Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 6:17

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 336 posts ]  Go to page 1 2 3 4 534 »
Author Message
PostPosted: 2005-07-12 12:23 
Offline
User avatar

Joined: 2004-08-06 14:15
Posts: 302
Location: Memel
pirmieji gandai apie Heroes of Might and Magic V

jau yra anonsuota kad bus 6 rases (zmones ir demonai jau aiskus kitos dar neskelbemos)

kaip supratau kurejai uzkas HOMAM 4 dali ir penktoji bus viskuo panasi i treciaja (valio valio audringi plojimai)

viskas panasu. bendras zemelapis, dezes, resursai ismetyti po mapa, jusu herojus su velevele. tiesiog malonu ziureti :)

zada daug ir grazaus. bet jau as noriu tiketi ir tikesiu :). o kaip ten bus is tiesu tikiuosi pamatyti po kurio laiko.

vaizdu (screenshots) ir trailer is E3 gali buti rastas adresu:

http://www.mightandmagicgame.com

_________________
You accuse me of being a madman. What right have you to judge what is sane and what is not?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-07-12 12:38 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Sprendžiant iš screenshotų, dirba ta pati chebra, kuri ir Demiurgus darė. Ir jei vaizdas iš tikrųjų bus va toks, tai man JAU nepatinka. Nieko panašaus į trečiuosius aš nematau.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-07-12 12:43 
Offline
User avatar

Joined: 2004-08-06 14:15
Posts: 302
Location: Memel
vaizdai tikrai kiek primena Demiurgus.

o panasumai su trecia dalimi zaidimo stiliuje tiek zemelapyje, tiek musio metu. (bent jie tai giresi, bet to patikrinti dar neimanoma :roll: )

_________________
You accuse me of being a madman. What right have you to judge what is sane and what is not?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-07-12 12:47 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Bus kaip kashkas mane sake "Demiurgai 3" o ne, homm 5

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-07-12 13:51 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 12:11
Posts: 362
Location: Sankt-Peterburgas
sarua wrote:
Bus kaip kashkas mane sake "Demiurgai 3" o ne, homm 5
HOMMIV, su savo vaikiškų pasakų paveikslėliais mane greitai atgrasė. HOMMV skreenshotai gal kiek ir rodo panašumą į Demiurgus, bet treileryje įžvelgiau visus pagrindinius HOMMIII kombato aspektus + kelios naujovės, graži vizualizacija ir matyt dar daug įdomių dalykų, likusių už kadro. Bet kuriuo atveju, pirmas įspūdis geresnis nei pažindinantis su 4-ais. Bus matyti, ar užkabins kaip 3-i, prie kurių su pertraukomis 4 metus sugrįždavau, ar kaip 4-i, kuriuos padėjau į pavėsį vieną kampeiną pražaidęs. Be to, dar ne visiškai aišku ir iš ko bus galima rinktis kitais metais, kada HOMMV pasirodys, mat bent jau man, antras svarbus dalykas nulėmęs HommIV dingimą iš hard'o buvo tai, jog atradau ir puikiai įverinau panašiu laiku pasirodžiusį DisciplesII.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-07-12 15:42 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Kadangi Demiurgu nezaides (kas cia tokio?), tai vizualistika vertinciau kaip "patobulinta WarCraft 3".

Nesakyciau, kad apakino. 3D, aisku, idomu, bet kaip man - dar vis per daug "glittering". Aisku, uz infantiliskaja IV dali nepalyginamai geriau.

Anyway, grafika - ne viskas. Svarbu ir kameros valdymas, ir kontrolsai, jau nekalbant apie pati geimpleju - atmosfera ir svarbiausia - strategija.

Bet kad perspjautu 3 dali - nesitikiu. Aisku, paziuresim.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-07-12 16:59 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
O man 4 dalis visai patiko... :pomidorai:

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-07-12 18:48 
Offline
User avatar

Joined: 2004-08-06 14:15
Posts: 302
Location: Memel
Adis wrote:
Kadangi Demiurgu nezaides (kas cia tokio?), tai vizualistika vertinciau kaip "patobulinta WarCraft 3".
man demiurgai visai patiko
paziureti ju isvaizda galima cia:
http://www.nival.com/etherlords2/

netgi demo parsisiusti isbandyti galima.

jau demiurgai atrode labai neblogai ir bent man patogiai. jei tai dar kazkiek patobulins ir uzkabins "teisinga" HOMAM fifika manau as tikrai zaisiu.

norim siuzeto, norim atmosferos, norim visko kas geriause :)

_________________
You accuse me of being a madman. What right have you to judge what is sane and what is not?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-07-12 22:51 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Quote:
Kadangi Demiurgu nezaides (kas cia tokio?), tai vizualistika vertinciau kaip "patobulinta WarCraft 3".
Kaip, tai kas chia tokio? Chia labai gerai =]] parsisiunchiau priesh koki menesi demiurgus, isijungiau, pazhaidzhiau pora valandu, pagalvojau "kas chia bl per nesamone" ir ishtryniau. Demiurgai man labai i ccg nesha kuriu ash nemegstu ;/
Quote:
O man 4 dalis visai patiko...
pasirodo ne man vienam :)
Quote:
HOMMIII kombato aspektus + kelios naujovės,
Senai bezhaidzhiau 3 ir 4 homm, bet kashkaip ash neprisimenu kashkokiu dideliu skirtumu kombatuose ;/
Quote:
antras svarbus dalykas nulėmęs HommIV dingimą iš hard'o buvo tai, jog atradau ir puikiai įverinau panašiu laiku pasirodžiusį DisciplesII.
Jau pradeti darbai ties Dsiciples 3, jeigu pasirodys panashiu metu Homm 5 turbut net nesisiusiu/nepirksiu ka jau kalbet apie ilgesni zhaidima.

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-07-13 9:24 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
sarua wrote:
Senai bezhaidzhiau 3 ir 4 homm, bet kashkaip ash neprisimenu kashkokiu dideliu skirtumu kombatuose ;/
na skirtumu tai tikrai yra, homm 4 pvz nebuvo combat grid'o, ir retalation ivykdavo kartu su agresoriaus smugiu.

beje bangoj yra nemazha tema skirta butent ateinanchiam homm5, jei kam idomu galit patyrinet: http://www.bite.lt/plius/bendravimas/kl ... 5218.201-=(1263141054
ir dar galiu duoti nebloga saita, kuriame pateikiama ivairi informacija apie homm5:
http://home.houston.rr.com/thepliskepages/heroes5.htm

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 336 posts ]  Go to page 1 2 3 4 534 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited