Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-06-04 3:12

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 122 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 813 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009-04-30 23:21 
Offline
User avatar

Joined: 2009-04-27 15:08
Posts: 38
Na ir pabaigai. Vargšas koordinatoriau... Nepyk, bet susimovei.
Konkurso skelbime nėra parašyta, kad autorius turi būti anonimas. Yra tik vienas sakinys: „Jei konkurso forumuose išsiduosite esąs vieno ar kito apsakymo autorius, jį teks pašalinti iš konkurso.“ Maniau, „autorius“ – tai vardas ir pavardė. O ką pridirbai?
Šiaip neturiu jokio supratimo, kodėl toks keistas konkursas, juk internete ir taip visi anonimai, visi rašo savo slapyvardžius, ne asmens kodus. Jeigu jau taip norit, tai išvis galėjote autorių vardų nerašyti, tik kūrinių pavadinimus. Kad turėjo būti „vien konkursui skirtas pseudonimas“ vargšai rašykai sužinojo tik konkursui pasibaigus. Nejaugi manai, kad jie gudravo? Oi suklydai.
Elkis garbingai: ištaisyk savo klaidą ir grąžink kūrinius atgal į konkursą.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-04-30 23:43 
Offline

Joined: 2007-08-14 20:56
Posts: 297
Location: Koordintaunas
Trintukas wrote:
Elkis garbingai: ištaisyk savo klaidą ir grąžink kūrinius atgal į konkursą.
O kodėl visi kiti konkurso dalyviai, kurių tikrai ne visi vietiniai lankytojai, tebūnie leista man pasakyti, kažkodėl suprato teisingai?:D Gal dėl to, kad pasigilino? Jei būtų suklydę visi, sakyčiau, pardon, ma jį šunes.

Čia kaip mūsų valdžia padariau, iš dviejų blogybių pasirinkau mažesnę. Skandalo, kad PO konkurso kas nors pareikštų, kad autorius vienas ar kitas buvo NE anonimas, sakyčiau, dar labiau nereikia, nes TO jau neištaisysi.

O šiaip jau tamsta cituojate ne tą vietą.

"Dalyvis siunčia kūrinį, prisegtą prie laiško, koordinatoriui, parašydamas savo vardą, pavardę arba nuolatinį pseudonimą. Prisegtame tekste autorius įrašo savo slapyvardį, išsirinktą šiam konkursui."

Neakysiu, kad kitame konkurse bus parašyta didelėm raudonom raidėm, jog konkursas anoniminis, nes kitaip išeitų, kad garantuoju, jog jis bus:D
O šito niekas negarantuoja.

_________________
Dixi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-01 0:17 
Offline

Joined: 2006-09-24 13:04
Posts: 104
kas liecia kriterijus "Gero" ir "blogo" apsakymo (prozos kurinio), tai jie nusakyti siek tiek. Konkurso viduryje pasirode neblogu darbu, i pabaiga atsirado ir prastu (todel dabar jau turim pilna spektra pavyzdziu). Taigi, sekancio konkurso dalyviai daugiau maziau zinos, kas yra geras kurinys, kas yra blogas.

Kas liecia anonimiskuma, tai taisyklese gana aiskiai pasakyta. Visgi, siulyciau ateityje keisti si punkta ir pritaikyti normalu varianta - skelbti tik kurinio pavadinima ir eiles numeri, o autoriu koordinatorius pasizymi pas save ir atskleidzia konkurso gale. Taip butu isvengta nemalonumu, panasiu i si.

taip pat siulyciau specialiai konkursams sukurti atskira accounta, kurio slaptazodis butu suteikiamas tik konkurso dalyviams (pasiabigus pakeiciamas, kad sie galetu pabandyti apginti savo darbus ir papildomai nesiregistruotu (vistiek po konkurso accountai lieka nebenaudojamas ir tik uzima vieta).

Beje, nezinau, kaip daugumai, bet man kurinius tiek forume, tiek tinklapyje skaityt sudetinga (nemalonus fonas, nera pagrazinimu, eilutes sugrustos ir tt.). Galbut kita syki siulyciau naudoti http://www.scribd.com/ ar panasaus pobudzio tinklapiu paslaugomis (wordas verciamas i flash versija, islaikant visa formatavima).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-01 2:00 
Offline
User avatar

Joined: 2009-04-27 15:08
Posts: 38
Na taip, mat jį šunes, „įrašo savo slapyvardį, išsirinktą šiam konkursui", o kur parašyta, kad tai turi būti originalus, anksčiau nenaudotas slapyvardis? Aš šiaip pats slapyvardžių turiu bala žino kokį pusantro milijono, kiekvienai mano mėnulio fazei vis po naują.
O kur parašyta, kad tai turi būti anonimas? Kokio čia skandalo bijai, niekaip nepagaunu?
Taigi kad vargšas rašykas, pasirodo, visai nesuprato. Plunksna nusviro... nužudei.
O svarbiausia, koks skirtumas, kad jį vilkai, nesuprantu? Na tegul pasirašo kad ir Rėjus Bredberis. Tai kas iš to?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-01 4:07 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
Quote:
Jei konkurso forumuose išsiduosite esąs vieno ar kito apsakymo autorius, jį teks pašalinti iš konkurso.“ Maniau, „autorius“ – tai vardas ir pavardė. O ką pridirbai?
Trintuk, visiems yra aišku kokios anonimiškumo taisyklės, o tau neaišku... Tai kaip čia yra? Juk aiškiai parašyta jog viešai negalima atskleisti, vadinasi negalima. Supranti, tarp fantastų kaip taisyklė galioja toks dėsnis, kad pasakysi jog esi koks Juozas Kalibatas, niekas nesupras kas tu per vienas, o pasakysi kad esi koks Nazgulas Juodasis visiems iškart tavo tapatybė tampa aiški. Taigi jei parašyta jog autorius turi būti nežinomas tai reiškiasi slepiesi kaip koks koks konspiracinio laikraštuko leidėjas tarybiniais laikais po niekam nežinomu pseudonimu ir žiūri kad kas nesuostų. Suuodė, sorry, tremtis į Neverlandą, su Džeksonu dainelių dainuoti ir vaikučių čiučuoti.
Skaityk taisykles atidžiau ir neišradinėk dviračio... :)

Kaip sakoma durną ir bažnyčioje muša 8)

na bet kad naujokas esi tai nežinai vietinės tvarkos, tai šį kart niekas tau larpiniu kirviu per galvą ne šnios ;)

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-01 8:40 
Offline
User avatar

Joined: 2009-04-27 15:08
Posts: 38
Tai kad ne visiems aišku. Iš konkurso išmesti autoriai irgi nesuprato.
Susikūrėte taisykles sau, savo vietinę tvarką ir kitus klaidinate. Taip ir nepaaiškinat, kodėl reikia slapyvardį slėpti.
„Tarp mūsų, fantastų...“ :)Turėdami tokį požiūrį, taip ir virsite savo pačių perrūgusiose sultyse, naujokus gindami lauk.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-01 9:02 
Offline

Joined: 2009-04-22 14:51
Posts: 11
Trintuk, mes juk svečiuose. Koordinatoriui reikia dėkoti, o ne baksnoti. Skaityti reikia ne taisyklių raidę, o dvasią.

Anonimiškumo reikalavimas iš tiesų šiek tiek juokingas (nes autorių pažįstantys žmonės tikriausiai atskirtų jį vien iš teksto), bet kaip tik anonimiškumo nebuvimas sugriauna visą malonumą rašykuose, todėl kvaila būtų dėl jo priekaištauti...

Skaitančių rašytojų klubo (7 už 7) idėja man labai patiko. Prisidėčiau.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-01 14:36 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
Trintuk ir autoriau, pastovus slapyvardis yra tas pats kas vardas, mane pvz reprezentuoja mano nicas. Didžioji dalis mano pažįstamų net nežino mano vardo, ką jau kalbėti apie pravardę. Tai yra tam, kad nei komisija nei komentuojantys žmonės negalėtų padaryti įtakos vieno ar kito darbo nominavimui.

Pvz. Jei žinai kad Petronėlė kurią visi vadina Čiupakabra parašė apsakymą "Paršiuko Čiuko legendos" ir esi komisijos narys pats geriausias Petronėlės draugas, kuris jai ir davė Čiupakabros pravardę nes kažkada ji įkando ožkai. Nežinodamas kad tai petronėlės aka čiupakabros darbas nebūsi suinteresuotas tą darbą laikyti geru ir išliksi objektyvus (arba labiau objektyvus nei žinodamas jog Ptronėlė/Čiupakabra rašė apsakymą, nes apsakymą kaip matai parašė tau nepažįstamas asmuo pasivadinęs Drakula Drakulauskas).
Dabar aišku?

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-01 17:31 
Offline

Joined: 2009-05-01 17:25
Posts: 7
taip, aš svečiuose, bet taip - fantastai rašyke irgi būna svečiuose.
reklamavau šitą konkursą ir skaičiau sąlygas ne kartą ir visgi pykstu dabar baisiai, kad net keturi darbai buvo išmesti iš konkurso. apgailėtina.
kas slepiasi po fulas metalas džaketas iš tiesų niekas nežino. nei čia, nei ten. jau nekalbu apie tuos kitus du.
gal apibrėžkite, ką jūs vadinate "pastoviu slapyvardžiu"? kiek ilgai reikia su tokiu vaikščiot?
štai rašykai žino mane kaip klimb, o jeigu pasirašyčiau kopėtėlėm, tai mano darbą irgi mestumėt? o laiptukais? o jeigu nemestumėt, tai ar nepažintų tie, kurie mane taip pravardžiuoja, nors "pastovus nikas" ir ne toks?
argi koord. negalėjo pagooglinti prieš publikuodama darbus ir įspėti. na pasirūpinti žaliais naujokais truputį.
gaila velniškai tų darbų, o ypač autorių.


p.s. fulas metalas džaketas egzistuoja dar tik tris mėnesius.
Lapaliu vanagas egzistuoja tik nuo 2009-04-12. Kuris čia iš jų ne anoniminis? :)

jūsų žiniai tam "rašyke" gi pilna klonų. čia vienas atsiranda, kitas dingsta. gyvųjų niekas nematė. kaip galima laikyt juos "pastoviais". ar sugalvodamas vardą jūsų konkursuose žmogus turi gerokai pagooglinti, kad įsitikintų, jog tokiu vardu nėra jau rašančio autoriaus? kad ir Flax. aš asmeniškai pažįstu bent keturis Flaxus. :)


Last edited by kopėtėlės on 2009-05-03 11:01, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-01 19:53 
Offline
User avatar

Joined: 2009-04-27 15:08
Posts: 38
Dabar aišku, Koordinatoriau ir Fox‘ai, kur čia šuo pakastas... :)
Vadinasi, manote, kad komisija turi per mažai valios vertinti objektyviai. Arba draugai fantastai nėra tikri draugai, nes tikras draugas tavo šiukšlyno gėlytėmis nevadins.

Manau, kad čia prašovėte pro šalį. Rašykuose išlaikytas teisingas santykis: kas nori, gali būti atpažįstamas pagal vardą ir pavardę, kas nori – pagal slapyvardį, o kiti – gali kabinti vardus kad ir kiekvienam kūriniui po naują.

Kodėl blogai anonimiškumas? Nes neskatina tobulėti. Parašei kokį gerą kūrinėlį, kitą kartą – kokį šlamštuką ir nieko, širdies neskauda. O jeigu būtum atpažįstamas bent pagal slaptažodį, būtų gėda po gerai įvertinto kūrinio kristi veidu į žemę. Būtum priverstas pasistengti. Kad nors virtualioje bendruomenėje rastum savo skaitytoją.
Žinoma, tai tik jūsų svetainės pasirinkimas, kokių kūrinių norite sulaukti.

O šį kartą, Koordinatoriau, pats sukūrei neaiškias taisykles, pats jas ir pažeidei, pats ir publikavai kūrinius, patingėjęs išsiaiškinti iki galo. Gal paklausk, ar kas iš komisijos pažįsta ištremtuosius? Gal baikit gadinti nuotaiką kopetėlėms :) Juk pavasaris galų gale...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 122 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 813 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited