Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 16:08

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 59 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-27 21:39 
Offline

Joined: 2006-01-31 16:54
Posts: 125
Location: Kaunas
Labai malonu girdeti, kad toks rimtas strateginis zaidimukas tures rimta pratesima. Siaip smagu, kad yra tiek daug besidominciu siuo zaidimu, o tai galvojau, kad man cia vienam su galva negerai.
Apie strategija. Zaidziau uz visas rases ir gan nuosekliai tyrinejau visu unitu galimybes. Be konkurencijos Undeadai turi rimciausius sansus, bet va as nusivyliau vampyrais ir butent Lichus naudojau, mano burys :
magas-lichas-lichas
karys-karys-karys
Niekas neatsilaikydavo, net prieso strongholdai eidavo ant daliu kai pasiekdavo 14 lygi visi unitai. Maga specialiai renkuosi, kad tureti viena galinga ugnies ataka pries tokius pat kaip as :) . 2 Lichai su didziausia iniciatyva daro dvi atakas po 140dam + poison apie 80dam, zodziu priesu magai nespedavo nei cyptelt, arba rimtesni neisgyvendavo ilgiau antro turo. Vampyrai daro visiems zala ir gydo, bet toszalos neuztenka, kad isjungti pavojus pirmaja ataka, beje lichai kartais eidavo i prieki, taip saugodami kariu gyvybes ir mano pinigus, nes kaip ten bebutu jie weapon imunity.
Pas dwarfus geriausias variantas budavo kai pasirinkdavau du giantus ir jie iki frost ataku uzaugdavo, tada irgi daug kas krisdavo be problemu po mano mesmale, bet bijau, kad sis tendemas silpnesnis uz undeadus. Zmoniu rase man patinka del paladinu ir gydymo, bet ji nera tokia galinga kaip nykstukai ar undeadai. Bet silpniausi mano nuomone yra demonai, gargoyles per mazai zalos daro, demonai per leti.
Jeigu reiktu reitinguoti tai butu taip :
1 undead
2 dwarf
3 empire
4 devils
Beje is nauju disciplinu as laukiu smarkiai patobulintu random mapu kurimo, bei seip didelio kiekio mapu. Beje man si unitu sistema labiau patinka nei begaline HOMM. Va jeigu kazka panasaus imetus i herousus is disciplinu, butu idomu paziureti.

_________________
Because i said so!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-28 1:16 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
- Disciples III will not be out before the end of next year.

ndeee...liko laukti visai nedaug...:(

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-28 12:37 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Saulius wrote:
Be konkurencijos Undeadai turi rimciausius sansus, bet va as nusivyliau vampyrais ir butent Lichus naudojau, mano burys : <..>
Sorry, bet nelabai supratau kokius unitus turejai omenyje :P
Quote:
Beje man si unitu sistema labiau patinka nei begaline HOMM. Va jeigu kazka panasaus imetus i herousus is disciplinu, butu idomu paziureti.
Abi begalines. Viena su unitu skaichium, kita su unitu leveliais.
O panashia i D systema galejai pasizhiureti HoMM4 :) Tik ten unitai kazhkodel buvo pavadinti herojais =)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-28 12:40 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 12:11
Posts: 362
Location: Sankt-Peterburgas
Uukrul wrote:
Abi begalines. Viena su unitu skaichium, kita su unitu leveliais.
O panashia i D systema galejai pasizhiureti HoMM4 :) Tik ten unitai kazhkodel buvo pavadinti herojais =)
Su leveliais tik sąlyginai. Jei gerai pamenu, kiekvienas unitas nuo tam tikro lygio pradeda savybes kelti minimaliais kiekiais. Čia netaikau DII herojams.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-28 13:39 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
D2 herojai nuo kažkokio lygio irgi nustoja mokintis naujus sugebėjimus.

Šiaip dėl begalinio LVL tai dar labai pasiginčiti reiktu. D2 egzistuoja žalos Capas (Kaip kokiuose Final Fantasy) Vienas unitas gali išspausti max 300 dmg.

Mano galva Homm begaliniškumas yra kaip tik teigiama savybė. Nes palieka daug daugiau galimybių taip gali D2 užlokinti vystimasi pavyzdžiui Imperial Knighte ir jis vystisis greičiau negu Angelas arba Paladinas, bet kas iš to kad ta LVL persvara nieko neatsveria.

Plius dėl parametru: nesu tikras ar ten kažkas nagus prikišo ar tiesiog su expansionu jie pakoregavo bet kai kurie parametrai ten tikrai skyrėsi (Gal vien tam kad kažkuris unitas pasidarytu naudingesnis). Nes tikrai prisimenu jog mes su draugu tiesiog dėl fun nuėjone į Defender of Faith kelią ir atradome kad jis turi 70!!!! iniciatyvos. Iš čia ir mano pasakymas, kad Imperial Assasinai turi 65...

Girdėjau legendas apie Empire dalinius kur mass healing magas gydė ant 300 (Tai yra praktiškai tiek kiek oponentas max vienu smūgiu padaro) ir praktiškai skaitėsi nenugalimu...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-28 14:10 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Shapeshifter wrote:
Su leveliais tik sąlyginai. Jei gerai pamenu, kiekvienas unitas nuo tam tikro lygio pradeda savybes kelti minimaliais kiekiais.
Ash ta ir turejau omenyje :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-28 16:10 
Offline

Joined: 2006-01-31 16:54
Posts: 125
Location: Kaunas
Magas - tai undeadu herojus burtininkas su fire ataka.
Lichas - tai burtininkas nevampyras su labai didelia iniciatyva, immune to weapon.

_________________
Because i said so!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-28 17:02 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
Arba tu kokinors moda loshei arba tu lichais vadini "Death".

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-28 18:28 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 12:11
Posts: 362
Location: Sankt-Peterburgas
Man taip pat atmintyje Lichai išliko - alternatyvi vampyrams kategorija. Death tame pačiame lange, jei neklystu, tačiau anksčiau atsišakoja.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-04-28 19:45 
Offline

Joined: 2006-01-31 16:54
Posts: 125
Location: Kaunas
Nenoriu as instaliuotis dabar geimo del unito name, bet galiu apibudinti kaip jis atrodo.
Toks tamsus skeletonas su zaliomis akimis susidejes dvi galunes ant krutines kaip peilius. Gajumo turi nedaug, bet immunity to weapon turi daug ka pasakyti, nes toks vienintelis is magu klases, plius poison ataka ir didele iniciatyva bet kike zaiduisam turetu priminti si monstra.

Beje as neieskojau, bet gal yra kur nors dideliu mapu, sukurtu megeju ar pacios firmos, nes geime esantis mapu kiekis labai mazas ir jau pabodes? Beje gal kas zaidzia si geima tinkle?

Beje sheipshifteri, savo nicka gal is Diablo 2 pasiskolinai ? Ten toks druidas laksto, beje mano megstamiausias, tik as ji summoneriu darausi visada.

_________________
Because i said so!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 59 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited