Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

KONTAKTAS. E.Parulskis, „Biliūno kliudžiau“ sindromas
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=37&t=5395
Page 1 of 1

Author:  koord. [ 2010-09-22 19:31 ]
Post subject:  KONTAKTAS. E.Parulskis, „Biliūno kliudžiau“ sindromas

Jūsų dėmesiui - ketvirtasis fant. miniatiūrų konkurso-pratybų tema "Kontaktas" kūrinys „Biliūno kliudžiau“ sindromas (aut. Ernestas Parulskis).

http://www.fantastika.lt/fantastines-mi ... -sindromas

Laukiam komentarų.

Konkurso taisyklės - http://www.fantastika.lt/miniatiuru-kon ... -kontaktas

Author:  Laiqua [ 2010-09-23 19:57 ]
Post subject: 

Kažkoks keistas kūrinukas. Porą kartų perskaičiau, bet taip ir nesupratau, ar tikrai reikėjo vos ne žodis žodin kopijuoti gabalus iš "Kliudžiau". Bet kuriuo atveju vertinčiau neblogai.

Author:  Klia [ 2010-10-01 23:18 ]
Post subject: 

hei, šuoliukas. jei ne į priekį, tai šiaip šoktelėjimas:) turiu omeny, pasakojimas pasakojime, toks paprastas, elementarus, bet bent truputį mane pradžiuginęs faktas, nes miniatiūra baigėsi ne taip, kaip tikiesi, pradėjęs skaityti.

geras būdas - pateikti posakius kaip nekritikuotinus, nes tai personažo ypatybė. pvz., gal taip ir turėjo būti - "gailestingas katytės balsas"? bet pala, pasižiūriu žodyne. taip ir yra, toks vartojimas įmanomas. aišku, formaliai įmanoma viskas, visi ten, tipo, sudžiūvę adekvatūs terminai.

(jaunesniems ir naujesniems skaitytojams galbūt bus įdomus kitas apsakymas remiantis Biliūnu: http://www.fantastika.lt/savaitele-30#kliudziau. fantastinis tas mūsų klasikas, amžiną jam atilsį...)

Author:  XXIcentury [ 2010-10-12 1:54 ]
Post subject: 

aš apskritai jaučiu silpnybę biliūno perrašymams nuo to laiko kai skaičiau kažkokį komedinį nefantastinį variantą, kažkokio lietuvio knygutėj apie vaikus mokykloj.
;D

Galbūt strigau gale, kur užsibaigė pasakojimas akademijos kursantam, bet persilipo normaliai, ir atrodo bendras vaizdas neblogas.

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/