Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Parekomenduokit žaidimą su aktyvia bendruomene Vilniuje
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=32&t=6754
Page 1 of 1

Author:  Urtikor [ 2012-11-08 4:16 ]
Post subject:  Parekomenduokit žaidimą su aktyvia bendruomene Vilniuje

Tiksliau norėčiau pradėti ne bet kokį stalo žaidimą, o strateginį karo žaidimą su miniatiūrom (nežinau, teisingai pavadinau?), na kaip Warhammer (pričiupot, nežinau daugiau pavyzdžių). Bet prisipirkęs figūrėlių už šimtus litų vienam sėdėt namie su jom būtų apmaudu, tai norėjau pasiteiraut tų kas žino, kokie tokio tipo žaidimai populiariausi (turnyrai, renginiai) Lietuvoje, konkrečiau Vilniuje ir kurie verti dėmesio? Ar būdinga žaisti komandomis? Mane domina sudėtingi žaidimai, kur reikia pasukt galvą ir sugebėjimai yra svarbiausi, bet vėl gi, jei tas žaidimas neturi aktyvios bendruomenės Vilniuje, man tai netinka. Dėl pačios žaidimo tematikos, realiai vienintelis reikalavimas būtų fantasy žanras (sci-fi, medieval - nelabai svarbu). Mačiau yra atskira kategorija kažkokiam Blood Bowl, bet pasidomėjęs nesusidariau didelio įspūdžio, tai nesiūlykit :)

edit

Na va, šiek tiek pats paskaitinėjau, apsilankiau wargames.lt, kol kas susidariau įspudį, kad Warhammer fantasy ir 40k vieninteliai tokie žaidimai su bendruomene Vilniuje (gal klystu?) ir atrodo visai idomiai, bet kol pats nebandžiau žaisti, kažkaip nedrąsu leisti pinigus modeliams ir (arti 200 LT kainuojančiai) taisyklių knygai, gal galima kur nors išmėgint, pažiūrėt kaip kiti žaidžia?

Author:  Nomad [ 2012-11-08 10:43 ]
Post subject:  Re: Parekomenduokit žaidimą su aktyvia bendruomene Vilniuje

wargames.lt

Author:  Pjovejas [ 2012-11-08 10:52 ]
Post subject:  Re: Parekomenduokit žaidimą su aktyvia bendruomene Vilniuje

Galiu tik pakomentuoti dėl BloodBowl. Kiek man žinoma, Vilniuj irgi vyksta šio žaidimo turnyrai. Nors man pačiam tas žaidimas labai patinka, bet iš klausimo formulavimo susidariau įspūdį, kad tau gali ir ne taip labai patikti. Nes tai nėra... hmmm "strateginis karo" žaidimas. Jis sukurtas amerikietiško futbolo motyvais fentezi pasaulyje. Ir IMHO tikrai yra kur kas artimesnis amreikietiškam futbolui, nei karinėms kampanijoms :)

Author:  Narfuin [ 2012-11-08 11:16 ]
Post subject:  Re: Parekomenduokit žaidimą su aktyvia bendruomene Vilniuje

"Malifaux", "Hell Dorado", "Infinity"

uzeik i Pylimo 38 - Rikis - tenai paklausk

Author:  WhiteDragon [ 2012-11-13 13:45 ]
Post subject:  Re: Parekomenduokit žaidimą su aktyvia bendruomene Vilniuje

Kaip tik warhammer ir 40k yra merdėjančios sistemos Vilniuje. 3 turnyrai per metus max.

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/