Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-18 11:57

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 116 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 712 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-10 19:35 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Sheip koks skirtumas jeigu oponento lv visada lygus tavajam? T.y. jis visada "padaromas"?

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-10 21:02 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
tas momentas kad mobai levelinasi kartu su tavimi buvo berods labiausiai kritikuojamas obliviono elementas ir neuzhtruko pasirodyti modas kuris ta reikala ishjungia ir visi mobai turi kazhkoki tai savo pradini lygi ir jis nekinta.kaip vadinais nepamenu, bet dideliuose obliviono modu psl jis tikrai yra.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-10 21:34 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Galbūt tokiu būdu mėginta labiau enforcinti roleplayinimą? Kad nebūtų didelio motyvo levelintis, kad galėtum nudėti antai tą monstrą ir gauti daug patirties (t.y. toliau levelintis) ir stiprių ginklų bei šarvų ir babkių už kurias pirksi dar ginklų ir šarvų.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-10 22:09 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
be to pats zhaidimas turputi didesnis ishsukis. juk lengva grindyt shiek tiek silpnesnius mobus, susirinkti ekspa ir mushti tuos, kurie lyg ir turetu but sunkus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-11 0:55 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
gijas wrote:
be to pats zhaidimas turputi didesnis ishsukis. juk lengva grindyt shiek tiek silpnesnius mobus, susirinkti ekspa ir mushti tuos, kurie lyg ir turetu but sunkus.
man va kaip tik atvirksciai :(
nera ishshukio musti sunkius su lievais kardais ir co ;)

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-11 9:24 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Aš dėl to monstrų levelinimo nesiskundžiu. Tik bijojau, kad nebūtų kokio "bugo", kad per daug įsivėlus į šalutinius kvestus ir užsilevelinus tame procese koks nors obliviono šefas-diablo taps uber monstru, pro kurį nepraeisiu :). Prašom nesijuokti, jei dėl žaidimo pabaigos pobūdžio nusišneku - specialiai stengiuos jokių manualų neskaityti, kad nebūtų sugadintas atradimų malonumas :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-11 12:46 
Offline

Joined: 2006-05-25 16:04
Posts: 156
o man tai uz** toks "balansas". Pirmas charas buvo tipo lankininkas-magas
(paskui suzinojau, kad is esmes lankas tai tik paprastas pagalys oblivione) tai geriau ejosi nei nei su kariu, kuri pasidariau noredamas close kombant. kks nustebimas buvo, kad pirma kart isejusis miesto su kariu, mane uzmerte pirmas monstras, kuri su pirmu charu is poros smugiu nukaliau. Buvo WTF..
o kaip pradejau vaiskciot po tuos demonu bokstus tai ir baigesi mano zaidimas, nes mostrai parasciausiai isversdavo is keliu hitu, o jiem dar velnias zino kiek givybiu like..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-11 15:53 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-02 18:18
Posts: 350
Location: Vilnius
Salemas wrote:
o man tai uz** toks "balansas".
Same here: mano thiefas Imperial City Arena Grand Champion - su leather armoru ir Steel lanku (kurį gavau laimingai apšvarinęs vieną sargybinį, kitaip tik su paprastu galėčiau lakstyt), kadangi jis tik 3 levelio. Net chainmailo negaliu nusipirkt - WTF? Visi turi geresnius daiktus už mano (kaip didžiojo pasaulio gelbėtojo) - WTF? Dar man patiko, kai patapau kažkur 12 levelio, kažkokiam miško urve aptikti požeminę "milijonierių" banditėlių (pagal jų nešiojamą stuffą) irštvą, kur tie miegojo improvizuotuose skuduriniuose gultuose ir valgė ant laužo keptas žiurkes. Romantikai, ne kitaip :D

IMHO, balansui vieta MMO, o ne single player žaidime.

_________________
Is it real, or is it edhead?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-11 18:01 
Offline

Joined: 2006-05-25 16:04
Posts: 156
bet jei jie sugrus ka nors panasau i Fallout 3, na.... :x


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-11 18:20 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
heh, kalbant i f3 - screenshotai man labiau half life primena. pagal viska ir gameplejus bus kaip HL, bet atseit bus galimybe pasidaryt 3rd person view.

anyway - indomu kada isheis pacio gameplay demushke. video bent, nereik dar playable ;D

o kad nebutu oftopikas - taip, jie zhadejo kad ish obliviono daug ko pasimoke... :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 116 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 712 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited