Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-28 18:14

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 78 posts ]  Go to page 1 2 3 4 58 »
Author Message
 Post subject: Vanguard: Saga of Heroes
PostPosted: 2006-09-26 23:00 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-28 14:51
Posts: 329
Location: Kaunas
Ka galvojat apie subj?
Idomu butu isgirsti Raimio (kaip smarkiai besidomincio/patyrusio MMORPGisto) nuomone ;)

http://www.vanguardsoh.com/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-09-27 19:33 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Deja, i beta kol kas nepatekau, tad zinau tik tiek kiek ir kiti. Manes jis kazkaip netraukia, nes vis dar neaisku kas ir kaip bus su PvP. Iki siol visuose zaidimuose, kurie is anksto neapsisprende del PvP (kaip kad padare DAOCas, GW ar WarhammerOnline), veliau idetas PvP buvo nesekmingas. Vienintele isimtis galbut EQ2.

PvE? MMO PvE yra slamstas pagal apibrezima, tad nekomentuosiu. Asmeniskai as nezaisciau jokio MMOGo (ar bent jau nemokeciau kas menesi pinigu) del jo PvE. MMOGai vien del ju specifikos negali pasiekti tokiu idomiu PvE siuzetu kaip solo zaidimai.

Rearguard Raimondas


Top
   
PostPosted: 2006-09-28 2:45 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
eimukas wrote:
Ka galvojat apie subj?
galvoju kad zada kaip visur, o kaip yra is tikruju parodys laikas ;) siaip per daug nesitikeciau ;)

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-02 15:37 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Raimondas wrote:
Iki siol visuose zaidimuose, kurie is anksto neapsisprende del PvP (kaip kad padare DAOCas, GW ar WarhammerOnline), veliau idetas PvP buvo nesekmingas. Vienintele isimtis galbut EQ2.
Gal paradoksas, bet EQ2 forumuose kaip geros PvP sistemos pavyzdi duoda tuos pachius GW :D
Quote:
PvE? MMO PvE yra slamstas pagal apibrezima, tad nekomentuosiu. Asmeniskai as nezaisciau jokio MMOGo (ar bent jau nemokeciau kas menesi pinigu) del jo PvE. MMOGai vien del ju specifikos negali pasiekti tokiu idomiu PvE siuzetu kaip solo zaidimai.
Kaip sako, del skonio nesiginchijama. Kas ka nori, tas ta zhaidzhia. Bet sakyti, kad PvE (ar PvP) yra shlamshtas... :roll:
Tarkim, paemus ta pati EQ2, kurio PvP kaip ir nieko..Priesh menesiuka atsidare jo lokalizuota Rusijai versija. Tai po poros savaichiu kruva zhaideju perbego ish PvP serverio i PvE :) Tiesiog sistema Geris vs Blogis verchia skirtingu pusiu zhaidejus medzhioti vieni kitus tiesiogine to zhodzhio prasme. Yra tame kazhkox fun, tas taip. Bet vienas dalykas, kai tu medzhioji, kitas dalykas - kai tave. Ish nugaros. Tryse. Tau bemushant monstra. Pas tave likus pusei gyvybes. Man tai priimtina, o kitiems? :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-02 18:21 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Uukrul wrote:
Gal paradoksas, bet EQ2 forumuose kaip geros PvP sistemos pavyzdi duoda tuos pachius GW :D
Kur cia paradoksas? Neizvelgiu. Daugumai zmoniu zole zalesne kitoje kelio puseje.
Quote:
Quote:
PvE? MMO PvE yra slamstas pagal apibrezima, tad nekomentuosiu. Asmeniskai as nezaisciau jokio MMOGo (ar bent jau nemokeciau kas menesi pinigu) del jo PvE. MMOGai vien del ju specifikos negali pasiekti tokiu idomiu PvE siuzetu kaip solo zaidimai.
Kaip sako, del skonio nesiginchijama. Kas ka nori, tas ta zhaidzhia. Bet sakyti, kad PvE (ar PvP) yra shlamshtas... :roll:
Tarkim, paemus ta pati EQ2, kurio PvP kaip ir nieko..Priesh menesiuka atsidare jo lokalizuota Rusijai versija. Tai po poros savaichiu kruva zhaideju perbego ish PvP serverio i PvE :) Tiesiog sistema Geris vs Blogis verchia skirtingu pusiu zhaidejus medzhioti vieni kitus tiesiogine to zhodzhio prasme. Yra tame kazhkox fun, tas taip. Bet vienas dalykas, kai tu medzhioji, kitas dalykas - kai tave. Ish nugaros. Tryse. Tau bemushant monstra. Pas tave likus pusei gyvybes. Man tai priimtina, o kitiems? :)
PvP yra skirtingu variantu. GW ir DAOCe PvP ir PvE atskirti (DAOCe yra isimciu, bet ne apie tai kalba), tad niekas taves nemus kai tu musi monstra. Tad gali rinktis ka zaisti ir kaip, niekas nevercia sedeti PvP arba EQ2 PvP variante. Tiesa, tiketis kazkokios lygybes naivu: visada PvP bus stipresniu, kurie is taves padarys slapia vieta.

Del PvE: MMOGai palyginus su solo CRPG turi viena pliusa PvE - galimybe bendrauti su kitais zaidejais. Ir didziuli minusa: siuzeto nera arba jis totaliai skystas. Kitais atzvilgiais: pasauliu, monstrais, lootu - MMOGai ir solo CRPG gali buti panasaus lygio. Kadangi man PvE svarbiausia siuzetas, tai man asmeniskai visu MMOGu PvE yra slamstas ir taskas.

And now young Skywalker you gonna die Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-03 12:19 
Offline
User avatar

Joined: 2004-08-06 14:15
Posts: 302
Location: Memel
pritarsiu Raimondiui
ir priminsiu viena jo fraze kuri man atrodo labai teisinga
"kam musti kompiuterinius monstrus jei pilna tikru zmoniu"

o tai apie ka mini Uukrul visada buvo ir yra (tikiuosi kad ir bus :) )

man zaidime reikia jaudulio ir adrenalino
as tai gaunu tik is pvp kad ir koks jis nelygus ir neteisingas butu
bet didele malonumo dalis tame kad tu nezinai kada tai nutiks.

perkeltine prasme sulyginsiu su LotR pirma dalimi
pamenate kai orkai uzpuole ziedo brolija nukove boromira ir pagrobe du hobitus.

dauguma MMOG zaideju budami brolijos vietoje pradetu i visus forumus saukti koke nelygybe kaip juos uzpuole daug daugiau blogiuku is nugaros ir t.t. manau dalis zaideju netgi iseitu zaisti uz orkus :)

reziumuoju - kare nera ir negali buti lygybes o jei jis yra tai jau ne karas.

_________________
You accuse me of being a madman. What right have you to judge what is sane and what is not?


Top
   
PostPosted: 2006-10-03 14:26 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Man atrodo, kad judu manes nesupratot :)
Kaip jums nepriimtinas PvE, taip pilna zhmoniu, kuriems nepriimtinas PvP. Tashkas. Teigti, kad kazhkuris ish ju geresnis yra tas pats, kaip teigti, jog obuoliai skanesni uzh kriaushes :twisted:
O frazemis a la "svarbiausia - siuzhetas" (idomu kox jis ant PvP? "Jie - blogi, mes - geri", einam skerst? :D) ar "kam musti kompiuterinius monstrus jei pilna tikru zmoniu" (o kam mushti tikrus zhmones, jei yra pilna kompiuteriniu monstru, kurie ir sukurti taip, kad iveikiami tik pilnai grupei ar 4-ioms?) metosi abieju pusiu fanatikai. Boring.

O jei esat uzhkieteje PVP'eriai, tai wellcome :wink: Kaip tik man vakar siule gildietis uzhsukt i EQ2 PvP serveri, bet 2-iese ten nera ka veikt. Reikia kaip minimum 3-ju arba 4-iu. O geriausia full (6) grupe. Atidarytumem lietuvishkos gildijos filiala PvP serveryje :twisted:
Aishkinti ir matuotis ilgiais forume kiekvienas moka :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-03 15:33 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Pakalbekim apie garbe mmorpg. Sakoma, kad negarbinga 60lvl zudyt "maziukus" 20lvl. Sakoma, negarbinga trise must viena. Kiti sako - o man dzin - vyksta karas. Pirmieji atrezia - kaip tau negeda.
Tai cia europieciai sugalvojo toki dalyka kaip kilnus karas - sustoja graziai apsirengusios armijos viena pries kita ir is esmes ne kazin kuo apart uniformu besiskiriancios. Ir pliekiasi. Ir tai vadinam garbinga kova. Dabar tokia ispuosta armija persikelia per Atlanta ir tikisi sutikti tokia pat armija ir kautis tokiais pat "garbingais" metodais. A figushki. Indenas is krumu tik smikt strele/ieti - ir vel i krumus. Oj oj kokie jie barbarai! Oj oj kokie jie negarbingi - negali istatyti savo armijos ir susikauti "kaip tikri vyrai".
Is kur tas garbingumo supratimas. Is "garbingo" sluoksnio - kariu, kurie "gina" negarbingus savo globotinius. Skriausti globotini, moteri, seni, vaika - negarbinga. Reikia kautis su sau lygiu. Is cia racionali garbingos kovos samprata - jei reikia issiaiskint kas cia "verchas" aiskiniesi su kitais verchais, neniokodamas produktyviosios visuomenes dalies (valstieciu, moteru su vaikais)
Griztam prie pvp. Visi mmorpg zaidejai nori ne kiurksoti savo ukelyje auginti kviecius ir vaikus, o nori buti adventureriais kitaip sakant "Kariais". O karys be garbes - tai pakeles plesikas, barbaras indenas ir visoks kitoks nieksas. O nieksu niekas nemegsta. Bet kai wowe 60lvl adventureris uzvercia 20lvl adventureri - tai laikoma negarbinga, lyg tas 20lvl butu koks rugiu augintojas. Pve orientuoti zaidimai su priedais pvp (kaip battleground wowe) "garbingai" elgtis privercia visus. Man garbingai elgtis - malonumas, rpginimo stilius. Jei priesas parodo kad nenori kautis - palieku ramybej. Nejauciu malonumo kitiems kenkdamas.
Norint pajusti thrill - kautis su pve mobais salia pvp prieso ir zenklais parodyt, kad nesi agresyviai nusiteikes. Dauzaisi kokias 3-5 minutes ir nezinai puls tave ar ne. O jis nezino gankinsiu ji ar ne. O kai uzverstu mane - pasisauksiu draugu ar ne? Va tu abejoniu niekaip nebus solo crpg.
Ir niekaip negaunu thrill is gankinimo - absoliuciai jokio netiketumo. Absoliuciai viskas aisku. No honor.

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-03 16:02 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
noreciau gurpsinio pvp
kur kruva valstieciu gali uzversti viena riteri


Top
   
PostPosted: 2006-10-03 17:09 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Uukrul wrote:
Kaip jums nepriimtinas PvE, taip pilna zhmoniu, kuriems nepriimtinas PvP. Tashkas. Teigti, kad kazhkuris ish ju geresnis yra tas pats, kaip teigti, jog obuoliai skanesni uzh kriaushes :twisted:
Prasau neiskreipinet mano zodziu. As niekur nesakiau, kad man PvE nepriimtinas. As teigiu, kad solo CRPG PvE yra daug geriau nei MMOG PvE ir del to MMOG PvE yra slamstas. Kodel? Todel, kad:
Quote:
"svarbiausia - siuzhetas"
Quote:
O frazemis a la "svarbiausia - siuzhetas" (idomu kox jis ant PvP? "Jie - blogi, mes - geri", einam skerst? :D)
Ir vel: apie siuzeta as kalbejau PvE atzvilgiu. PvP siuzetas kaip tik reikalingas daug maziau, nes yra kitos paskatos musti priesus (kad ir tai, jog vyksta karas :)).
Quote:
ar "kam musti kompiuterinius monstrus jei pilna tikru zmoniu" (o kam mushti tikrus zhmones, jei yra pilna kompiuteriniu monstru, kurie ir sukurti taip, kad iveikiami tik pilnai grupei ar 4-ioms?)
Todel, kad kompiuteriniai monstrai yra, buvo ir bus idiotai. Nes jei jie tokie nebutu, ju neuzverstu nei grupe, nei 4 ir visi forumuose verktu, koks sunkus sitas PvE zaidimas. Apie tai jau buvo didziule tema apie monstru AI.

Ir beje dar yra psichologinis faktorius: kol galesi atskirti ar kovoji su monstru ar su zmogum, visada galesi prikaisioti, kad monstras yra lengvai nuspejamas ir neidomus, o zmogus - ne.
Quote:
O jei esat uzhkieteje PVP'eriai, tai wellcome :wink:
Nezinau, ka reiskia "uzkietejes". DAOCo RvR man patinka, GW PvP gal, kitu zaidimu PvP praktiskai nesu bandes, kai kas gal patiktu, gal ne.
Quote:
Kaip tik man vakar siule gildietis uzhsukt i EQ2 PvP serveri, bet 2-iese ten nera ka veikt. Reikia kaip minimum 3-ju arba 4-iu. O geriausia full (6) grupe. Atidarytumem lietuvishkos gildijos filiala PvP serveryje :twisted:
Toliau zaidziu DAOCa ir kol kas niekur pereidineti nenoriu. Dekui uz pasiulyma. Sekmes.

Killed in PvP zone Raimondas


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 78 posts ]  Go to page 1 2 3 4 58 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited