Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

DnD Kaune
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=32&t=6288
Page 1 of 1

Author:  fruorin [ 2011-09-28 19:23 ]
Post subject:  DnD Kaune

Noreciau pazaisti DnD, bet nzn ar kas zaidzia, ar kam reikia nauju zaideju, galbut kas noretu viska pradeti is naujo? Man 18m., is Aleksoto, Kaune ir is esmes noreciau pazaist i savaite koki karta su alum ir linksmais zmonem atsisedus :) pradeciau su savo draugais, taciau nemanau kad nors 1 is ju noretu zaisti DnD :D Jei kas ka zinot plz atrasykit.

Author:  Laiqua [ 2011-09-28 23:25 ]
Post subject: 

Jei tu kalbi apie stalo RPG, tai žaidėjų/grupių/meistrų paieškai yra skirta ši gija. O jei kalbi apie DnD stalo ne-RPG žaidimą, tai nežinau, ką patarti.

Beje, draugų nenurašyk nepaklausęs, jei to dar nedarei :) Ką gali žinoti, gal kas nors tarp jų turi panašių pomėgių?

Author:  fruorin [ 2011-09-29 8:30 ]
Post subject: 

As apie stalo, o del draugu tai net nenoriu klaust nes ispyzdavotu :D Su jais gert ir atitusint gerai smagu, bet tik tiek

Author:  ghoul [ 2011-09-29 9:55 ]
Post subject: 

Ar tu tikras, kad kalbi apie stalo žaidimą, o ne apie RPG stalo žaidimą? Kadangi Hall of Fame rašai, kad nesi bandęs, tai man kyla įtarimas, jog painiojiesi. Ten tu rašai apie DnD 4 leidimą, kuris yra būtent RPG, o ne stalo žaidimas. Taigi, Laiqua visiškai teisus, tau reikėtų rašyti jo nurodytoje temoje. Beje, tavo post'as skyriuje Hall of Fame irgi nelabai atitinka to skyriaus paskirties. :)

Dėl draugų irgi neskubėk su išankstiniais nusistatymais. Žmonės tokiais žaidimais susidomi daug lengviau nei tau atrodo, nors iš pirmo žvilgsnio ir pagalvotum, kad jie niekad nieko panašaus nežais.


Kuo skiriasi stalo žaidimai nuo RPG:

Pirmasis žaidžiamas ant specialios lentos dėliojant figūrėles ir mėtant kauliukus, viską riboja griežtos taisyklės.

Antrajame susikuriami veikėjai, kurie aprašomi popieriaus lape, yra GM, kuris veda žaidimą, ir taisyklės naudojamos tik specifinėse situacijose, o didžiąją žaidimo dalį riboja tik dalyvių fantazija.

Author:  RainDog [ 2011-10-07 6:52 ]
Post subject: 

Viskas čia teisingai. DnD 4ed yra stalo žaidimas, jokio RP ten nėr, pilnai atitinka Ghoul nurodytą stalo žaidimo kriterijų :)
ghoul wrote:
Ar tu tikras, kad kalbi apie stalo žaidimą, o ne apie RPG stalo žaidimą? Kadangi Hall of Fame rašai, kad nesi bandęs, tai man kyla įtarimas, jog painiojiesi. Ten tu rašai apie DnD 4 leidimą, kuris yra būtent RPG, o ne stalo žaidimas.
...
Pirmasis žaidžiamas ant specialios lentos dėliojant figūrėles ir mėtant kauliukus, viską riboja griežtos taisyklės.

Author:  Vilktakis [ 2011-10-08 2:07 ]
Post subject: 

Neklaidinkit žmogaus, seni vilkai.
O fruorin kadanors lošė kokį nors DnD?

Author:  Gambler [ 2011-10-08 10:12 ]
Post subject: 

RainDog wrote:
Viskas čia teisingai. DnD 4ed yra stalo žaidimas, jokio RP ten nėr, pilnai atitinka Ghoul nurodytą stalo žaidimo kriterijų :)
Tai galioja visiems be išimties RPG :) Nes niekur nėra RP, tik tiek kiek atneša žaidėjai ir meistras.

Author:  ghoul [ 2011-10-08 13:58 ]
Post subject: 

Žmogus kitoje temoje jau rašė, kad nėra žaidęs. Todėl ir pateikiau supaprastintą paaiškinimą, orientuotą į visiškus naujokus. O jūs čia dabar veliatės – tik įnešit sumaišties į jauną ir nesugadintą sielą. Et... Su liniuote per nagus visiems, pradedant RainDog. :D

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/