Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-05-23 10:00

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 57 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-20 21:03 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-20 21:40
Posts: 608
Location: Morija
Arcomage :D Might and Magic 7 zaidime, iejus i smukle, buvo galima losti Arcomaga. Tai kai pati zaidima jau buvau perejes kelis kart, tai isijungdavau, kad Arcomaga palost... :lol:

_________________
My axe is my soul!
www.wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-20 21:24 
Offline

Joined: 2005-07-16 0:54
Posts: 113
Location: Vilnius
Adis wrote:
Quote:
Toliau siek tiek naujesni, pvz: WarCraft 3.
WarCraft III smarkiai nuvylė grafika, net žaidimo išleidimo laikams. Ir su tuo rasių skirtingumu kažkaip persistengta, daugumoje vietų neliko atmosferos kažkaip. Taip, kampanija Northrende - super, veiksmas nightelfų miškuose - irgi labai gerai, bet kitur - kažkokia nykluma. Tiesa, "Frozen Throne'o" mini epizodas su beastmasteriu wastelanduose geras, bet daugiau...
Quote:
Siaip zaidimas for fun, kaip sakoma- Serious Sam 2
Abu pirmojo Semo enounteriai buvo tikrai fun (ir antras geresnis už pirmąjį). Antrojo taip ir nebaigiau, bo juodai užkniso. Psichodeliškumas - gerai, bet kaip man - pernelyg gausios (ar per protingos?) priešų pajėgos. Pereiti įmanoma laisvai, tiesiog atsibosta tai daryti.
Del WarCrafto: hmm, o mane kaip tik pritrenke tokia grafika, kaip strateginiame zaidime :) Na bet tada as dar buvau tik pradejes savo zaidimu istorija ;d, bet del kampaniju nesutinku, man visos iki vienos patiko...
Del SS, tai as kalbejau ne apie encounterius, o apie 2 dali :) Cia grafika ryskiai pagerinta, zymiai daugiau fun, visa kita, bet tas begaliniu masiu priesu naikinimas tikrai kartais uzknisa... Jau galvoji tuoj uzmigsi :) taciau perejau visa :P

_________________
Big is best!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-20 21:55 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Adis wrote:
Quote:
Prince of persia: Warior Within
Senasis princas! Gyvas! bet kitoks.
Tipo, Warrior Within tau kažkuo primena 89-ųjų 16 spalvų "princą"? Kuo? %/[/quote]
Man senasis tai yra PoPSoT, nes jis pasirode su nauja ideja. Princai eje pries ji matyti tik mano buvusiame telefone. Kitu nepazistu (gaila tikriausiai, nezinau).

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-20 22:09 
Offline
User avatar

Joined: 2006-04-14 13:55
Posts: 111
Kad jau uzvedziau tema, tai geda kzkaip kad savo rekomendaciju nepatikslinau...

Final Fantasy 6 - kad suprastumet, kas buvo pries trimati FF pasauli.... o buvo labai smagu :D
FF7- Final Fantasy serijos pakilimo pradzia. Geras, bet va man kzkodel labiau patiko kitos dalys:

FF8 - je, man. da best serijoj IMHO - puikus siuzetas, fainas geimplejus, keliones, o jau charakteriai.... idomiausia tai, jog kiekvienas siame zaidime atranda dalele saves.

FF9 - fanu priimtas nekaip, taciau man labai mielas. visi veikejai labai jauni, tokia grazi pasaka su nepakartojamu jaukumo priedeliu.... ech...

Grim Fandango - nera cia ka ir bekalbeti. jei tau patinka nuotykiai, quest ir nesi zaides sio zaidimo, tai ciupk ji, siuskis ji, pasileisk ir kibk dantim i ji. IMHO geriausias zaidimas ever. Siuzetas ir uzduociu idomumas pakelia ji i tokias aukstumas, kuriu mano kuklia nuomone niekas veliau
nebepasieke...

Discworld Noir - paskutinysis is triju zaidimu pagal Prachett'o Discworld'a. manau, vienas labiausiai neivertintu nuotykiu zaidimu ever. atmosfera puiki, tokia tamsiai discworldisk'a. humoras perteiktas puikiai, charakteriai veza, o ypac pagrindinis veikejas - nevykelis detektyvas Lewton'as. O siuzetas..... tai zinot, nespoilinsiu, bet kai vidury zaidimo atsitinka sis tas, kas isvercia is koto ir dar pakeicia geimpleju.... nu cia tai buvo kazkas TOKIO :garbinti:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-20 22:36 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
ish man atrodo nepaminetu senuku kuriuos tiesiog butina pazhaisti:

Bullfrogo klasika:
Syndicate grafika, ideja ir pats procesas buvo nerealus tiems laikams o ir dabar dar tikrai verti demesio
Dungeon Keeper 1/2 Evil is Good! tokios frazes kaip "It's Payday!" atsimenamos ilgam, o nestandartinis pozhiuris i tai kas yra Good paliko neishdildoma ispudi

Lucas Arts perliukai (tada jie dar negyveno vien ish Star Warsu):
X-Wing ir Tie Fighter trimachiai modeliai tiems seniems laikams ir idomios misijos - vieni geriausi to laiko kosmoso simuliatoriai
visas vezhimas questu Monkey Island, Full Throttle, The Dig, Sam and Max
Outlaws- vien del Ennio Mariconne muzikos buvo verta ji zhaisti (taip grafika ne pati geriausia, bet...)
Dark Forces ishejo neuzhilgo po doom'o ir aplenke ji viskuo

Master of Orion 2 iki shiol mano megstamiausia kosmine strategija
Broken Sword 1/2 - puikus klasikinis pieshtinis questas (trechia dalis patiko gerokai mazhiau - arkadiniu elementu ten imho nereikejo)
Half-Life (man atrodo jo niekas nepaminejo) - chia manau be komentaru

pradzhiai tiek, veliau gal dar prisiminsiu ;)

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-20 23:28 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Quest for Glory I-V - jei King's Quest I-VII buvo siek tiek per pasakiskas, Space Quest buvo siek tiek per ironiskas, Larry's - hmm... :oops: , tai Quest for Glory serija buvo pats tas: romantika, skill-based RPG, siuzetas, nuotykiai. Da best foreva.

Legend Entertainment - kompanija http://en.wikipedia.org/wiki/Legend_Entertainment , ne vienas zaidimas. Bet praktiskai visi jos adventurai buvo dar geresni nei Sierros:
Spellcasting 101, 201, 301 - velgi kaip Laris, bet su idomiomis netgi postmodernistinemis :lol: idejomis.
Gateway serijos - viena is gana retu geru SF adventure pagal Frederick Pohl'a
Companions of Xanth - Piers Anthony Xantho pasaulis
Death Gate - jei zaistumete tik viena Legend zaidima, tai turetu buti Death Gate. Puiki fantasy.
Shannara - Brookso Shannara - geras zaidimas, turbut vienintelis adventure su netiketumu viduryje...

Po to Krondoro serija: Betrayal at Krondor, Return to Krondor - irgi vieni is neblogu nesunkiu RPG su geru siuzetu.

Drakanas jau minetas...

The Longest Journey - naujoji fantasy adventure klasika.

Shadow of Destiny - Shadow of Memories - vienas is geriausiu geriausiu adventure, kazkodel nelabai zinomas ir vertinamas. Toli nesa visokias Sokalo Syberias ir pan. Fantastiskai susukta istorija, anime grafika, charakteriai. Super!!!

Ultima serija - zaidziau praktiskai tik V ir dali VI, bet vienas is geriausiu herojiniu fantasy RPG pasauliu. Ultima V yra perdaryta kaip Dungeon Siege modas http://www.u5lazarus.com/, visi galite zaisti su modernia grafika...

LucasArts - prie Monkey Island'u pridesiu Loom - fantastiska koncepcija ir tiems laikams grafika...

Senas bet rekomenduotinas Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-20 23:50 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
Vienas seniausiu zaistu, geriausiu, ir dar cia nepaminetu - [b]Masters of Magic[/b]. Mane veza lig siol, gaila, po Win XP neeina. Lig siol paziadineju sveciuodamasis pas uosvius, kur stovi senas kompas.
[b]Deus Ex[/b] pirmas. Jega!
[b]Lord of the realm[/b] - gan jegiskas zaidimukas tiems laikams buvo.
[b]Planescape: The Torment[/b] - da best cRPG ever!
[b]Demise[/b] - keistas, primityvus, bet savotiskai labai itraukiantis turincius kantrybes.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-21 0:57 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Dar nepaminėtas Populous. Savo laiku buvo tikrai kažkas įdomaus. Idėja tais laikais tikrai originali, grafika irgi. Bet reikia pripažinti, kai kurie elementai labai jau supaprastinti ir nuvalkioti (konkrečiai - spellai). Anyway, pirmas neįprastesnių požiūrių į RTS.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-11-21 1:56 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Va antoje dalyje man ten kose gaudavosi, svarbu kuo daugiau prisigaminti ir kruva siusti.
:D Kurgi ne.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Drakan ir Duke Nukem
PostPosted: 2006-11-21 11:17 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
Akela wrote:
Rekomenduoju sena miela "Drakan" (Drakan: Order of the Flame) - jokiam kitam zhaidime neradau tokio smagaus pasiskraidymo/pasishaudymo drakonu
:garbinti: nerealus geimas, perejau kokius 8 kartus min. nieksai is sony perpirko Psygnosis studija, ir nebepamate pasaulis drakano tesinio ant pc (o ir ant ps uzsimete jis ir liko nepastebetas)

dar is geimu pamineciau visa Legacy of Kain serija
(Blood Omen: Legacy of Kain; Legacy of Kain: Soul Reaver; Soul Reaver 2; Blood Omen 2; Legacy of Kain: Defiance) kazkuo uzkabliuojanti story, nors ne visos dalys lygiavertes (keitesi ir leidejai ir zmones) bet visvien islieka ydomus, tenka gralint uz vampa ir siurbti visokios padermes gyvybinius suvus, painiot linijines intrigeles ir tt, vietomis visai shyzovas zaidimas. (seip adventure tipo, su minimaliais rpg elementais)

dar gal vertetu paminet Vampire: The Masquerade - Redemption bloodlinu kadangi pc neveza tai paminesiu tik sita, veiksmas irgi apie vampyrus (kazkaip nuo vieno geimo prisiminiau kita) bet sitas yra artimesnis Vtm pasauliui, cia pirma kart su vtm ir susiduriau, grafika sena ,bet geriem geimam grafika nemaiso (nu kas pasakys kad fallouto grafika atgyvenus arba infinity varikliukas blogas (baldurai, icewindale ir tt)) RPG, zinoma gana linijine story, bet yra alternatyviu endingu, veksmas prasideda kryziaus karu laikotarpiu o baigiasi siais laikais, bet tai nekliudo sitam geimui but geram mano akyse :P

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 57 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited