Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

LEGENDINIAI MIESTAI, V.Černiauskas, „Potvynio miestas“
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=37&t=4903
Page 1 of 1

Author:  koord. [ 2008-09-26 20:22 ]
Post subject:  LEGENDINIAI MIESTAI, V.Černiauskas, „Potvynio miestas“

Dvyliktasis ir tryliktasis konkurso darbai, autorius Vytautas Černiauskas, kūrinys "Potvynio miestas" (dieninis ir naktinis variantai).

Aprašymas: "Tai potvynių miestas, siurbiantis energiją iš vandens, pradėtas statyti 2023 metais, po to, kai vandenynas pasiglemžė Australiją. Intensyviai tebestatomas transportuojant medžiagas iš Marso. Žemėje tuo metu sausuma tampa vis mažiau regima. Ir tik šiame paskutiniame žmogiškos gyvybės bastione žmonės jautėsi saugūs. Aplinkui taškėsi vandenai, iš dangaus nekrito nė lašas."

Autorius darbus atsiėmė.

Paspaudę ant paveiksliukų pamatysite didesnius.

Laukiam komentarų!

Author:  Bungalo [ 2008-09-27 19:06 ]
Post subject: 

Apsimesiu durneliu ir nepastebesiu to atseit dar vieno varianto. Bo jau jus man atleiskit, bet negatyvas, kad ir fotozopintas - nera naktine vaizdo versija :)

O originala ivertinsiu puikiai. Puiki kompozicija, stipri grafika. Puikus erdves pojutis. Bravo.

Author:  Kristijonas [ 2008-09-27 19:30 ]
Post subject: 

O man atvirkščiai, labiau patinka antrasis variantas. Pirmasis - lyg šiuolaikinio meno šūdpiešinys, kažko chaotiškai primalta ir tipo dabar gavosi kažkas meniško, įdomaus, originalaus... nieko panašaus. Antras variantas nors ir netraukia akies, bet bent man atrodo gražiau, paslaptingiau, tos šviesos labiau formas išryškina.

Author:  starfishas [ 2008-09-29 9:55 ]
Post subject: 

niekad nebuvau pries montaza :) bet cia jau perakivaizdu, to paties fragmento kopijos su skirtingais blur'ais, opacity'iais ir galbut blending option'ais. Atrodo tikrai neblogai, bet bais krenta i akis besikartojantis vaizdas. Man labiau patiko pozityvas, velgi del techniniu dalyku. Negatyve svytejima galima isgauti kurkas subtilesni ir naturalesni (konkreciam variante spalvos atrodo isdegusios), tik reiketu nepatingeti paskaityti tutorial'us. Sekmes tobulejant

Author:  Cathy [ 2008-09-30 13:19 ]
Post subject: 

Pirmasis visai gražus, o antrasis visai nereikalingas.

Kalbant apie medžiagų transportaciją iš Marso - miesto atvaizdas mažiau psichodelinis už aprašymą :)

Author:  dywa [ 2008-10-03 11:20 ]
Post subject: 

Neblogas eskizas, noretus kad antraplaniai fragmentai nebutu tik kartojimas pirmo plano.

5

Author:  dearnis [ 2008-10-07 2:50 ]
Post subject: 

Įdomus darbas tiek technine atlikimo prasme, tiek ir pačia idėja. Patiko dar ir tuo, kad autorius žvelgia į ateitį, ne taip kaip dauguma - į praeitį. Negatyvas sukuria visiškai kitokią miesto nuotaiką, tačiau įsivaizduoju, kad tie šviesuliai, sklindantys iš pastatų vidaus yra pateisinami: medžiaga, panaudota statant tokius namus galbūt yra pusiau skaidri, tad iš ten sklinda netolygiai sklindanti šviesa. Taigi, savo spėlionėmis ir fantazijomis pamėginau įeiti į tokį miestą tiek dieną, tiek ir naktį kūrinių nekritikuodamas.
Manau, kad prie tokių įdomių darbų tiktų ir ilgesnis tekstas, pavyzdžiui, apsakymas. Visuma būtų kur kas įtikinamesnė. Odabar norisi kur kas daugiau.

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/