Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-28 5:48

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 336 posts ]  Go to page « 126 27 28 29 3034 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-09 15:12 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Quote:
Spirit link yra gerai. Bet tu prarandi 1 rounda, o 2-am rounde gali nebelikt ko prikelinet Smile
Per viena raunda su inferno ishguldysi visa necro armija?

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-09 15:27 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
sarua wrote:
Per viena raunda su inferno ishguldysi visa necro armija?
Per 2. Ir nebutinai visa. Prasimusha iki archeriu ir kas toliau? Plius - tu spirit link, tau - koki mass slow. Plius, kad gautum sp, reikia kad ta unita hitintu. Spirit link priesh neutralus gerai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-09 15:40 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Saulius wrote:
Gali man parasyti apytiksle savo armijos konfiguracija ir heroju, su kokiu tu mane butum vertes 3 savaite. As pasiskaiciuosi kas ten butu gavesi.
Pas mane tada buvo :
200 skeletu, 12 zombie, 6 wraith, 12 vampire lord, 9 power lichai, 6 dread knightai. Herojus pats zinai kuris, o statai : 2-1-4-4
hmm..~60 storm e., ~30 ice e., 100+ spraitu, na ir 6 firebirdus buchiau nupirkes. O skaichiuoti tai ner ka..Mass slow, ligthningas 240+ bei 80 manos :D Ir beje, neturejai tu tokios armijos 3-ios savaites pradzhioj ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-09 17:08 
Offline

Joined: 2006-01-31 16:54
Posts: 125
Location: Kaunas
Uukrul wrote:
Saulius wrote:
200 skeletu, 12 zombie, 6 wraith, 12 vampire lord, 9 power lichai, 6 dread knightai. Herojus pats zinai kuris, o statai : 2-1-4-4
hmm..~60 storm e., ~30 ice e., 100+ spraitu, na ir 6 firebirdus buchiau nupirkes. O skaichiuoti tai ner ka..Mass slow, ligthningas 240+ bei 80 manos :D Ir beje, neturejai tu tokios armijos 3-ios savaites pradzhioj ;)
Is kur pas tave mass slow 3 savaite? nebent super pasiseke ir viskas sukrito ant earth magic. Is kur zinai kas pas mane buvo pradzioje 3-ios savaites? Na tiesa kiek pamenu Dread knight upgrada padariau savaites viduryje.
Siaip zaisdamas kampanijas ir paprastus mapus as niekada neimu herojaus burtininko, man visais laikais yra pasiteisine kariai ir tik tie kur daug def turi. Beje turiu problema, as niekada nezaidziau online, todel mano varzovu ratas susidedavo is triju artimiausiu draugu, ir tai buvo pries 10 metu. Paskutinius 8 metus mano varzovas buvo AI. Pagrinde zaidziau savo malonumui, o ne del rezultato. Matau, kad musu poziuris i kai kuriuos strateginius ejimus online skiriasi, matyt teks mokintis is naujo :(

_________________
Because i said so!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-09 19:21 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Saulius wrote:
Is kur pas tave mass slow 3 savaite? nebent super pasiseke ir viskas sukrito ant earth magic.
Because Grindan'as startina su basic wisdom/earth magic ir turi slow spell book'e :D Man atrodo, kad mass slow jau pirma savaite turejau ;)
Quote:
Is kur zinai kas pas mane buvo pradzioje 3-ios savaites? Na tiesa kiek pamenu Dread knight upgrada padariau savaites viduryje.
Nesunku paskaichiuot. Pirma savaite - town hall'as, market, magic g., blacksmith, city hall, citadel, castle. Antra savaite - capitol ir visi dwellingai. 3-a savaite pradedi upgradint ir pirkt :) Pats kazhkada taip zhaisdavau.
Quote:
Siaip zaisdamas kampanijas ir paprastus mapus as niekada neimu herojaus burtininko, man visais laikais yra pasiteisine kariai ir tik tie kur daug def turi.
Tai kad magai nelabai online zhaidime dalyvauja. Nebent tie su 4lvl burtais (resurrection, meteor s. ir etc), bet juos dazhniausiai banina. Beje, Thant'as irgi magas shiaip jau ;)
Quote:
Beje turiu problema, as niekada nezaidziau online, todel mano varzovu ratas susidedavo is triju artimiausiu draugu, ir tai buvo pries 10 metu. Paskutinius 8 metus mano varzovas buvo AI. Pagrinde zaidziau savo malonumui, o ne del rezultato. Matau, kad musu poziuris i kai kuriuos strateginius ejimus online skiriasi, matyt teks mokintis is naujo :(
Welcome to the club. Ne tau vienam taip buvo, patikek manim :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-10 14:50 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Uukrul wrote:
sarua wrote:
Per viena raunda su inferno ishguldysi visa necro armija?
Per 2. Ir nebutinai visa. Prasimusha iki archeriu ir kas toliau? Plius - tu spirit link, tau - koki mass slow. Plius, kad gautum sp, reikia kad ta unita hitintu. Spirit link priesh neutralus gerai.
Normaliomis salygomis necras tures wayyy bigger army, aukshtesnio lv heroju, daugiau resursu ir t.t. Normalios salygos, tai mapas be tokiu bairiu, kad necrui visi ant kelio pasitaikantys neutralai yra machine tipo ir t.t.
Pats rashei, kad inferno turi rushinti, necrai uzh juos rushinti daug geriau sugeba. Man visi prikolai su impais atrodo daugiau teoriniai, o ne praktiniai.

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-11 13:42 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
sarua wrote:
Normaliomis salygomis necras tures wayyy bigger army, aukshtesnio lv heroju, daugiau resursu ir t.t. Normalios salygos, tai mapas be tokiu bairiu, kad necrui visi ant kelio pasitaikantys neutralai yra machine tipo ir t.t.
Tai niekas nesako, kad Inferno krutesnis nei necrai. Bet necrai nieko tokio netures, jei inferno atbegs 2-a savaite :twisted: Deja, bet tai vienintelis budas (kol kas) Inferno nugalet. O vat jei necrai vs haven...Tada jau necrams reikes begti pas zhmones :twisted:
Quote:
Pats rashei, kad inferno turi rushinti, necrai uzh juos rushinti daug geriau sugeba.
Jo? Geriau nei 7*1 upgradinti succubai su hellfire? :D
Quote:
Man visi prikolai su impais atrodo daugiau teoriniai, o ne praktiniai.
Pazhaisk ir pamatysi. 4 impai nuima 1 manos.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-12 18:45 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
sarua wrote:
Normaliomis salygomis necras tures wayyy bigger army, aukshtesnio lv heroju, daugiau resursu ir t.t. Normalios salygos, tai mapas be tokiu bairiu, kad necrui visi ant kelio pasitaikantys neutralai yra machine tipo ir t.t.
nonsense moris :) po ~4 savaiciu ant bet kokio mapo dauguma piliu turi armijos strength pranasuma priesh necra. Jei netiki, galim sulosht koki maza mapa, parodysiu ;)
Quote:
Pats rashei, kad inferno turi rushinti, necrai uzh juos rushinti daug geriau sugeba. Man visi prikolai su impais atrodo daugiau teoriniai, o ne praktiniai.
necrai, rushinti? su kuom? :D keliais vampyrais? :lol: Necrai yra visiskai late game pilis, jei ju neuzhverti per pirma menesi, tikimybe laimet su kiekviena savaite mazeja :)
Pagrindiniai to momentai: necromancy ir tas pastatelis kur gali convertint kitu piliu xebra i savishke.
Pagrindiniai momentai kodel jie rushint negali: sucky/luck-based 2-3 lvl, 4lvl prieshas kuri rushinsi pasistenks ishkept per 1 rounda, 5lvl irgi luck/skill-based - t.y. jei ne pries durna loshi, tavo lichai nedarys tokio dmg kokio tu tiketumeis, 6lvl - sucky, 7lvl - sucky. Resursu necrams irgi reik nemazai.
P.S. ryskiai nuvertini inferno, ir ypac impus. Pasakysiu viena, tai jau ne senieji impai, shitie impai rocks :D

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-12 18:58 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-12 5:34
Posts: 366
Location: Klaipeda
Mano trigrashis:
Academy - IMO overpowerinti su savo trinketais. Trinket kaina - koks map'as turi buti, kad mid-game dar rupetu resursai ne keitimo i $ kontekstu??? O kad unitai be trinketu nedatempia iki to paties tier unitu - heh, pasakykit tai magams/nagoms/collosus, ju uzhtenka vystytis. O like unitai - gremlinai - shaudantis tier 1 visados gerai pradzhioje, skraidanchios taburetes ir golemai labai tinka partizaniniam karui ir mesai, tik dzhinu nezhinau kur panaudoti, bet taip buvo visados :) Ir, kazhkaip visi pamirshta pamineti ju magic mirror, kuris shiaip labiau nei erzinantis skill.

Nekrai - Ash "undead are overpowered" barikadu puseje. Klause kazhkas apie soul link. Soul link=lotsa mana, ji galima castinti ir ant priesho. Pridejus raise dead, tai labai padeda aukschiau minetam neutral rush be nuostoliu, kuris = skeleton horde.

Elfai - nezhinau, pas juos visi low hp/defense - high damage armija, apart treantu, sunku eiti be nuostoliu ... Gal ir galima vartytis su jais, bet man nora su jais zhaisti uzhmusho tai, kad 80% heroju del savo lv1 sudetu skill'su negali tureti savo ultimate skill. Zhinau kad ta super skill niekad nepasieksi per pvp, nu bet :/

Drow - del savo quirko kur galima zhaisti tik su jais, ishmokau :) Vs neutral su hi-damage zverynu nesunku eiti be nuostoliu, netgi priesh shaudanchius. Mid-game/end-game kraupus spellpower+irresistible magic padaro savo, o pvp tai demoralizuoja prieshininkus :D Elemental chains kartais daeina ir iki +30% damage(ir ant magijos), riebus bonusas.

Hunams - man smalsu, ish tu, kad zhaide H5beta, kas nors su Haven zhaidzhia apart tu atveju, kai random castle ikisha juos? Plius, kaip pasitychiojimui, tas ju "unschtoppable charge".

Demon - ash taip pat manau, kad gating nykus skill pvp, nu gal nebent pilims pulti. Neisheina man su jais mushti neutralus be nuostoliu ir tiek. Bet, IMHO, jie turi potencialo. Apie 24 voltus :)

_________________
Geriau pasiklausyk savo proto balso. Girdi? Ar girdi, kokias nesamones jis shneka?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-06-12 21:30 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Quote:
skraidanchios taburetes
:lol:
Quote:
nonsense moris Smile po ~4 savaiciu ant bet kokio mapo dauguma piliu turi armijos strength pranasuma priesh necra. Jei netiki, galim sulosht koki maza mapa, parodysiu Wink
Abejoju ar man kompas "patemps" :D
Quote:
necrai, rushinti? su kuom? Very Happy keliais vampyrais?
Skeletai+rise dead.
Quote:
Pagrindiniai to momentai: necromancy ir tas pastatelis kur gali convertint kitu piliu xebra i savishke.
Keistas tas pagrindinis momentas tavo, gi jis visishkai priklauso nuo sekmes ar tavo kelyje ishvis pasitaikys neatralu norinchiu prisideti ir jei pasitaikys ar ju skaichius bus vertas demesio.
Quote:
Pagrindiniai momentai kodel jie rushint negali: sucky/luck-based 2-3 lvl, 4lvl prieshas kuri rushinsi pasistenks ishkept per 1 rounda, 5lvl irgi luck/skill-based - t.y. jei ne pries durna loshi, tavo lichai nedarys tokio dmg kokio tu tiketumeis, 6lvl - sucky, 7lvl - sucky. Resursu necrams irgi reik nemazai.
Skeletai FTW!

_________________
bu


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 336 posts ]  Go to page « 126 27 28 29 3034 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 86 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited