Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 3:25

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 137 posts ]  Go to page « 19 10 11 12 13 14 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-07 3:07 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
O man neutralumas visada atrodo labiausiai atstumiantis dalykas :) Kiek žaidžiu, dažniausiai renkuosi Voveres (prijaučiu ideologiškai), pora sykių dėl įvairumo Ordiną.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-12-09 3:02 
Offline
User avatar

Joined: 2008-10-05 19:17
Posts: 167
Location: Vilnius
Perėjau už Ordiną. Žaidimas neblogas, visai norėtųsi kada nors pereiti už kitą alignmentą ir ant Hard lygio - tam, kad žaidimas priverstų daugiau išnaudoti alchemiją : )

Žaidžiau Enhanced Edition, bet kiek ši versija skiriasi nuo originalo, pasakyti negaliu, nes tik ją ir težaidžiau. Visgi reikia paminėti, kad šiame žaidimo leidime yra pridėti du papildomi nedidelės apimties scenarijai, kurių veiksmas vyksta anksčiau nei originalaus žaidimo įvykiai. Abu scenarijai padaryti įdomiai - viename tenka sugrįžti į Kaer Morheną (kuris man labai patiko kaip vietovė), kitame - traukti iš kalėjimo prisidirbusį žymųjį Geralto draugą bardą : ) Žodžiu, visai vykęs priedas prie žaidimo.

Beje, Enhanced Edition yra pridėti įgarsinti dialogai daugeliu kalbų, tarp jų - lenkų ir rusų, taigi galima palyginti įgarsinimus, kuriuos daug kas komentavo, neva angliškasis labai prastas, palyginus su rusų ar lenkų. Nežinau, kaip ten dėl turinio, bet veikėjų balsai angliškoje versijoje man pasirodė įvairesni ir išraiškingesni.

Žodžiu, geras žaidimas. Tik taikliai apibūdino Nomad - mažokai role-playinimo


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-11 16:24 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Che che, aš kaip visada, viską žaidžiu smarkiai pavėluotai :) Gal galit pasakyt man, kaip iš meteoritų pas kalvį kardą nusikalt? Turiu 2 mėlynus, 2 raudonus, Randu pvz., kalvį Vizime. Bet tas tik parduoda JAU nukaltus iš meteoritų. O iš mano surinktų niekaip nemoku paprašyt, kad nukaltų... nerandu kaip... Nors aprašyme lyg ir rašo, kad tas galima?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-12 3:21 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
Che che, aš kaip visada, viską žaidžiu smarkiai pavėluotai :) Gal galit pasakyt man, kaip iš meteoritų pas kalvį kardą nusikalt? Turiu 2 mėlynus, 2 raudonus, Randu pvz., kalvį Vizime. Bet tas tik parduoda JAU nukaltus iš meteoritų. O iš mano surinktų niekaip nemoku paprašyt, kad nukaltų... nerandu kaip... Nors aprašyme lyg ir rašo, kad tas galima?
Seniai bežaidžiau, bet jei gerai pamenu.... tu nueik pas jį be meteoritų inventoriuje, ir pamatysi, kad jis staiga nebeparduoda nieko, nukalto iš meteoritų :) Kitaip tariant, ten ir yra nukalimas iš meteoritų. Jis parduoda tokius, kokius gali nukalti iš tavo turimų kombinacijų, ir nusipirkus atitinkami meteoritai iš tavo inventoriaus dings. Nelabai intuityvi mechanika, bet paprasta.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-12 11:16 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Ačiū. O su runomis? nu lyg ir neišeina to paties pritaikyti...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-12 21:09 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Tai kad išeina, tik reikia minimum 3 runas turėti. Tadu pas jį pardavime atsiras krūva kardų su visom įmanomom runų kombinacijom.

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-13 2:18 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Galbūt dalis tavo turimų "runų" iš tiesų yra tos, kur veikia kaip galastuvai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-14 10:06 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Ačiū. Apsižiūrėjau, kad trijų runų neturėjau tuo metu. Svarstau ar verta jų pirkti :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-21 10:39 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
O šiaip galėtų man kas papletkint ką reiškia "išlaikyti neutralumą" tame Raganiuje? :) Pvz., yra keletas vietų, kur tu nori nenori renkiesi kažkurią pusę (banko užpuolimas ir pan.) + vykdydamas kažkokius side quest'us kartais pasirodo kauniesi už kažkokią tai pusę. Pvz., man gavosi biškį netikėtumas, kai Vizimos kapinėse Zigfrido prašymu aiškinausi kodėl dingsta žmonės, tai pasirodo stojau Ordino pusėn, nors pradžioj galvojau, kad čia tiesiog gūlius ir panašius padarus reikės mušti...
Po to truputį pasiskaičiau vienam saite apie įvairius itemus ir ten buvo Raven šarvai kažkokie aprašyti (3 skirtingos modifikacijos, priklausomai ką palaikai). Tai vat ir nesuprantu, kas yra neutralu, kai keliuose questuose tiesiog reikia rinktis.

Beje, iki šiol mane graužia sąžinė, kad dėl kažkokio vilkolakinio eliksyro vieno skilo vardan susigundžiau Vincentą pribaigt...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-24 1:14 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 10:38
Posts: 282
Location: Kaunas
Keli tokie pasirinkimai kaip ir nieko nereiškia. Pelkėj, kai reikėjo rinktis Ordiną arba Elfus, galvojau, kad jau viskas. Jau viena pusė neturės su manim reikalų (arba turės - kas dar blogiau :) ), bet veiksmas vyko lyg nieko nebūtų buvę.
Paskui kur raganas kyla dilema, ar išskerst.
Skiriasi kažkiek, kai renkiasi kam vaiką atiduot. Gal dar ar išpjaut visą kaimą, ar Abigailę atiduot jiems. Šito nebandžiau abiejų variantų.
Aš pilnai neutralumą išlaikiau tik scenoj, kai kaime buvo pasirinkimas arba palaikyt vieną iš ginkluotų pusių, arba čiupt vaiką ir bėgt. Čiupau. Va tada visi ginkluotieji pakeliui ir tapo mano priešais :)

_________________
Politikus, kaip ir vystyklus, reikia keisti dažnai. Ir dėl tos pačios priežasties (Agata Kristi)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 137 posts ]  Go to page « 19 10 11 12 13 14 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 66 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited