Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 9:54

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 336 posts ]  Go to page « 130 31 32 33 34 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-17 13:51 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-25 1:18
Posts: 179
Location: Vln
http://www.heroesofmightandmagic.com/he ... igns.shtml
http://www.maps4heroes.com/heroes5/camp ... gh_eng.php
http://guides.gamepressure.com/heroesofmightandmagic5/

_________________
www.kalesvaikas.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-17 15:46 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
renegade wrote:
Tiems, kas neįdėmiai skaito postus: čia klausiu ne apie kampanijas, o apie single žemėlapius.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-17 16:39 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Po ilgesnės pertraukos nusprendžiau pakankintui HoMM V singler žemėlapius.
Turiu problemėlę su vienu standartiniu scenarijumi. Vienu žodžiu mano versija yra rusiška. Joje yra scenarijus (žemėlapis) "Beženec" (lietuviškai bėglys, angliškose versijose turbūt kokis nors "runner ar panašiai, tiksliai nežinau). Pradinės užduotys yra užimti kažkokią drakonų gyvenamą vietą ir duoti orakului 50.000. Žaidžiama už nekromancerį. Žaidimo metu atsiranda dar keletas užduočių: kai duodi orakului 50.000 jis pasako, kad pro drakonus praeisi tik turėdamas kažklokį ten drakono dantų vėrinį (ar kažkaip panašiai). Po to reikia praeiti pro vartus, nuo kurių raktą duodą tik atvedus 100 swordsmanų.
O vat po šito prasidėjo mano problemos. Kai praeinu pro vartus panosėje iš požemių iššoka geltonas žaidėjas, pavagia iš panosės tą reikalingą drakonų vėrinį ir pasislepia požemyje. Jį nusivijus patenku į uolomis uždarytą erdvę ir čia gaunu naują užduotį: išmokti skraidymo burtą, kad perskristi tą užtvarą.
Nežinau ką ir daryti: armija legioninė (2k lankininkų, 1,5k vampyrų, atitinkamai visko kito), visi priešininkai, išskyrus tą atitvertą geltoną, nukariauti, magijos bokšteliai visose pilyse pastatyti maksimaliai. Visas žemėlapis berods išmaišytas, išskyrus vieną vietą kurią saugo drakonai ir kompas neleidžia su jais peštis, tiesiog reikalauja to nelaimingo vėrinio iki kurio galiu tik priskristi. O kas yra tas skraidymo burtas ir kur jį rasti taip ir nesupratau.
Gal kas yra tą žemėlapį perėjęs ir gali pasufleruoti kaip ten išmokti skraidyti? Ar čia koks bugas?
One gauno travel spelų tiesiog už lvl? (Nu ten atitinkamo lygio Mage guildo reikia, bet pats rašai kad max viskas) Pradžioje atsisumoninti monstrus, paskiau town portal, ir tada flight/DD? (nu gal dar summon boat pries atsisumoninimą armijos...)

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-17 18:10 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Vat apie levelio uzkelima iki kokio nors lygio nepagalvojau... Biesas žino, ten nepasakyta aiškia, gal reikės pabandyti. Bėda ta, kad nežinau iki kokio levelio gali tekti levelintis. Gal užteks sekančio laiptelio po to, kai gavau tą užduotį. Vienu žodžiu bus problemos, nes pririnkti kokius 50000 expos (mano dabartinis lygis kažkur ten 24-25), kai žemėlapis jau visas apeitas ir didelių stekų stambesnių padarų nebedaug belikę, sudėtinga bus :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-19 19:54 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Gal kas iš brolių fantastų yra matę Lietuvoje originalą HoMM V: Tribes of the East?

Tie slunkiai mūsų prekybininkai jau beveik užmušė mano pasiryžimą pirkt originalą :evil:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-19 23:32 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Norejau pasidometi, ar kas nors bandėte pasiekti kurio nors herojaus ultimate ability?
Atrodo brolis buvo grynai dėl įdomumo pasiekęs Academy herojaus ultimate. IMHO ji pati prasčiausia iš visų, vien todėl, kad tokio lygio herojus ir taip moka praktiškai visus reikalingus kerus :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-20 2:47 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Tas dar px, TotE shiektiek pakeite reikalavimus ir pan, tai dabar uzh ta ultimate, IIRC, prarandi skillus/perkus(na ju vieta tiesiog uzhema kiti, pointless, skilai/perkai) kurie leidzhia masini castinima(mass bless for example).

A sheip labai stebina reviewai TotE, dazhnai buna, kad nesutampa nuomones su revieweriais, bet kad tokiu nesamoniu prirashytu tai senai nemachiau :) Cyclop plays just like treant; Expanshion is bad because orc campaign isn`t first ir t.t.

Edit: sumaishiau del ultimate, tai whatever :wink:

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-20 11:30 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Dėl ultimate: esu žaidęs su demonų, elfų ir dwarfų. Visos trys neblogos, nors labiausiai patiko demonų. Instant gating vis tik gėris: greit blokuoji visus šaulius ir šiaip užtveri priešo armijai kelią; instant greičiu perkeli mūšį už priešo pilies sienų ir pan.
Kitos abilkos bent iš aprašymų neatrodo labai įspūdingai. Gal nebent tamsiųjų elfų...

A kaip dėl Tribes of the East originalo?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-20 15:17 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
Kitos abilkos bent iš aprašymų neatrodo labai įspūdingai. Gal nebent tamsiųjų elfų...
Na, visada lucky atakos irgi neprastai IMHO (Ranger). Bet šiaip aš dar pakankamai mažai žaidęs herojus, dabar esu toje stadijoje kur žavi gražiai ant popieriaus atrodantys dalykai ir sunkiai įvertinu realų stiprumą praktikoje ;)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-20 15:22 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Pjovejas wrote:
Na, visada lucky atakos irgi neprastai IMHO (Ranger). Bet šiaip aš dar pakankamai mažai žaidęs herojus, dabar esu toje stadijoje kur žavi gražiai ant popieriaus atrodantys dalykai ir sunkiai įvertinu realų stiprumą praktikoje ;)
Kalbos nėra: nuolatinė sėkmė gerai. Mano preferencijos šiuo atveju būtų tokios:
1. Demonai (kas iš to luck'o, jei tą lucką turi naudoti prieš gatintus padarus, o ne tikrąją armiją);
2. Elfai (sėkmė, ypač šaulių, visad gerai);
3. Dwarfai (šitie ir taip afigienai ginasi, o jei dar ir oponentų atakos nesėkmingos, tai...);
Visa kita (iš kurių lieviausiai ant popieriaus riteriai atrodo - bet nesu realiai išbandęs). Wizardų pilies apskritrai nemėgstu/nelabai moku.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 336 posts ]  Go to page « 130 31 32 33 34 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited