Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 14:16

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page « 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-24 8:10 
Offline

Joined: 2009-05-02 12:52
Posts: 57
Pvz. man asmeniai pofig, kas ten "uzsisviete", kaip atlikejas, arba dalinai remesi kazkuriais zinomais kuriniais. Pirmuoju atveju mes vertinam konkretu kurini, o ne autoriu. Didziaja dali kurybos skaiciau jau pasibaigus konkursui, nei vardai, nei uzimtos vietos man neturejo absoliuciai jokios itakos. Kita vertus, kuriniai, kuriuose galima justi nedidelius, jau kazkur skaitytus epizodus, taip pat neturetu buti vertinami pernelyg grieztai, mat konkurso lygis yra toks koks yra, ir visi mes cia dar mokomes, iskyrus nebent rzu, vieninteli pasiekusi paprastiems mirtingiesiams neikopiamas Parnaso aukstumas.
Del "Flaxo elgesio" siek tiek komiska situacija, mane kiek pralinksmino savo rimtumu ir nusikaltimo mastu :) Nors taisykliu, zinoma, paisyti vertetu. Bet nuosirdi atgaila, kaip sakoma...

Mielas, koord., tikimes kad Jusu klavisais kalbejo emocijos, ir tik jos, kad nubaude arba atleide prasizengeliams, mes ir vel sulauksime nauju, vis stiprejanciu konkursu :)

_________________
Laisvalaikiu koreguoju kuno formas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-24 13:16 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Quote:
man asmeniai pofig, kas ten "uzsisviete", kaip atlikejas
Būtent.

Ir kodėl staiga neįkopiamas?

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-24 15:01 
Offline

Joined: 2006-09-24 13:04
Posts: 104
Kadangi lietuviai vis dar negali atsikratyti senu paziuru, jog laimi tik tie, kurie turi rysiu, dar syki pasiulysiu keistis - nustokit tas nesamones su priverstiniu anonimiskumu. Kas nori, tegul tas raso slapyvardziu, kas nenori - ne. Juk konkurse svarbiausia yra ne autoriaus vardas, o kurinio turinys ir pateikimas. komisija netgi pastabas duoda apie kurini, o ne apie autoriaus psichologinius/fizinius/giminystes rysiu duomenis.

Asmeniskai - aciu uz smagia praleista laika skaitant.. O visa kita - dzin.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-24 18:39 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Man tai nikas "Flax" sako maždaug tą patį, kaip ir "Brokuotas" - t.y., nieko. Na, beveik nieko, išskyrus įtarimą, kad autorius vardu Lina/s. Tai, kad vienas man nežinomas nikas išsiviešino kaip kitas nežinomas nikas, įtakos balui neturės. 8)

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-24 20:08 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
Situacija labai paprasta - dalyvauji konkurse, vadinasi, sutinki su jo taisyklėmis. Nesilaikymas jų - mažų mažiausia nepagarba kitiems dalyviams. Nominaliai vargu ar tas pasiviešinimas turėjo kokios įtakos, tad juo labiau gaila, kad tikrai pelnyta pergalė nuvertinama dėl neapgalvoto (norisi tuo tikėti) elgesio.
Netgi tokioje situacijoje juk galima pasielgti kitaip, bet "nuoširdžios atgailos" anot Prokrusto aš neįžvelgiau - man autoriaus postas pasirodė arogantiškas.
Nieko nenoriu teisti ar smerkti, neketinu reikalauti diplomo ir prizo grąžinimo - ne dėl diplomų ir prizų dalybų dalyvavau kaip teisėjas. Tiesiog gaila, kad konkursas baigėsi taip - su nemalonaus kartėlio prieskoniu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-24 23:46 
Offline

Joined: 2006-09-24 13:04
Posts: 104
bangis wrote:
.
Pritariu, paprastas atsiprasymas butu buves geriausias variantas, siaip. (p.s. feisbukas daro neigiama itaka, nes pasigedau forume mygtuko like :D )


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-25 0:23 
Offline

Joined: 2008-05-14 9:52
Posts: 21
Location: Vilnius
Šiek tiek pyktelėjau dėl "ne netyčinio", nes manęs juk niekas neklausė, kaip čia įvyko. Tiesiog koordinatorius padarė išvadą, kad taisykles pažeidžiau sąmoningai ir žinodamas, kad jas pažeidžiu. Buvo kitaip.

Situacija iš tiesų nemaloni. Informacija, kad galiu būti pažeidęs taisykles, pasiekė mane jau po to, kai paviešinau kūrinį kitur. Nesiėmiau kokių nors žingsnių. Kodėl? Atskira kalba. Kaip ir rašiau, garbės tai Flax nedaro. Bet kokiu atveju, atsiprašau dėl sukeltos sumaišties.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-25 8:42 
Offline

Joined: 2009-05-02 12:52
Posts: 57
Na va, lyg ir viskas issiprende su tais atsiprasymais :)
Nuo saves noreciau dar pazymeti, kad nors vardai man itakos ir nedaro, asmeniskai esu uz slaptuma ir taisykliu paisyma.
Visiems geros dienos ;)

_________________
Laisvalaikiu koreguoju kuno formas


Top
   
PostPosted: 2014-04-22 8:19 
Offline

Joined: 2014-04-22 8:09
Posts: 1
Bandau kūrinius paskaityti "po daug daug metų", bet neveikia nuorodos... Gal būtų galima juos iš naujo įkelti?


Top
   
PostPosted: 2014-04-22 18:53 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
Sutvarkiau (tikiuosi) linkus į archyvus. Dabar linkai forume turėtų vesti į teisingus puslapius esančius archyve: http://fantastika.lt/archyvas


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited