Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 14:54

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2008-09-26 20:22 
Offline

Joined: 2007-08-14 20:56
Posts: 297
Location: Koordintaunas
Dvyliktasis ir tryliktasis konkurso darbai, autorius Vytautas Černiauskas, kūrinys "Potvynio miestas" (dieninis ir naktinis variantai).

Aprašymas: "Tai potvynių miestas, siurbiantis energiją iš vandens, pradėtas statyti 2023 metais, po to, kai vandenynas pasiglemžė Australiją. Intensyviai tebestatomas transportuojant medžiagas iš Marso. Žemėje tuo metu sausuma tampa vis mažiau regima. Ir tik šiame paskutiniame žmogiškos gyvybės bastione žmonės jautėsi saugūs. Aplinkui taškėsi vandenai, iš dangaus nekrito nė lašas."

Autorius darbus atsiėmė.

Paspaudę ant paveiksliukų pamatysite didesnius.

Laukiam komentarų!

_________________
Dixi.


Last edited by koord. on 2008-10-08 23:59, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-27 19:06 
Offline
User avatar

Joined: 2003-07-03 11:23
Posts: 638
Location: Vilnius
Apsimesiu durneliu ir nepastebesiu to atseit dar vieno varianto. Bo jau jus man atleiskit, bet negatyvas, kad ir fotozopintas - nera naktine vaizdo versija :)

O originala ivertinsiu puikiai. Puiki kompozicija, stipri grafika. Puikus erdves pojutis. Bravo.

_________________
Kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau.
Nieks manes nepažino, oželiu vadino...


Bungalo Art Gallery


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-27 19:30 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
O man atvirkščiai, labiau patinka antrasis variantas. Pirmasis - lyg šiuolaikinio meno šūdpiešinys, kažko chaotiškai primalta ir tipo dabar gavosi kažkas meniško, įdomaus, originalaus... nieko panašaus. Antras variantas nors ir netraukia akies, bet bent man atrodo gražiau, paslaptingiau, tos šviesos labiau formas išryškina.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-29 9:55 
Offline
User avatar

Joined: 2007-02-05 12:31
Posts: 282
Location: Vilnius
niekad nebuvau pries montaza :) bet cia jau perakivaizdu, to paties fragmento kopijos su skirtingais blur'ais, opacity'iais ir galbut blending option'ais. Atrodo tikrai neblogai, bet bais krenta i akis besikartojantis vaizdas. Man labiau patiko pozityvas, velgi del techniniu dalyku. Negatyve svytejima galima isgauti kurkas subtilesni ir naturalesni (konkreciam variante spalvos atrodo isdegusios), tik reiketu nepatingeti paskaityti tutorial'us. Sekmes tobulejant

_________________
ROFL ROFL OMG! I'VE BEEN PWND BY BFG! (C)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-09-30 13:19 
Offline
User avatar

Joined: 2004-03-12 19:46
Posts: 190
Location: Vilnius
Pirmasis visai gražus, o antrasis visai nereikalingas.

Kalbant apie medžiagų transportaciją iš Marso - miesto atvaizdas mažiau psichodelinis už aprašymą :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-03 11:20 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 11:54
Posts: 839
Location: Nar Shaddaa
Neblogas eskizas, noretus kad antraplaniai fragmentai nebutu tik kartojimas pirmo plano.

5

_________________
dyvu dyvai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-07 2:50 
Offline
User avatar

Joined: 2005-02-19 7:11
Posts: 317
Location: Telšiai
Įdomus darbas tiek technine atlikimo prasme, tiek ir pačia idėja. Patiko dar ir tuo, kad autorius žvelgia į ateitį, ne taip kaip dauguma - į praeitį. Negatyvas sukuria visiškai kitokią miesto nuotaiką, tačiau įsivaizduoju, kad tie šviesuliai, sklindantys iš pastatų vidaus yra pateisinami: medžiaga, panaudota statant tokius namus galbūt yra pusiau skaidri, tad iš ten sklinda netolygiai sklindanti šviesa. Taigi, savo spėlionėmis ir fantazijomis pamėginau įeiti į tokį miestą tiek dieną, tiek ir naktį kūrinių nekritikuodamas.
Manau, kad prie tokių įdomių darbų tiktų ir ilgesnis tekstas, pavyzdžiui, apsakymas. Visuma būtų kur kas įtikinamesnė. Odabar norisi kur kas daugiau.

_________________
Projektas www.fantastika.webnode.com - visiems, kas neabejingi Lietuvos fendomo praeičiai.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited