Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 21:04

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 122 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 1113 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-05 9:47 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
Siaubas kokie nekantrūs žmonės :evil:
Atsiminkite jog organizatoriai irgi turi savo asmeninius gyvenimus. Žmonės už tai negauna pinigų ir manau kiek gali tiek laiko skiria konkursui. Ko jūs čia rėkiat ant jų? Pažiūrėčiau kaip patys susitvarkytumėte :evil: :?:

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-05 10:36 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Kaip visada. Kažkas organizuoja, o gauja tinginių kritikuoja.

Paaiškinu

Tinginys - asmuo, kuris pats neorganizuoja konkursų ir neprisiima atsakomybės už visą darbą, o tik piktinasi forume.

_________________
The cake is a lie


Last edited by Simas on 2009-05-05 11:57, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-05 10:42 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Manyčiau, kritikuoja ne tinginiai, o nekantrūs autoriai. Tačiau perdėtam nekantrumui nepritariu (iki konvento visa savaitė, be to, laukimas ir šiaip yra normali, nuolatinė autoriaus būsena). Nuo nekantrumo gydytų anksčiau mano siūlyta skaitančių rašytojų klubo idėja:

a) nustatomas recenzijos formatas (punktai, klausimai, kriterijai, kuriuos būtina užpildyti/atsakyti/įvertinti). Virš privalomojo minimumo recenzentas gali rašyti, bet neprivalo.

b) sistemon įmetamas tam tikras pradinis kūrinių skaičius (sakykime, visi šio konkurso), kuriuos galima recenzuoti. Recenzavimas tolygiai pasikirstomas po kūrinių aibę.

c) surinkęs kritinę masę registruotų (ir atitinkančių formatą) recenzijų (sakykime, septynias), gautum teisę siųsti kūrinį konkursui. Atsiųstieji kūriniai iš karto patektų į recenzavimo katilą (išstumdami labiausiai aprecenzuotus).

Kas iš forumo lankytojų (nesvarbu, ar dalyvavo konkurse) sutiktų dalyvauti šiame nuolatiniame procese?

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-05 11:58 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Sudalyvaučiau. Bent jau tam, kad idėja būtų patestuota.

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-05 12:56 
Offline

Joined: 2009-01-27 14:13
Posts: 5
Mane sunervino vienintelis dalykas, - kad jie patys nesilaiko savo nustatytų terminų ir palieka kitus nežinioje. Būčiau nieko prieš palaukti, nes esu pakankamai ramus ir kantrus žmogus, bet labai nemėgstu, kai kažkas nesilaiko savo pačių nustatytų taisyklių ir be to neinformuoja kitų žmonių apie, tai dėl ko taip atsitiko, kiek laiko dar reikia laukti.
Ir nežinau prie ko čia tinginiai, netingėjau apsakymo parašyt, netingėčiau ir jį organizuot...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-05 13:10 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
Bėda tame, kad žmonės mėgsta viska atidėt iki paskutinės minutės, todėl gaunasi, kad 5 žmonės atsiuntė kūrinius paskutinę dieną, teisėjai atidėjo jų vertinima iki paskutinės dienos (o jų ne vienas, todėl tikimybė, kad kuris jų negalėjo ar pamiršo - gan didelė). Todėl kelti bangas ir pykti dėl kažko yra tik savo nuotaikos gadinimas.

Tai nepriklauso nuo vieno žmogaus, todėl kaltų nerasi, jei tau jų reik. Viena galiu pasakyt, kad rezultatai iki kono bus, o visa kita.. :)

peace.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-05 13:23 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-18 20:37
Posts: 195
Location: Faflikas
Fox'as wrote:
Pažiūrėčiau kaip patys susitvarkytumėte :evil: :?:
Galėčiau ir pavertinti ir gal net pakoordinuoti, jei reikėtų. Nematau problemų.
Pvz man, nu chiort snim, tiesą sakant, tie balai, ne pirmas kartas. Chebra patvirtins, kad kartą net laimėjęs sveitainės nepatikrinau, prizo neatvažiavau, nu žodžiu...
Bet tikrai gaila tokių kaip Justinas (ir spėju jis ne vienas), kur laukia laukia ir nesulaukia net paaiškinimo, kodėl nėra rezultatų. O paskui stebimės "oho, tik penki žmonės konkurse dalyvauja, kaži kodėl??" Užtat ačiū gijui už šiokį tokį paaškinimą (kad bus iki kono).

_________________
Žmogus yra žmogaus dydžio


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-05 13:35 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
Na kadangi mes nežinome aplinkybių kodėl vėluoja rezultatai tai širsti beprasmiška. variantų daug:
nulūžo kompas su rezultatais ir viskas daroma iš naujo.
kas nors numirė ir visi užsiėmę laidotuvėmis.
vyksta ginčai kas laimėjo ir komisija niekaip neprieina galutinio varianto.
komisiją prarijo juodoji skylė...

Žodžiu nekelkite bangų ir būkite kantrūs... jo majo

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-05 13:52 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Justinas wrote:
Ir nežinau prie ko čia tinginiai, netingėjau apsakymo parašyt, netingėčiau ir jį organizuot...
Valio valio, atsirado sekančio literatūros konkurso organizatorius. O gal net ne sekančio, o kelių sekančių.

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-06 20:46 
Offline
User avatar

Joined: 2009-04-27 15:08
Posts: 38
Raimundai, pritariu tavo skaitančių rašytojų klubo idėjai. Žinoma, ji turi šiokių tokių netobulumų, t. y. labai daug kas priklauso ir nuo to žmogaus, kuris vertins recenzijas – ar jos pakankami tinkamos ar ne, – vis tik manau, kad pradedantieji rašytojai turi daug skaityti, todėl tavo pasiūlyta mintis kaip tik tinka.
Aš prisidėčiau.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 122 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 1113 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited