Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

City Larp: perils within
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=4&t=2615
Page 1 of 1

Author:  Pjovejas [ 2006-04-13 18:11 ]
Post subject:  City Larp: perils within

<<<moderated by shizzar: išskirta iš kitos temos, kurioje užvirė diskusija apie tai, ar verta populiarinti city LARP. Nuspręsta, kad paties city LARPo kritika ten bus ne į temą.>>>

Tai reikia suprasti tas aprašytas lakstymas po naktinį Vilnių yra jūsų sugalvotas ir suoprganizuotas žaidimas, kuriame teko dalyvauti Jonui ir apie kurį jis papasakojo spaudai?
Na mandagumo ir padorumo normos aišku reikalauja atsiklausti viso kolektyvo. Bet visa kita straipsnio dalis, atmetus "Legiono" paminėjimą nieko blogo nedaro.

Šiaip klausimukas. Sakykim nieks nieko nežino. Ar jums patiems neatėjo į galvą, kad jei koks visuomeniškas praeivis pamatęs tokias belakstančias žmogystas ims ir iškvies greitąją bei policiją. Kiek vargo turėsite su valdiška institucija, kol išsiaiškinsit. Be to, vien dėl virtuvinio peilio nešiojimosi gali pakliūti, o čia su visokiais kraupesniais įnagiais būtumėt nutverti. Kas, kad imitacija, bankų plėšimai irgi kartais su pistoletų imitacija vykdomi... Rizikuojate sakyčiau ir be jokių straipsnių spaudoje.

EDIT: P.S. čia kol kas ne kritika, o šiaip klausimas, ar įvertinta visa rizika :)

Author:  Adis [ 2006-04-13 23:15 ]
Post subject: 

Ko gero, solidarizuojuosi su boniu. Pjovėjau, jei nežaidęs (VtM Vilniuje), tai ir nesuprasi. O filosofuoti ir demagogizuoti galima iki begalybės.

Author:  Raimondas [ 2006-04-13 23:52 ]
Post subject: 

IMHO, zaidimai su prievartos elementais viesose vietose neturi vykti, nebent vieta tam skirta ir pazymeta (tipo parkas,miskas ir pan.) ir/arba renginys skelbtas (yra kazkokie plakatai ar pan.). Paprasciausiai pasaliniu saugumo sumetimais.

Is kitos puses, VtMas ne vienintelis zaidimas realybeje ir jei zaidejai i ji ziuri atsakingai ir per praeiviu galvas nelaksto noredami "nudobti" priesininka, tai gal ir problemu nera.

Ir nereikia cia iskart uzsigauti. Manau Pjovejas nori jums gero, o ne sako, kad nustotumet zaisti.

As ne vampyras, as slayer'is Raimondas

Author:  Adis [ 2006-04-14 0:17 ]
Post subject: 

"per praeiviu galvas nelaksto noredami "nudobti" priesininka, tai gal ir problemu nera."

Tiesą sakant, tame ir būdavo dalis draivo :D Turiu galvoje, darant atvirkščiai, nei teigiama Remigijaus citatoje ;)

"Manau Pjovejas nori jums gero, o ne sako, kad nustotumet zaisti."

Aš tai manau, kad jis nelabai gaudosi toje situacijoje, apie kurią kalba. Taip, VtM (bent jau Vilniuje) buvo tikrai specifinis žaidimas. Ir tuo jis vežė. Ta savotiška rizika, kai ieškaisi sau (ar savo klanui) childerių, bet nesi tikras, ar tavo kalbinamasis jau nėra kieno nors childe... Ta konspiracija ir priduodavo šarmo. Kas ir turėtų būti WoD pasaulyje - nepasitikėjimas niekuo, maksimali konspiracija ir rizika, intrigos net sire'o- childe'o lygmenyje (ir ypač - atvirkščiai). Masių pritraukimas į tokį žaidimą būtų daug ką sugadinę, IMO.

Kitaip sakant - būčiau aš GMas - ir netingėčiau - daryčiau kiekvienam norinčiajam žaist VtM (ar pan.) egzaminą iš WoD ;)

Author:  ghoul [ 2006-04-14 1:01 ]
Post subject: 

Adis wrote:
Tiesą sakant, tame ir būdavo dalis draivo :D Turiu galvoje, darant atvirkščiai, nei teigiama Remigijaus citatoje ;)
Taip, aš įsivaizduoju, kad eiliniam vairuotojui turėtų būti neblogas draivas pamačius į jį priešpriešine eismo juosta atlekiantį automobilį. Po to reanimacijoje jam neabejotinai palengvėtų sužinojus, kad čia viso labo buvo žaidžiamas V:tM...

Author:  Pjovejas [ 2006-04-14 9:27 ]
Post subject: 

Nu blin, kai kas tikrai per nelyg įsijautęs į žaidimą. Paklausiau iš smalsumo, o čia iškart įtarumas, slaptų kėslų paieškos ir vėl jokio atsakymo...
Tarpusavyje aš manau, kad faina. O mano klausimas buvo, ar įvertinot galimą aplinkinių požiūrį, pradedant eiliniais praeiviais ir baigiant valdžios įstaigomis.

Author:  Gambler [ 2006-04-14 9:51 ]
Post subject: 

rizika turi pamatuoti pats zhaidzhiantysis. sakysim standartinis visu LARP reikalavimas ginklo muliazho atitikimas realu modeli. zhaidzhiant neabejotinai norisi tureti ne pistoleta, o kad ir kalasha, m-16, galiausiai koki nors shotgun'a, bet tam reikalingas realaus dydzhio muliazhas ir ji reikia neshiotis su savimi, kad butu uzhskaitytas ginklo turejimas in case of emergency. ir zhaidzhiantysis jau turi pats pasirupinti, kad jo nesupokuotu mentura uzh "ginklo" neshiojima (lygiai taip pat kaip ir "realus" vampyras nenori buti supokuotas menturas uzh toki pat nusikaltima (mes nekalbam apie Dominate panaudojima, kad ishsisukti)). organizatoriai negali prizhiureti visu ir tikrai negali ju po to ishtraukti ish menturos sausus. galiausiai yra toks daiktas kaip zhaidimo etika, laikantis kurios problemu galima nesunkiai ishvengti.

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/