Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2020-02-26 19:14

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
 Post subject: Diablo III
PostPosted: 2008-07-31 15:02 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Visi nusivylę Fallout 3 galbūt apsidžiaugs kitu žaidimu (negalvokit tik kad šaipausi): Diablo III (ok, šaipausi).

Šiaip ar taip, užsilenkus Troikai, vienas iš žymiosios trijulės – Leonard Boyarsky – prisipažino kad vis dar dirba žaidimų industrijoje, tik ilgą laiką slėpė kur. Pasirodo, jis dabar Blizzard Entertainment Diablo III pasaulio lead designer'is. Žinant Boyarskio kūrybingumą ir polėkį + Blizzardo resursus ir požiūrį į kokybę, manau, galima tikėtis mažų mažiausiai šedevro. (Pasaulio atžvilgiu, nebūtinai gameplay ar kt.).

Lead designer'is – Jay Wilson (Warhammer 40K: Dawn of War, Company of Heroes).

Manau, šį diablo net ir aš išbandysiu.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-31 16:05 
Offline

Joined: 2006-05-25 16:04
Posts: 156
Aš kažkada kritikavau blizard, kad jų tęsiniai nuspėjami ir nieko radikaliai naujo neatnešantys, tačiau po fallout3 istorijos tenka pripažinti, kad kokybiškus ir gilius tęsinius gamina gal būt vieninteliai blizzard.
tai būna serijos tasa pratęsianti francizę.
Kas dėl Diablo3: laukiu ir manau neteks nusivilti...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-31 17:11 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1512
Location: Vilnius
aha, si karta paziurejus gameplay treileri dziaugiausi matydamas tai ko ir tikejausi matyti. tikrai viskas atrodo super :)

si karta interfeisas pasiskolintas ish WoW ir nebereiks keliu peliu, kad pereiti zhaidima :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-01 12:32 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
Įdomu, Diablo3 bus labiau orientuotas į single player/multiplayer (LAN režimas) ar visgi į MMO pusę :roll:

jei MMO.. retas žaidėjas kreips dėmesį į backgroundą, pasaulio istoriją, legendas ir tt.. visiem labiausiai rūpės žaidimo technika/daiktai/questai/bosai/pvp ir tt

spėju, kad Diablo3 pagrinde sutrauks šio žaidimo pirmtakų (Diablo ir Diablo2/Diablo2:LoD) fanus.

MMO rinką dominuoja WoW'as ir į jį panašūs. Gal Diablo3 bus skirtas kitam vartotojų ratui ?

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-01 15:27 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
taikoma MMO rinkai cia ka turi omeny su tokiu spejimu. Diablo bus toks koks ir buvo - singleplayer su mega multiplayeriu :) per Battle.net serverius.
Faktas kad diablo3 sutrauks WoW gerbejus (isbandyti, bet ne nuolat zaisti, tai vis viena kiek kitoks zaidimas), nes vis delto tai dar vienas blizzard zaidimas, kompanijos kuri sukure WoW (ne paslaptis kad daugiausia zmoniu suzinojo apie blizzard tik per WoW).
Kas del kreipimo demesio zaideju, tai statistinis Blizzard zaidimu fanas, nekreipia pernelyg demesio i lore, background ir kitus pribambasus. svarbiausia zudyt, zudyt, gaut naujus spelus ir lootus, ir kad bosai graziai numirtu. Netgi buvo klausimas, ar neapsunkins zaidimo ilgomis istorijomis, kur neduok dieve reikes kaip atsakyma dialogo metu reikes pasirinkti daugiau nei ok mygtuka. Blizzard pazadejo, kad taip nebus, nors patys visuomet kreipe demesi i istorija ir kas vyksta (trecioj daly tas bus dar labiau ispletota, pagrinde del to paties bahurioko is Troikos).

Zodziu, mano nerislaus posto moralas, diablo3 kaip ir visi blizzardu zaidimai bus ivykis, ir tai bus zaidimas, kuri zais labai daug zmoniu. WoW fanai isbandys ir gris prie WoW ar kitu MMO, diablo fanai dziaugsis sulauke naujo sedevro.

Kuom man patinka blizzard, tai kad jie rimtai daro savo zaidimus, ir nedadaryto produkto niekad neisleidzia. Viskas buna apgalvota ir nugludinta iki reikiamo lygio. Perki zaidima, ir zinai kad gausi gera pramoga.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-01 19:04 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
IMO, Diablo yra silpniausia grandis Blizzard asortimente (nors kazkada vien del diablo upgreidinau savo kompa is 486 i pentiuma). Laikas parodys, ar bent pagalvosiu pazaist.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-01 19:33 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Kas del kreipimo demesio zaideju, tai statistinis Blizzard zaidimu fanas nekreipia pernelyg demesio i lore, background ir kitus pribambasus. svarbiausia zudyt, zudyt, gaut naujus spelus ir lootus, ir kad bosai graziai numirtu.

Standartinis žaidimų fanas. Nebūtinai Blizzard ar kitos konkrečios firmos, ir net nebūtinai kompiuterinių RPG.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-04 1:11 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Standartinis žaidimų fanas. Nebūtinai Blizzard ar kitos konkrečios firmos, ir net nebūtinai kompiuterinių RPG.
Iš dalies sutinku, bet tik iš dalies. Didžiausia dalį žaidėjų mąsina toks sunkiai apčiuopiamas dalykas kaip "fun". Kas tai yra sunku pasakyti, bet beveik betkuris gameris nurodys tai kaip pagrindini elementą. Vat kas nuo ko daugiau Fun gauna čia jau atviras klausimas. Tad noriu pasakyti žmonių kuriems žudymas yra fun kiekis yra gerokai mažesnis nei čia norima pasakyti. daugelis jų yra mėgėjai laimėti ir jei pagrindinis pergalės veiksmas yra oponento nužudymas so be it. Kas nemaišo tokiems žmonės užkaifuoti ir valandų valandas praleisti ant kokio "Puzzle Bubble" PVP multiplayerio kur žudymo nėra nė kvapo (žinau ką kalbu ne viena valanda ant to daikto praleista). Dar kita grupė pakišama yra ezplorers/loot whores kurie jei gauna alternatyvą žudymui (dažniausiai kaip geresnį rezultatą duodanti arba lengvesni dalyka) ramiai gali nueiti ir ta linkme.

Bet čia viskas fignia: jei Diablo 3 daro Blizzardas žaidime bus įdėta daugybė elemetų tinkančių plačiam ratui žaidėjų ir net RP ir lore mylėtojams teks iššluoti didžiulius legionus demonų, kad patekti prie sekančio puslapio istorijoje :). Aš pražaidęs Diablo 2 prisėdau prisiminti gerus laikus ant Diablo 1 buvau pritrenktas istorijos ir in game lore kiekiu pastarajame... Niekada to dalyko iki tol neskaičiau, pradėjau skaityti antroje dalyje ir nustebau kokia sodri ir turininga buvo pirmoji. Nar ir kiek daug paslėptos pagiežos galima išgirsti Degrado Kaino komentare traileryje (No one ever listens :)).

O dėl player bazės: Jūs tikrai norite pasakyto, kad yra dar likę ženklus kiekis Diablo playerių kurie nepersėdo ant WoW? Tad kaip Diablo 3 išėjimas įtakos player bazę WoW prognozuoti nesiryžčiau. Čia jums ne Starcraft 2, pagrindiniai prie žaidimo traukiantys dalykai labai jau panašųs.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-04 8:34 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Iš dalies sutinku, bet tik iš dalies. Didžiausia dalį žaidėjų mąsina toks sunkiai apčiuopiamas dalykas kaip "fun". Kas tai yra sunku pasakyti, bet beveik betkuris gameris nurodys tai kaip pagrindini elementą. Vat kas nuo ko daugiau Fun gauna čia jau atviras klausimas
Aš irgi manau, kad didžioji dalis žaidėjų žaidžia ne todėl, kad už tai gauna pinigus ir gali išlaikyti šeimą.
Quote:
Kas nemaišo tokiems žmonės užkaifuoti ir valandų valandas praleisti ant kokio "Puzzle Bubble" PVP multiplayerio kur žudymo nėra nė kvapo (žinau ką kalbu ne viena valanda ant to daikto praleista). Dar kita grupė pakišama yra ezplorers/loot whores kurie jei gauna alternatyvą žudymui (dažniausiai kaip geresnį rezultatą duodanti arba lengvesni dalyka) ramiai gali nueiti ir ta linkme.
Aivarai, bet juk čia niekas nekalbėjo apie puzzles ar exploitus. Buvo kalbėta apie lore, background story ir kitus pribumbasus (nebent puzzles įskaičiavai prie kitų pribumbasų). Jie svarbūs mažumai...

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-08-04 11:40 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
o ash busiu nepopuliarus - diablo 2 man nepatiko - gerai, per stipriai pasakiau - patiko, bet ne taip kaip pirmas - tiesa pasakius net nepamenu ar ash ji perejau - man rods perejau, ale tik 1 karta ir net nekilo noras prisest dar kart - o shtai pirma diablo zhaidzhiau ilgai ir nuobodzhiai. tiesa pasakius 3chio diablo ishejimas man nesukelia jokiu "omg! omg! yay!" stiliaus emociju :(
tiesa pasakius busiu dar kategorishkesnis ir pasakysiu, kad nusivyliau blizzardu - kiek jie gali milkint tas pachias karves - juk nuo star krafto pirmo laiku jie neishleido absoliuchiai nieko "naujo". jie tik ishtraukia ish spintos savo senus griauchius, apvelka juos naujais rubeliais - ir sako behold! vat chia tai naujove!.. taip, negali sakyt, viskas, ka jie iki shiol padare buvo neitiketinai kokybishka ir manau d3 bus neishimtis - tai bus kokybishkas d2 po plastines operacijos ir su naujom shmutkem - bet ash niekad nesupratau d2 ir wow'o fanu - na kuriu velniu eit i ta pachia vieta 51ma karta, kad gaut lygiai toki pati "ginkla" tik nuspalvinta kita spalva ir su kitokiais skaichiukais? ale chia jau nuo zhmogaus priklauso;)
anyway, walio blizzardui, tikiuosi grazhaus zhaidimo ir ypach grazhiu cinematiksu - kuo kuo, ale shituo dalyku jie perspjauna visus. ir labai tikiuosi, kad sekantis ju projektas bus kas nors visishkai naujo - nors jauchiu, kad sulauksim world of starcraft :(

_________________
©Toxis


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited