Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

PERSPĖJIMAS, Slaktereika, „Gyvatnešis“
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=37&t=6197
Page 1 of 1

Author:  koord. [ 2011-04-09 21:11 ]
Post subject:  PERSPĖJIMAS, Slaktereika, „Gyvatnešis“

Pristatome Slaktereikos, jei teisingai supratau slapyvardį, apsakymą „Gyvatnešis“:

http://www.fantastika.lt/fantastinio-ap ... gyvatnesis

Komantuojam, giriam, kritikuojam...

Author:  bangis [ 2011-04-09 23:29 ]
Post subject: 

Stilius rauda kažkur kamputyje. Ne pirmą ir, matyt, ne paskutinį sykį nusistebėsiu tuo, kad konkursantai neskaito savo kūrinių prieš parodydami juos publikai. Iš šviesos savarankiškai atėjusi akis - tikras perlas: "...žmogaus akis nespėjo apsiprasti atėjusi iš šviesos".

Tačiau batai pranoko ir akį.
"- Kas atsitiko?! – Budinčiojo paklausė Marašas.
– Narsas skubiai jus kviečia į savo kabinetą, jo vardu ir pasiųstas signalas – skubiai atsiliepė budintis. Jis pažvelgė žemyn. – Jūsų batai, koordinatoriau. "
Toks įspūdis, kad kažkas toliau turėjo būti, tik autorius labai skubėjo ir nebespėjo užrašyti minties. Na, kad ir banaliai šmaikštus atsakymas "Aha, batai mano", arba nors kažkoks paaiškinimas kas su tais batais ne taip - dabar gi panašu, kad batai ir buvo tas "pasiųstas signalas". Aha, mes armijoje irgi signalizuodavome kerzais - jei kas nors garsiai knarkdavo, siųsdavome signalą.
Gerbiami autoriai, supraskite vieną sykį, kad stilius bei gramatika, tai ne šiaip sau kažkokios kvailos taisyklės - tai dar ir pagarba skaitytojui. O tokios klaidos užmuša bet kokią mintį apsakyme (su sąlyga, kad tokia išvis yra).
Atitikimas konkurso temai taip pat smarkiai abejotinas.
Reziumuojant: parašėte - perskaitykite, pataisykite, perskaitykite, pataisykite, perskaitykite, jei reikia, pataisykite ir tuomet išsiųskite - rezultatas tikrai bus geresnis.

Author:  krakadyla [ 2011-04-22 16:23 ]
Post subject: 

Standartinė įžanga: gramatika, blin! Nu negalima taip!

Alternatyvus pavadinimas šitam reikalui galėtų būti "Į kosmosą skrenda vieni idiotai". Visas siužetas pastatytas ant prielaidos, kad personažų kolektyvinis IQ neviršija 24% kambario temperatūros. Pirmiausia neprisipila benzo tiek, kiek reikia, paskui be klausimų pasiima kažkokią nesamonę laivan, tada nesiėmę apsaugos priemonių atidaro, o pabėgus šlykštukui ne tik kad nepersistengia ieškodami, bet dar ir ramiausiai eina hipermiegoti. Nes gi juk na tačiau benzo neprisipylė! :(

Taipogi smegeninių parazitų tema prikimšta labiau nei vidutinio statistinio lietuvio skrandis Velykų dieną, ir spraustis jon derėtų atsargiai, įsitikinus, kad būtent taip šita istorija dar nebuvo papasakota.

Author:  rzu [ 2011-04-23 6:13 ]
Post subject: 

Ir kas iš to? Kurių galų?

1 iš 8.

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/