Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 11:48

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2008-09-07 0:19 
Offline

Joined: 2007-08-14 20:56
Posts: 297
Location: Koordintaunas
Vienuoliktasis konkurso "Legendiniai miestai" darbas, autorius - Karolis Remeika, kūrinys „Menzoberranzan gatvės“. Jo aprašymas:

"Menzoberranzano gatvės. Šiame pasaulyje, kur negali atsukti nugaros net draugui, o nudurti priešininką iš pasalų į nugarą - pagirtinas dalykas, gali pasitikėti tik savimi. Vieta, kur negali atsipalaiduoti nė akimirką, šiame mieste pasirinkimo nėra - žudyk arba žūk."

Spustelėję ant paveikslėlio, pamatysite didesnį.

[ img ]

Laukiame teisėjų ir kitų forumiečių komentarų.

_________________
Dixi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-08 11:44 
Offline
User avatar

Joined: 2008-05-22 13:08
Posts: 194
Location: The Shire
Patiko man kažkaip :) Tik va, assasiną nukelčiau į antrą ar trečią planą...

_________________
Psychonaut!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-08 13:56 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-22 15:17
Posts: 343
Location: ...sviestas...
Man patiko spalvų ir formų dermė - labai subtiliai perteiktas miesto niūrumas. Čia netgi, sutinku su Nakvišėle, tas asasinas nebūtinas - gal tą pavojų būtų geriau perteikęs, pvz., mažas bet ryškus upeliukas kraujo, sruvenantis iš už kampo?

O šiaip - užsidėsiu ant desktopo, jei autorius neprieštarauja :wink:

_________________
Duok, valdove, kilpinėlį eiklų, taiklų, kalaviją kieto plieno, kalvėj lietą, kirvį aštrų, ilgakotį, kuoką sunkią pakyloti duok, valdove...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-08 19:07 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Irgi trūksta detalumo, į akis krenta stiliaus skirtumas tarp pastatų pirmame ir antrame plane – vaizdas antrame plane plane man patinka – neryškus, miglotas, aiškiai kuriantis norimą nuotaiką, o va pirmame plane viso to nebėra, vėl tas plastikinis (ar labiau gal – 1992-ųjų kompiuterinių žaidimų grafikos) įspūdis.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-08 19:27 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Paveikslas nuo nuo apačios iki pusės man visai nei šioks nei anoks, lyg iš seno kompiuterinio žaidimo. Bet maždaug nuo kitos pusės prasideda daug įdomesnis vaizdas, turintis savitą, didumo, paslaptingumo ir tamsumo šydą, atmosferą. Bet jam irgi trūksta detalumo. Galėtų daugiau ten namų taip tolstančių matytis, dar visokių tokių užkabarių, tamsių vietelių tarp jų... langai faini. Tie du iš kurių šviesa eina dešinėje.
Beje, tą atspindintį grindinį manau reikėtų arba paryškinti arba visai panaikinti. O ir šiaip formą pakeisti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-08 19:31 
Offline

Joined: 2008-09-08 19:07
Posts: 4
Location: Vilnius
Dėl assasino, jis darbo pradžioje buvo antrame plane, tačiau jis ten atrodė nei šeip nei taip, nevietoje ir sunkiai besuprastum kas ten toks ir ko jis ten stypso, todėl perkeliau į pirmą planą. O ko nors subtilesnio ( tarkim apie kraują ) nė nepagalvojau.

Prašom, dėl dekstopo negaila.

O plastmasės įvaizdis teisingas. Kartais vis prisimenu, bet kuriant kyla tiek problemų, kad galiausiai kažką užmiršti, na o sukurti įtikinamas tekstūras tai irgi reikia suvokimo apie jas turėti, ir kiek daugiau išmanyti tai su kuom dirbi. Apšvietimas, spalvos ir panašiai man tikras galvos skausmas, kai didžiąją kūrybinio gyvenimo praleidęs su nespalvotais pieštukais. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-12 23:34 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
O va sitam atskiros temos nereikejo.
Tai tik puikus priedas prie jau anksciau pateikto miesto.
Ir kaip toks jis pirmojo darbo verte pakelia dar labiau.

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-14 11:09 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 11:54
Posts: 839
Location: Nar Shaddaa
Juodai baltas darbas gal net geriau ziuretus :roll: noretus jo kontrastingesnio, su daugiau teksturu :roll:
Pirma mintis irgi kilo, kad cia screenshotas is komp. zaidimo.

7

_________________
dyvu dyvai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-07 2:35 
Offline
User avatar

Joined: 2005-02-19 7:11
Posts: 317
Location: Telšiai
Regėtas stilius, kurį pamenu iš 1990 - 1995 m. dvimačių kompiuterinių žaidimėlių. Tačiau kūrinio visuma nėra visiškai prasta ir tuščia. Kažkas daugiau negu vidutiniška, nors iki idealumo dar toloka.

_________________
Projektas www.fantastika.webnode.com - visiems, kas neabejingi Lietuvos fendomo praeičiai.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited