Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 17:45

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 116 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 1012 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-22 9:49 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Man dar atrodo, kad Obliviono monstriukų levelinimais yra iš dalies nulemtas ir to nelinijinio siužeto. Kaip tu kitaip galėsi nukrypti į bet kurią pasaulio vietą, jei visi blogiukai bus fiksuotų statistikų ir dar atitinkamais laipteliais užkeltų pagal kažkokią generalinę liniją, kuria tu turėtum sekti norėdamas pats pakankamai užsilevelinti?

EDIT: pritariu Nomadui dėl fun'o: kol kas žaidžiu Oblivioną ne dėl muštynių, o dėl atmosferos ir proceso.
Jei noriu tiesiog bukai pamosuikuoti kardu, karts nuo karto įsijungiu niekam kitam neįpareigojantį Diablo :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-22 12:27 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-02 18:18
Posts: 350
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Kaip tu kitaip galėsi nukrypti į bet kurią pasaulio vietą, jei visi blogiukai bus fiksuotų statistikų ir dar atitinkamais laipteliais užkeltų pagal kažkokią generalinę liniją, kuria tu turėtum sekti norėdamas pats pakankamai užsilevelinti?
Morrowind, anyone? :roll:

_________________
Is it real, or is it edhead?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-22 13:14 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
EdHeaD wrote:
Morrowind, anyone? :roll:
prisipažinsiu, nežaidžiau, tai negaliu palyginti. Šiaip pabandžiau pasamprotauti. Kaip jau kažkas minėjo, tas monstrų levelinimasis bent jau man nemaišo. Pvz., neskatina nioliktą kartą lįsti į tą patį požemį, kad išmušt ir išlūtint krūvą to pačio nepakitusio žemo lygio banditėlių (o lūtint bet kuriuo atveju būna dėl ko - kirasos, sidabriniai ginklai ir pan.).

Kaip sakant, skonio dalykas. Nežinau, gal persigalvosiu, jei susidursiu su kokiu questu, kurį bus sunku įvykdyti dėl šios priežasties :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-22 13:18 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-02 18:18
Posts: 350
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
prisipažinsiu, nežaidžiau, tai negaliu palyginti.
Jei tau Oblivionas patiko, primygtinai rekomenduoju Morrowindą. Daug daug daug geriau, palyginus. Žymiai įdomiau, kitoniškiau ir brandžiau perteiktas Elder Scrolls pasaulis. Kaip iš Bethesdos, geriau tikėtis neverta :)

_________________
Is it real, or is it edhead?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-22 13:56 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
EdHeaD wrote:
Pjovejas wrote:
prisipažinsiu, nežaidžiau, tai negaliu palyginti.
Jei tau Oblivionas patiko, primygtinai rekomenduoju Morrowindą. Daug daug daug geriau, palyginus. Žymiai įdomiau, kitoniškiau ir brandžiau perteiktas Elder Scrolls pasaulis. Kaip iš Bethesdos, geriau tikėtis neverta :)
O pvz., 5raz rašė kitaip. Ir kuo tikėt? :) Šiaip, ar taip, jei dar bus laiko ir ūpo, reiks tą Morrowind išbandyti.

EDIT (nukryptemė): visai neseniai pastebėjau kaip gražiai į orą išlekia žiurkė, kai į ją pataiko fireball'as :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-23 8:19 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
EdHeaD wrote:
Pjovejas wrote:
prisipažinsiu, nežaidžiau, tai negaliu palyginti.
Jei tau Oblivionas patiko, primygtinai rekomenduoju Morrowindą. Daug daug daug geriau, palyginus. Žymiai įdomiau, kitoniškiau ir brandžiau perteiktas Elder Scrolls pasaulis. Kaip iš Bethesdos, geriau tikėtis neverta :)
Morrowindas man visai nepatiko. Labiau nepatiko tik daggerfall, kur pele dro*int reikia norint kardu mosikuoti


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-23 9:17 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Pasiskaičiau truputį kitur apie visokias smulkmenas tarp Oblivio ir Morrowind. mano asmeniniam skoniui daugiau privalumų turi Oblivion. Pvz., aš supratau, kad Morrowinde nėra tos "instant" kelionės (ar kaip ją pavadinti, kai žemėlapyje paspaudai ir jei kelias jau žinomas, tai automatiškai persikeli tarp taškų). Nu nematau aš jokio malonumo tame, kad gaišti laiką lakstasnt iš vieno miestelio į kitą tuo pačiu keliu. O ir šiaip žaidžiu ne tam, kad nuolat nuobodžiai muštis su atsitiktiniais pakelės plėšikais. ne dėl to, kad būtų sunku, tiesiog man tas pasikartojantis procesas neįdomus., o ir laiko prie kompo, kai tiesiog spoksoma į tuos pačius praslenkančius vaizdelius, gaila.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-23 10:24 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-02 18:18
Posts: 350
Location: Vilnius
Vietoj instant kelionės yra viešasis transportas: gigantiškos blusos, laivai ir magų gildijos teleportai. Taip kad iš miesto į miestą gali laisvai nukeliauti vienu mygtuko paspaudimu. O dėl dungeonų, tai tas pats kaip Oblivione - turi pėščias nueit.
5raz wrote:
Morrowindas man visai nepatiko.
Kas būtent tau jame nepatiko, ir kuo tau Oblivionas geresnis už Morrowindą?

_________________
Is it real, or is it edhead?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-23 10:38 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
EdHeaD wrote:
Vietoj instant kelionės yra viešasis transportas: gigantiškos blusos, laivai ir magų gildijos teleportai. Taip kad iš miesto į miestą gali laisvai nukeliauti vienu mygtuko paspaudimu. O dėl dungeonų, tai tas pats kaip Oblivione - turi pėščias nueit.
Ne visai tiesa. Oblivione aš iš bet kurios žemėlapio vietos galiu patekti į jau žinomą vietovę. Neišskiriant nė urvų, ar griuvėsių. Aš dažniausiai taip ir darau: keliaudamas pirmą kartą į naują miestą prabėgu ir užsižymiu visus pakeliui į matymo lauką papuolusius objektus, kad vėliau galėčiau be gaišaties į juos patekti. Be to, gal už teleportus Morrowinde reikia mokėti? :) O ir transportas šiokis tokis Oblivione yra: kelionės pagreitinimui gali įsigyti arklį. Labai smagu matyti, kaip koks pėsčias pakelės plėšikas išpuola iš krūmų ir kiek pabėgėjęs atsilieka ten kažką šūkaudamas :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-23 11:44 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-02 18:18
Posts: 350
Location: Vilnius
O ne! Už transportą reikia mokėti! Kur tai matyta! :shock:

Na, jei žmogui visą žaidimą gali sugadinti tai, kad į nežinomas vietas reikia keliauti iki 15 minučių, tai niekuo negaliu padėt :)

Man Morrowindas ne dėl kelionės būdų patinka, o dėl to, kad tas žaidimas nėra tiek dumbed down kiek Oblivionas. Pagrindinis Morrowindo pliusas, imho, yra Dunmer, kurie kaip savita kultūra yra išdirbti geriausiai, kiek man teko matyti bet kokiame žaidime. Iš antropologinės pusės, man Morrowindas yra nepakartojamas, todėl pasaulio explorinimas (visiškai alien architektūra, gyventojai ir gamta, kurie skiriasi su kiekvienu miestu) yra žymiai įdomesnis nei Oblivione, kuriame šmėkščioja jau tūkstantį kartų matyti generic fantasy settingo vaizdai. + galimybė kurti savo nuosavus spellus ir enchantinti daiktus yra super.

_________________
Is it real, or is it edhead?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 116 posts ]  Go to page « 16 7 8 9 1012 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited