Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2020-08-12 1:32

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: 2013-01-21 2:49 
Offline
User avatar

Joined: 2007-05-31 18:16
Posts: 305
Location: Kaunas
Fantastinio apsakymo konkursas XXIV Lituaniconui „Pseudomokslas: Mokslas fantastikoje ir fantastika moksle“

Taisyklės: konkursas anoniminis. Jūsų vardai ar pseudonimai iki konkurso pabaigos bus žinomi tik koordinatoriui. Negalima siųsti pataisyto anksčiau parašyto darbo, kuris jau buvo viešai publikuotas. Išsiduosite – čia ar kitur, ir tai taps žinoma suinteresuotiems asmenims – kūrinį teks pašalinti iš konkurso. Prašome remtis protingumo kriterijais renkantis pseudonimus šiam konkursui. Jei nenorite, kad jūsų autorystė būtų atskleista po konkurso, turite ne vėliau kaip iki konkurso (ne balsavimo) pabaigos pranešti apie tai koordinatoriui.

Konkurso tema laisva, tiesiog apie pseudomokslą. Pseudomokslą galima suprasti taip, kaip jums patogiau, jei kaip pseudomokslą tai gali identifikuoti ir kiti žmonės, visų pirma koordinatorius. Tekstas – bet kurios krypties fantastika; proza (poezijos intarpai galimi, tačiau jų kiekis neturi kelti abejonių dėl bendro žanro pavadinimo). Kalba – lietuvių. Apimtis nuo 300 iki 3000 žodžių. Kas nemoka skaičiuoti, pasiklausia forume arba PM); nedideli nukrypimai leidžiami, bet piktnaudžiauti nepatariama. Tai turi būti aiškiai suprantama kaip apsakymas, o ne ištrauka.

Konkurso terminai: darbus galima pradėti siųsti nuo vasario 1 d. adresu LituaniconXXIV[eta]gmail.com. Paskutinė darbų priėmimo data – 2013 m. balandžio 7 d. 23.59 Kauno laiku. Bet verčiau nepalikit siuntimo paskutinei nakčiai, net dėl techninių kliūčių pavėlavę į konkursą jie nepapuls, nes visiems sąlygos vienodos! Balsavimo laikas – balandžio 08-21 dienos.

Dalyviai: dalyvauti gali bet kuris norintis. Jei autorius nori atsiimti savo darbą iš konkurso, jis gali tai padaryti ne vėliau, nei konkursas baigiamas ir prasideda balsavimas. Vienas autorius gali atsiųsti du konkursinius apsakymus. Nekonkursiniai darbai priimami tokiais atvejais: nori dalyvauti žmogus, kuris susijęs su organizavimu; kūrinys, nepaisant autoriaus pastangų, niekaip nepatrumpėja ar nepailgėja iki reikalaujamų apimčių; autorius nusivylė, įsižeidė ar išsidavė ir traukiasi iš konkurso, bet nenori trauktis labai toli. Nekonkursiniais kūriniais nepiktnaudžiaujama.

Publikavimo mechanizmas: kandidatas siunčia kūrinį, prisegtą prie laiško, koordinatoriui (adresas LituaniconXXIV[eta]gmail.com, subjekto laukelyje – „Pseudomokslas: Mokslas fantastikoje ir fantastika moksle“), parašydamas savo vardą, pavardę arba nuolatinį pseudonimą. O jei nenori išsiduoti, gali parašyti tiesiog tokį, kuriuo norės būti pristatytas pasibaigus konkursui. Prisegtame dokumente autorius nepamiršta įrašyti savo slapyvardžio, išsirinkto šiam ANONIMINIAM konkursui. Tekstų koregavimas po paskelbimo viešai, neleidžiamas. Jeigu, organizatorių nuomone, tekstas visiškai neatitinka temos, jame piktnaudžiaujama necenzūrine leksika arba pažeidžiami LR įstatymai, jis turi teisę kūrinio nepriimti, pranešdamas apie tai autoriui ir nurodydamas priežastį. Autorius gali, pakoregavęs kūrinį, dar vieną kartą jį siūlyti. Už plagiatą dalyvis šalinamas be teisės siųsti kitą kūrinį. Koordinatorius gali pašalinti dalyvį dėl grubių užsipuldinėjimų organizatorių ar kitų konkursantų atžvilgiu.

Vertinimo sistema:
visi kūriniai bus talpinami internete. Vienas balsas - komisijos, vienas balsas - forumas.fantastika.lt skaitytojų, ir po vieną balsą kiekvienam dalyviui, papildoma sąlyga - už save balsuoti negalima.

Nugalėtojai bus kviečiami atsiimti apdovanojimų į konventą, kuris vyks gegužės 10-11 dienomis Kaune. Forumo lankytojai iš anksto kviečiami komentuoti ir reikšti nuomonę korektiškai, o taip pat gal net išsirinkti savo favoritus ir juos asmeniškai apdovanoti.

Atsiųsdami darbą į konkursą autoriai pripažįsta sutinkantys su jo taisyklėmis.

_________________
Va kuo tikiu, tai - God of Random :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited