Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Miniatiūrų konkursas-pratybos KONTAKTAS
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=37&t=5380
Page 1 of 1

Author:  koord. [ 2010-08-29 12:22 ]
Post subject:  Miniatiūrų konkursas-pratybos KONTAKTAS

Artėjant rudeniui, turbūt dauguma kiek daugiau skirs laiko jaukiam sėdėjimui prie kompiuterio. Ta proga nuo rugsėjo pirmos kviečiame dalyvauti netradiciniam konkurse: jis ne anoniminis, jame galima pateikti jau skelbtus (na, ne GLF'uose, aišku) darbus, nebūtinai tik proza, jis be teisėjų, o ir prizų rimtų nežadame. Ir apskritai pridedam prie konkurso žodelį "pratybos".

Tikslas - pramankštinti sustingusius pirštelius prieš rimtesnį konkursą/konkursus, kurie neišvengiamai bus rengiami kitų metų konvento proga.

Konkurso tema banali iki negalėjimo: kontaktas. Prašome tai suprasti fantastikos plotmėje, siauriau neribojame. Pageidautina kryptis – humoristinė. Tekstas – bet kokia fantastika: proza, pjesė ar poezija. Kalba – lietuvių. Apimtis nuo 1 iki 5 tūkst. ženklų.

Iš karto tiems, kurie sakys, kad "neįmanoma į tiek tilpti" - jei rašote miniatiūrą - įmanoma. Jei apsakymą - sėkmės jums rašant apsakymą, tačiau jis - ne šioms pratyboms...

Visas neilgas taisykles rasite čia. Klausimus galima užduoti šioje gijoje, dar porą dienų taisyklės gali būti tikslinamos pagal jūsų pastabas.

Sėkmės!

Komentatoriai - galąskit kardus, kalavijus aštrius - pratybos be atgalinio ryšio - nieko vertos:)

Turintys savo teminius-fantastinius puslapius, blogus, nepasididžiuokite ir pareklamuokite, kuo mūsų daugiau, tuo įdomiau;)

Author:  koord. [ 2010-09-03 23:35 ]
Post subject: 

Kol dar neturime nei vieno dalyvio (kuklinatės kaip visada, o laikui baigiantis prašysit pratęsti terminą?;)), turime gerą žinią nuo sponsorių.

Taigi, pildau taisykles ir skatinu lūkesčius: publikos simpatijų laureatas gaus 30 litų vertės elektroninio knygyno "Mano knyga" čekį, kurį galės panaudoti, savaime aišku, knygoms. O gal ir ne savaime aišku, gal iš "Mano knygos" asortimento ras ką nors įdomesnio už paprastas knygas:)

Author:  raww [ 2010-09-04 14:24 ]
Post subject: 

Yes! Yes! Rašysim :)

Author:  koord. [ 2010-10-03 19:34 ]
Post subject: 

Primenu. paskutinė darbų priėmimo data – 2010 m. spalio 11 d. 23.59 Vilniaus laiku. Liko nedaug.

Author:  Tarkim [ 2010-10-10 18:19 ]
Post subject: 

Pabandžiau išsiųsti darbelį į fantastiniai.konkursai@fantastika.lt, bet Gmail'as sako, jog laiško išsiųsti nepavyko (taip būna, pvz., kai bandai siųsti neegzistuojančiu pašto adresu). Žodžiu, bėda.

Author:  koord. [ 2010-10-10 19:28 ]
Post subject: 

Tarkim wrote:
Pabandžiau išsiųsti darbelį į fantastiniai.konkursai@fantastika.lt, bet Gmail'as sako, jog laiško išsiųsti nepavyko (taip būna, pvz., kai bandai siųsti neegzistuojančiu pašto adresu). Žodžiu, bėda.
Čia toks nesusipratimas, kad vienoj pastraipoj nurodytas teisingas adresas - fantastiniai.konkursai@gmail.com, o kitoj iš inercijos su neteisinga uodega... Persiprašau, siųskit į gmailą.

Tie, kurie atsiuntė per savaitgalį, irgi persiprašau, buvau necivilizuotose vietovėse, tad pažiūrėsiu tik šįvakar.

Ir geriau būtų, jei nesiųstumėt .docx, nes man tenka su jais kniiistis:]

Author:  koord. [ 2010-10-11 21:45 ]
Post subject: 

Paskutinis vakaras jums, kontaktininkai:)

P.S. Jei kas atsiųs kūrinius naktį (iki dvyliktos), tai įkelsiu tik rytoj, nes koordinatoriams irgi reikia kartais miegoti.

Author:  koord. [ 2010-10-13 22:13 ]
Post subject: 

Artimiausiomis dienomis bus paskelbtas balsavimas, tad skaitykit iš mąstykit:)

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/