Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 17:47

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page « 1 2 3 4
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-02-03 19:38 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
sarua wrote:
Matai kol tu su savo draugais mushi drakonus rinkdamas uber ginklus Raimondas gal pvz zhais turgumi, t.y. pirks pigiai parduos brangiau ir t.t. Taigi kol jus primushit tu uber ginklu Raimondas jau tures nemazhai atliekamu pinigu, tai kam jam dar eiti ir mushti tu drakonu jeigu jam nelabai patinka tokie reidai + jis gali paprashchiausiai nusipirkt, tai ish jusu.
Nors manes nepazisti, bet cia kaip pirstu i aki. 8)
GAMER wrote:
kiek aš pažįstu Raimondą - jis žais PvP, o jeigu prireiks gold (platinum, manyčiau :) ), tai sukandęs dantis eis farminti :x
Irgi teisybe.
Quote:
beje, Dandha teisingai sako - WoW'e gero equipment'o nenusipirksi, nes yra tokia bjaurastis (o gal kaip tik stipriausia dalis žaidimo) kaip soulbound - jei jau užsidejai daiktą - viskas: reikia arba parduot NPC arba išmesti.
Zinau apie soulbound ir tai sucks ir must die. :evil: :twisted:

Kodel zmones reilroadinami i vieninteli kelia? Kodel butina eiti i #$%^$ intancus, kad gauti soulbound itemus? Yra OK, kai tai kazkiek balansuota. DAOCe artifactai ir epic armorai yra soulbound, todel esi priverstas eiti i artifaktu reidus. Bet yra nemazai kitu uber equipment'o daliu, kuriuos gali laisvai pirkti/parduoti. Sakykime taip: pas mane mazdaug puse daiktu yra soulbound, puse ne. Jei geram templatui visi daiktai turetu buti soulbound, tai :stupidme:

Beje, Mythicas ka tik padare, kad VISI zaidejai artifakto reide gauna artifakta. Tad nereikia, kaip WoW eiti 20 kartu i instanca. Tai galioja tik artifaktams, ne soulbound itemus gali tekti farminti kaip WoW po 10-100 kartu. Bet bent gali juos pirkti.
Quote:
Battleground'ų WoW, deja, nepamačiau - ten kad patekti į BG, reikia atsistoti į eilę, tave užregistruoja, tada reikia laukti kol įleis. Pliusas - kol lauki eilėje, nebūtina stovėti vienoje vietoje, gali lakstyti, apsipirkinėti, mušti mob'us, ir t.t. Minusas - na, man nepavyko eilės atstovėti. Vieną kartą laukiau apie pusvalandį, kitą kartą - apie 3 valandas, taip ir nesulaukiau :(
O tai irgi sucks.
Quote:
Dar labai stipri WoW pusė - profesijos. Antra tiek smagumo prideda mušant mobus rasti kokią sidabro gyslą ir ją nukasti (aišku, buna kad kol per mobus braunuosi iki rūdos kas nors kitas ją nukasa, pasinaudodamas tuo kad aš mobus daužau).
O ar verta craftinti WoW? Ar ten visi vistiek auksciausius ginklus ir armorus is instancu turi gauti?

Laikas sia diskusija permesti i bendra MMOGu gija, nes apie DDO cia vis maziau ir maziau. :(

Back to killing Albs Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-02-04 16:15 
Offline

Joined: 2005-02-06 17:18
Posts: 76
Location: Vilnius
Quote:
O ar verta craftinti WoW? Ar ten visi vistiek auksciausius ginklus ir armorus is instancu turi gauti?
Sunku pasakyti - visgi pasiekęs esu tik 21 lvl, bet mano craftinti daiktai nenusileidžia dropams mano lygio instances.

Dėl aukščiausio lygio - pvz, didžiausius inventoriaus maišelius gali tik craftinti, pas NPC nenupirksi, o mobai nemeta (IMHO).

Kitas dalykas - craftintą daiktą gali parduoti; o efektyvumas, kiek mačiau, yra labai panašus į dropus, na, gal truputį mažesnis.

beje, tas pats 'Soulbound' yra dviejų tipų "Binds when equipped" ir "Binds when picked up", tai pvz aš craftinu pirmo tipo šarvus - parduot galiu, bet jei kas užsideda, tai jau jie pririšti tampa. Antro tipo daiktus esu sutikęs instance, tei jei išloot'ini, tai iškart ir prisiriša :(

sistema, žinoma, erzinanti, bet manyčiau kad tai vienas iš geresnių sprendimų kovoti su aukšto lygio daiktų perpildymu. Kitas variantas yra Lineage2 - ten tuos daiktus tiesiog taip sunku gauti, kad soulbound'inti neverta - tiesiog išeinant galima atiduoti savo draugui - jei jam nereiks, tai parduos kitam žaidėjui ir nusipirks savo klasei/rasei tinkamą ginklą.

tiesa, truputį offtopic, bet kadangi ne visi skaito skelbimų lentą, tai papostinsiu čia. Mano pažįstamas parduoda WoW pigiai, jei įdomu, daugiau info čia viewtopic.php?t=2402


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-02-04 19:49 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Quote:
beje, tas pats 'Soulbound' yra dviejų tipų "Binds when equipped" ir "Binds when picked up"
Ne nu kas per durnizmai :shock: eisim pvz daryt raida koki 20zhmoniu, kad gaut uber ginkla, ishkris uber ginklas ir per koki random pick up tas ginklas atsidurs pas zhmogu kuris ji jau turi ir ejo tik mum padeti ir ka tada daryti?
Quote:
Kitas variantas yra Lineage2 - ten tuos daiktus tiesiog taip sunku gauti, kad soulbound'inti neverta
Top ginklai nuo C4(naujo updeito) bus irgi "soulboundinti" bet juos per serva vienu metu tetures 31 zhmogus. Ir gaunami jie bus ne per kokius mobu raidus o per gryna PvP :) tiesa, L2 nelabai soulboundinimas tinka, nes visgi L2 yra open pvp(gali musht katik nori ir kur nori, ishkyrus mieste), kadangi mirus gaunama -xp mirti nemalonu ir vienintelis dalykas ribojantis mass skerdynes yra karma nuzhudzhius zhmogu, tada jei tave uzhmusha gali pamest ginkla kuri rinkai pora menesiu, bet kadangi tie 31 gaus nedropinamus daiktus yra baimes, kad keletas ju gali supsychuoti ir tapti uber grieferiais kokiu dar L2 comunity neregejus :)

Edit:
Quote:
Laikas sia diskusija permesti i bendra MMOGu gija, nes apie DDO cia vis maziau ir maziau.
Gal moderatoriai galetu pagelbet?

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-02-04 20:06 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Perspejimas: i OT postus atsakymus desiu tik i bendra MMOG tema. viewtopic.php?t=557
O jei moderatoriai galetu permesti paskutinius OT postus ten, butume labai dekingi. :garbinti:

Susitikimo vietos pakeisti negalima Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-25 16:29 
Offline

Joined: 2006-05-25 16:04
Posts: 156
na kad tema apie DDO, tai mano pastebejimai apie zaidima (asq nedaug tik trial periodo)
is pradziu suintrigavo. Grafika, pasakojimai forumuose ir t.t.
Pats zaidimas ir nuteike maloniai- pirmi quest, daigtai. taciau kaip kazkas minejo praejes 5 pirmus quetus solo. As tuos quest ir praejau su magu, bet darydamas po kelis kartus, nes daznokai mirt tekdavo. Teko ta pati quest daryt su gupe, tai begom prabegom, o i kita kur as miriau apie 4 kartu susirinko apie 6 amones, tai man tik reikejo iki tiklo nueiti. Net pirsto nepajudinau. Galu gale sovokiau, kad esi ispraustas i remus ir pagrindinis uzsiemimas bus ieskoti grupes vienam ar kitam questus nes solo nera sansu.
Be to quest neprisistaiko prie grupes pajegumo.
O kadangi as toks zmogiukas, kuriam idomu pirmus zaidimo ispudzius susirinkti vienam (panasiai kaip skaitant knyga ar ziurint gera filam) tai mane tas stipriai atgrase.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-25 16:45 
Offline

Joined: 2006-01-31 16:54
Posts: 125
Location: Kaunas
Tai, kad zaidimas reikalauja grupes zmoniu ivykdyti viena ar kita uzduoti nera blogai. Bet visgi turetu buti numatyta pasirinkimas uzduociu sunkumo. Beje zvalgyba turetu buti numeris vienas, pries puolant visada reiktu pasiaiskinti ka musi ir apytiksliai sansai ji ar juos nugaleti. Turi buti ispejimai, kad ir paciam zaidejui, tipo jo herojus sako sau paciam - as cia be armijos neiciau/ gal man galvoj negerai vienam ten eiti ir t.t.

_________________
Because i said so!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page « 1 2 3 4

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited