Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 15:01

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 108 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-02-19 0:44 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
fantastika.lt wrote:
Prekyboje pasirodysiančio žaidimo kaina sieks maždaug 30 litų.
:shock: :o :x :evil: :curse: :curse: :curse: :pasiduodu:
su filmu DVD 20 Lt, su faktura ir kitais navarotais... :curse: teks labai marketinga investuoti ir public relations [ img ]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-02-19 13:05 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
O tu pasižiūrėk, kiek kiti Akelotės platinami PC žaidimai kainuoja.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-02-20 21:19 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
Adis wrote:
O tu pasižiūrėk, kiek kiti Akelotės platinami PC žaidimai kainuoja.
o kiek tu ju esi nusipirkes? :roll: klausimas retorinis, tai gali ir pameluoti :-P


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-02-20 21:49 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Uzsienietiskus zaidimus galima sekmingai vogti. Tik po to iskyla klausimas: o kiek mokesi uz sava lietuviska, kuri lygtai ir nepatogu is warez nusiurbti? Bet kai palygini, kad koks Half Life 2 ar Total War kainuoja lygiai 0Lt, tai kokia kaina ir kokia kokybe turi buti lietuvisko RTSo, kad jis konkuruotu? :?:

O mes piratai, mes PC karaliai, norim mokam, norim - ne Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-02-20 22:51 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
[c]o kiek tu ju esi nusipirkes?[/c]

Atsakysiu sąžiningai: iš Akelotės pardavinėjamų - vieną: Kelyje 2. Pirkau todėl, kad vienui vinintelis iš lituanizuotos pasiūlos man patiko. Jei perleistų Fallout, Fallout 2, Age of Empires II, Age of Mythology, Might & Magic VI-VIII, Heroes of Might & Magic II-III (M&M IX ir HoMM IV absoliučiai nedomina) Arcanum, Neverwinter Nights, Red Alert/Red Alert 2, StarCraft, WarCraft, WarCraft II, WarCraft III, Quake, Quake II, Serious Sam, Serious Sam 2, Pharaoh, Diablo lietuviškai - neabejodamas pirkčiau (o jei jau yra išleidę ką nors iš išvardintų, tik aš pražiopsojau - praneškit). Arba jei pardavinėtų originalia kalba, bet už licenzinę kainą.

Visų tų kitų klonų aš paprasčiausiai nežaidžiu, arba rusiškos versijos, kurios paprasčiausiai manęs nedomina.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-02-21 14:01 
Offline
User avatar

Joined: 2005-07-31 18:08
Posts: 401
Location: Vilnius
Adis wrote:
Visų tų kitų klonų aš paprasčiausiai nežaidžiu, arba rusiškos versijos, kurios paprasčiausiai manęs nedomina.
Jo šiaip akelotės žaidimus gal ir pirkčiau, bet net nuvažiavęs į jų pagrindinę parduotuvęs beveik visus žaidimus mačiau rusų kalba. Tai manyčiau jų pagrindinė problema :wink:

_________________
Apsilankykite http://www.PenisLand.net


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-02-21 14:18 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
tai nera tokia jau didele problema jei zhinoma moki rusu kalba. kiek teko vartoti visi rusifikuoti zhaidimai (ishskyrus RussoBit-M leidzhiamas rusifikacijas) yra profesionaliai igarsinti ir pilnai sutvarkyti. vienintelis skirtumas nuo analogu tik kalba (tas pats skirtumas yra ir lietuvishkose versijose). o vat kas apie russobit-m tai ten xebrite ten ryshkiai xaltura varo - pastoviai galima surasti iki galo nesutvarkyta, klaidos vertime arba tiesiog neishversta.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-02-21 19:29 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
"tai nera tokia jau didele problema jei zhinoma moki rusu kalba"

1) Tiesą sakant, tai YRA kai kurių leidėjų problema, jei moki rusų kalbą. Nes is pačių NVS šalių tu gali parsisiųsti beveik visus mano išvardintus LEGALIUS (licencinius) žaidimus, ir jei siunti daugiau nei 4, kievienas iš jų tau kainuos po ~10 LTL, įskaičiuojant dalinamą siuntinio kainą ir laikmeną.

2) Koks man pointas siųstis tegul ir išverstą žaidimą, jei jis lokalizuotas ne tai kalbai, kurii man yra gimtoji/pirmoji/etc. ? Taip, čia faktas su išlyga, kad man atimesnė yra anglų, o ne rusų kalba. Tiksliau, ne tai, kad prmoji, bet man labiau aktuali originali žaidimo išleista kalba, jei tik aš ją bent pusėtinai suprantu. T.y. jei originaliai žaidimas išleistas rusų kalba, tada, kiek galiu vertinti pagal save, man malonesnis yra originalusis variantas, o ne tas, kuris išleistas į kitas man daugiau ar mažiau suprantamas kalbas.

Dėl rusų kalbos - dabar dirbu su "PSI: SK" lokalizacija rusakalbėms šalims. Ir esu išties dėkingas už aplinkybių suteiktą galimbę padirbėti su rusiškąja lokalizacija - savanoriškai tikrai nesugebėčiau skirti tiek laiko vienos kurios nors kalbos įsisavinimui.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 108 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited