Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2020-09-29 20:19

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Popomundo
PostPosted: 2008-04-08 0:06 
Offline

Joined: 2007-12-27 0:36
Posts: 8
Location: Kaunas
1. Įvadas
Popomundo yra žaidimas vaidmenimis ir bendruomenė, kur žaidėjai siekia populiarumo virtualioje muzikos industrijoje. Čia žaidėjai iš viso pasaulio susirenka atsipūsti nuo realybės ir praleisti šiek tiek laiko įsivaizduojamame muzikos pasaulyje.

Popomundo yra sumodeliuotas pagal realų pasaulį. Jame yra reprezentuojamos tikros vietovės ir kultūros. Daugumą įvykių kuria ir kontroliuoja žaidėjai, todėl jūs žaidime niekada nesutiksite jokių kompiuterio valdomų veikėjų.

Popomundo niekada nesustoja. Žaidimas vyksta visada, net kai jūs nesate prisijungę.2. Žaidimo tikslas
Popomundo žaidimo tikslas nėra lengvai apibūdinamas. Jis asmeniškas ir skirtingas kiekvienam žaidėjui. Vieni žaidėjai visomis išgalėmis stengsis išgarsėti ir nušluoti nuo žemės paviršiaus konkurentus, o kiti bus laimingi tiesiog sėdėdami vietiniame klube ir plepėdami su draugais.

Tiems žaidėjams, kurie nori tapti tikromis žvaigždėmis, turbūt geriausia pradėti savo karjerą muzikos pasaulyje ir pasinerti į tolimą kelionę link savo tikslo.3. Kaip žaisti
Jeigu jūs tai skaitote, tikriausiai po truputį susigaudote, kaip žaisti šį žaidimą. Visi skirtingi dalykai, kuriuos galite daryti žaidime, jūsų laukia čia, naršyklės lange. Jūs juos rasite taip lengvai, kaip radote šį tekstą. Tiesiog svarbu žinoti, kur ieškoti.

Žemiau yra keli svarbiausi žaidimo aspektai, su kuriais jūs privalote susipažinti. Yra du variantai: jūs galite praleisti truputį laiko skaitant šią skiltį arba susipažinti su žaidimu pats(-i). Jeigu yra dar kažkas, apie ką norite sužinoti, jūs tikriausiai rasite kažką, kas galėtų atsakyti į jūsų klausimus, pokalbių svetainėje (tik angliškai) arba forumuose (abu šiuos dalykus rasite Bendruomenės puslapyje). Prieš klausdami būtinai perskaitykite S raide pažymėtas temas forume – labai gali būti, kad jūsų klausimas jau atsakytas.4. Jūsų veikėjas
Jūsų veikėjas – pagrindinė jūsų žaidimo dalis. Tai vienintelis dalykas žaidime, kuris priklauso tik jums ir niekad nebus iš jūsų atimtas (nebent pažeisite elgesio taisykles). Jūsų veikėjas reprezentuoja jus visuose žaidimo aspektuose, taigi gerai su juo elkitės.

Jūsų veikėjas – visai kaip jūs. Jis turi vardą, amžių ir skirtingus asmeninius bruožus. Jūsų veikėjas palaipsniui sens, mokysis naujų dalykų ir vystysis taip, kaip jūs nuspręsite.

Laikas žaidime yra pagreitintas, todėl jūsų veikėjas sens greičiau negu kad jūs realiame gyvenime.


5. Judėjimas
Nors Popomundo ir nėra tradicinis stalo žaidimas, jis turi vieną svarbų panašumą su dauguma jų – jūs turite kilnoti savo veikėją po įvairias pasaulio vietas, kad pasiektumėte tam tikras žaidimo funkcijas. Tačiau jūs neturite ridenti kauliuko – tiesiog suraskite vietą, kurioje jūs norite atsidurti ir paspauskite „Perkelti veikėją čia”.

Skirtingos vietos leidžia jums daryti skirtingus dalykus, kai ten atsiduriate. Eikite į oro uostą, jeigu norite nusipirkti lėktuvo bilietą ir nuskristi į kitą miestą. Eikite į kurį nors iš miesto klubų, kad pažiūrėtumėte ten vykstantį pasirodymą – viskas priklauso nuo to, ko jūs norite.

Jeigu jūs nežinote, kaip žaidime kažką padaryti, dažniausiai tai suprasite, kai perkelsite savo veikėją į vietą, kurioje galima daryti tai, ko jūs norėjote.6. Jūsų karjera
Nors žaidimas leidžia jums daug įvairių būdų juo mėgautis, dauguma žaidėjų pradeda karjerą muzikos pasaulyje. Jūs galite prisijungti prie egzistuojančios grupės, įkurti savo arba pradėti solo karjerą.

• Kad prisijungtumėte prie jau egzistuojančios grupės, viskas, ką turite padaryti, – susirasti grupę, kuri jums patinka, ir nusiųsti žinutę grupės lyderiui(-ei) arba nueiti į grupės puslapį ir paspausti „Įsiprašyti į grupę”, jeigu grupei reikia naujų narių. Tada grupė galės priimti arba atmesti jūsų prašymą.

• Jeigu norite pradėti savo solo karjerą arba įkurti grupę, viršutiniame meniu pasirinkite „Karjera” ir sekite instrukcijas. Jeigu norite leisti kitiems žaidėjams pateikti prašymus prisijungti prie jūsų grupės, tai galite padaryti skiltyje „Nariai ir dainos” -> „Prašymai”.7. Žaidimo perėjimas (norėtum!)
Naujokas gali pasijusti sutrikęs, kai susiduria su šiuo pasauliu ir plačiomis jo galimybėmis. Jeigu jums iškils ši problema, mes sudarėme šį trumpą sąrašą, kuris jums gali padėti įsivažiuoti.

• Skaitykite žurnalą „It‘s POP!”. Šis žurnalas, atskiras kiekvienam miestui žaidime, turi daug įdomių žaidėjų parašytų straipsnių apie tai, kas vyksta žaidime. Jame taip pat yra skelbimų puslapis, kuriame jūs galite rasti reikalingų dalykų. Čia jūs galite gauti savo pirmąją darbo vietą, kad galėtumėte užsisakyti savo pirmąją repeticiją. Žurnalą galite rasti Miesto ir Bendruomenės puslapiuose.

• Pradėkite kurti dainas. Tai galite daryti paspausdami nuorodą „Dainos” savo veikėjo puslapyje esančiame meniu.

• Prisijunkite prie grupės arba įkurkite savo.

• Pripildykite savo grupės repertuarą dainomis. Jos neprivalo būti kurtos jūsų. Lygiai taip pat galima groti ir kitų žaidėjų dainas. „Koverių” grojimas yra būdas greitai įsibėgėti žaidime.

• Nueikite į vieną iš mieste esančių repeticijų salių ir užsisakykite šiek tiek laiko, kad pasiruoštumėte atlikti kūrinius profesionalioje aplinkoje.

• Susiraskite klubą, kuris leis jums užsisakyti pasirodymą. Susisiekite su klubo vadovu arba susiraskite kvietimą „It‘s POP” žurnale.

• Sudėliokite puikų pasirodymą ir nustebinkite publiką savo debiutu!

• Prisijunkite prie žaidimo po pasirodymo, kad paskaitytumėte pirmąją oficialią jūsų pasirodymo apžvalgą.

Tai padarę, jūs jau palikote pirmąją savo oficialią žymę žaidime. Kas bus po to, priklauso nuo jūsų. Rašykite daugiau dainų, įrašykite albumą, gerinkite savo įgūdžius, vystykite savo veikėją, išvykite į turą ir įgaukite šlovę visame pasaulyje. Žaidimas vis tęsiasi ir tęsiasi.

Ar turi tai, ko reikia būti geriausiu?8. Įprasta žaidimo savaitė
Po to, kai jūs apsiprasite žaidime, dalykai, kuriuos reikia padaryti, taps jums savaime suprantami.

Dauguma žaidėjų prisijungia bent porą kartų per savaitę, kad atnaujintų savo tvarkaraštį ir patikrintų, ar viskas einasi, kaip numatyta. Peržiūrėkite savo finansus, kad būtumėte tikri, kad turite užtektinai pinigų sumokėti sąskaitoms. Patikrinkite, ar sėkmingai vyksta dainų kūrimas, ir padarykite reikalingus pakeitimus. Prižiūrėkite savo veikėją. Išmokite naują įgūdį. Įsitikinkite, kad visi grupės nariai bus vietoje per svarbius koncertus ir t.t..

Kassavaitinis žurnalas „It‘s POP!” yra išleidžiamas trečiadieniais. Tai yra geras laikas prisijungti ir sužinoti paskutines naujienas. Kas žino, gal kas nors parašė šmeižiančią repliką apie jūsų grupę, kuri turi būti paneigta... gandai keliauja toli ir greitai!

Kiek laiko praleidžiate žaidime priklauso tik nuo jūsų. Ne taip, kaip kituose internetiniuose žaidimuose, jūs nebūsite pasmerktas, jeigu nepraleisite prie žaidimo kiekvienos laisvos minutės. Kai kuriems žaidėjams visiškai pakanka kelių trumpų prisijungimų per savaitę. Kiti žaidžia daugiau, stengdamiesi kelti savo populiarumą didžiuosiuose miestuose. Patys ambicingiausi tikriausiai nesustos, kol neatidarys savo įrašų studijos ir nepasirašys kontraktų su didžiausiomis žvaigždėmis.

www.popomundo.com

Yra losianciu?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-08 22:26 
Offline

Joined: 2008-04-06 0:12
Posts: 2
aha. esu Vilniaus it's pop redaktorius Frederik Staller. žaidžiu jau du metai su kapeikom ir kažkaip neatsibosta - labai kabliuojantis dalykas. tik turi du trūkumus:
a) labai sudėtingas ir daulialypis žaidimas, kuriam perprasti reikia labai daug laiko ir kantrybės;
b) bent jau aš po popomundo nebegaliu žaisti nė vieno kito MMORPG, nes jie man paprasčiausiai nebeįdomūs. :)

ai, ir dar jeigu visiškas užsikabliavimas yra trūkumas, tai čia būtų trečias.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-04-08 22:56 
Offline

Joined: 2007-12-27 0:36
Posts: 8
Location: Kaunas
Autodafe wrote:
aha. esu Vilniaus it's pop redaktorius Frederik Staller. žaidžiu jau du metai su kapeikom ir kažkaip neatsibosta - labai kabliuojantis dalykas. tik turi du trūkumus:
a) labai sudėtingas ir daulialypis žaidimas, kuriam perprasti reikia labai daug laiko ir kantrybės;
b) bent jau aš po popomundo nebegaliu žaisti nė vieno kito MMORPG, nes jie man paprasčiausiai nebeįdomūs. :)

ai, ir dar jeigu visiškas užsikabliavimas yra trūkumas, tai čia būtų trečias.
Apie Kokius MMORPG ponas Frederikas sneka?Beja cia Linas Dementevas,Vilniaus miesto teisejas ir Heavy metal grupes lyderis:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-05-22 15:05 
Offline
User avatar

Joined: 2008-05-22 13:08
Posts: 194
Location: The Shire
Manęs kažkaip neužvilko nei biški, pažaidžiau gal savaitę ir palikau nudvėst tą heroję.
Ne man geimai, kur negali fireball'o paleisti arba su kalaviju "prasinešti" :wink:

_________________
Psychonaut!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited