip wow, kad ir heroju reiketu kelti, bet kad nebutu colectable, o tiesiog 1 deze.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-15 22:51 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
P.S. ne pirma karta girdziu MTG, gal kas galit trumpai issipruoti ir papasakoti zaliam?

P.P.S. o kokiu yra dar idomiu stalo zaidimu, kurie butent jums patiko, stiliaus kaip wow, kad ir heroju reiketu kelti, bet kad nebutu colectable, o tiesiog 1 deze.
MtG yra Magic the Gathering – pirmasis ir populiariausias pasaulyje kolekcionuojamų kortų žaidimas. Mano nuomone tikrai labai geras, gal net geriausias.

Iš stalo žaidimų rekomenduočiau Blood Bowl ir Necromunda, bet ten lyg ir kolekcionuojami to some extent. Ir turbūt ne visai Warcraft stiliaus.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-15 23:27 
Offline

Joined: 2008-01-13 21:55
Posts: 15
Tai kad as ir pacio warcraft nemegines :-D tiktai pamaciau kazkada ir idomiai atrode man :-)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-16 10:31 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
<moderated by Narfuin>
man warcraft pasirodė labai monotoniškas ir pwer daug priklausomas dėl atsitiktinumo. Tiek mūšiuose, tiek ir resursų gavime. Vien ką reiškia tai, kad kartais sunaikini savo artimiausią kasyklą jau per pirmą ėjimą, blin...
Kažkas čia klausė koks board game rekomenduojamas... Tai daug nesu bandęs, ale iš bandytų labai patiko "Shogun".


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-01-16 10:45 
Offline

Joined: 2006-01-31 15:46
Posts: 96
dodeath wrote:
JO pats siandien aplankiau 6D parduotuve ir maciau kad wow 108 ir 116 ten 2 versijos ar pratesimas lb nesidomejau. O kas ten ant Catan sake, kad atsibode, tai as labai mazai esu zaides, galima sakyti tik monopoli, tai va norisi kazkokio stalo zaidomo kartais pazaisti su draugais. Tai kaip suprantu starcraft the board game idomus.
P.P.S. o kokiu yra dar idomiu stalo zaidimu, kurie butent jums patiko, stiliaus kaip wow, kad ir heroju reiketu kelti, bet kad nebutu colectable, o tiesiog 1 deze.
na prašau nemaišyti WoW = World of warcraft su War=Warcraft , tai visisiškai skirtingi žaidimai ir kompiuteriniai ir staliniai, tik kad vyksta toje pačioje visatoje.

o herojaus kėlimo linksmiausias ir labiausiai užkabinęs yra Munchkin'as; tai nors kortų žaidimas su daugybe pratesimų, bet užkabliuoja negyvai... tik nereikia jo žaisti rimtai :) Kitų herojaus vystymo žaidimų daug žinau, bet kadangi realiai nežaidęs - nekomentuosiu.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 42 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited