Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 13:09

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 78 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 68 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-05 17:23 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
sarua wrote:
Nelabai izhvelgiu ten kazhkoki tvirta argumenta :) Matai AI i saulelydi nezhiuri ir questu neskaito, jis stovi pasiruoshes mushti viska kas priartes per nustatyta radiusa arba kas ji pirmas uzhkabins.
Tai akivaizdu :) Bet vistiek nesupranti, ka norejau pasakyti.
"Einu i PvP, nes ten vietoj kvailu mobu yra gudrus zhaidejai" yra mitas.
Buvo pavyzdys. Panashiu situaciju yra begales, kai tave pagauna su nusimautomis kelnemis, liaudishkai kalbant, ir koks statistinis kvailas monstras parodo 100% daugiau pasipreshinimo nei "gudrus zhaidejas".
Ta prasme PvP ish esmes yra tas pats PvE tik kvailu monstru vaidmeny atlieka patys zhaidejai :) Kai kam tai patinka =)
P.S. hate bent jau EQ2 puikiausiai veikia ir PvP (buvo ten nustebusiu WoW'ishniku shukavimai :D) Taip, kad ta pasimetusio monstro pavyzdi galima ir zhmogui pritaikyt. Ypach, jei yra warrior'o klases atstovas su tauntais ;)
Quote:
Ash kaip supratau Raimondas norejo pasakyti, kad nuobodu mushti AI, nes jis durnas. Ar jis stiprus ar ne jokio skirtumo, paprastai einant i reida buna apmastoma ka kas daro tam tikromis situacijomis. Taigi visas raidas buna kaip koks surezhisuotas spektaklis, kaikam tai idomu, kaikam tai nuobodu. Man ashmenishkai idomi tik pirma reido dalis, t.y. "surezhisavimas", o "suvaidinimas" ne :)
Heh..kaip jau minejo.. patyres zhaidejas PvP elgsis standartishkai ar kai puola pats, ar kai yra uzhpultas..Gali lygiai taip pat "surezhisuot" visa "spektakli"..Nors ish esmes dazhniausiai viskas susiveda i banalu pirma smugi :/
Bet chia fignia. Obuoliai, kriaushes :)
Quote:
Sheip tai kiekvieno mmorpg esme komandinis zhaidimas, vienur jis stipresnis kitur silpnesnis.
Shiaip chia ne tuo adresu shi mintis =)


Top
   
PostPosted: 2006-10-05 17:39 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Raimondas wrote:
Ir reidai vis tiek lieka nuobodus darbas.
PvP irgi.
Quote:
Problema su PvE ta, kad jis atsibosta daug greiciau nei PvP, nes viskas yra rutina.
PvP irgi yra rutina. Ir atsibosta lygiai taip pat.

Kriaushes, obuoliai... :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-05 17:47 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Raimondas wrote:
Visokie Lineage'ai populiarus tik Azijoje, ten kitoks mentalitetas. Nors panasu, kad Lietuvoje irgi yra siek tiek neriboto PvP apologetu.
Nevelkite vargšų azijatų į šitą problemikę. jei jie naudoja šitą sistemą ir daugumai ji tinka tai gal pas juos nelabai priimta be proto gankinti?

Kiek teko žaisti skirtingų MMO labiau chuliganiškų ir chamiškų servų už Lietuviškus nemačiau. Toks jausmas, kad KIEKVIENO žaidėjo tikslas kitam pakenkti ar šiaip gyvenimą pagadinti. Ir dauguma supranta tai kaip Cool. Kiti renkasi kitus serverius...

Praktiškai aš ne prieš PvP visur aš prieš tuos kurie pasidaro chuliganais nes "Geimas tai leidžia" liūdna ir tiek.

Tiesa dėl PvP bent jau WoW pastebėjau įdomų faktą. Jei susirenki random grupę pvp beveik garantuotai bus žmogėnas kursis nesupranta kas yra teamplayjus ir pastoviai per jį grupė yra wipinama... PvE tai atsitinka ženkliai rečiau...

:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-05 18:00 
Offline

Joined: 2002-12-24 11:07
Posts: 359
Location: Solar system
Raimondas wrote:
Turiu.
Turi, bet ne i tema. Kur gi dingo tie visi "neverk", "gankinsi"? =)
Visokios Azijos, mentalitetai...Esu grynas lietuvis, jokiu azietishku serveriu akyse neregejes ir tiesa pasakius man tokios mentalitetu temos visai neidomu.
Man idomu tik tai, kodel visokios personos, zhaisdamos shiltnaminius pevepe, bando vis iteigti minti, kad tai vienintelis ir teisingas online zhaidimu tipas. Jei tau nepatinka dubasint tupus monstrus, dubasink tupus zhaidejus ir apturek sava fun, nafig kishti savo super subjektyvia ir kategorishka nuomone? Tokis zhodis kaip tolerancija jau nebezhinomas?

Blin, sakiau, nebedalyviausiu tokiose "kriaushiu, obuoliu" temose.. :evil:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-05 18:47 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Aivaras wrote:
Nevelkite vargšų azijatų į šitą problemikę. jei jie naudoja šitą sistemą ir daugumai ji tinka tai gal pas juos nelabai priimta be proto gankinti?

Kiek teko žaisti skirtingų MMO labiau chuliganiškų ir chamiškų servų už Lietuviškus nemačiau. Toks jausmas, kad KIEKVIENO žaidėjo tikslas kitam pakenkti ar šiaip gyvenimą pagadinti. Ir dauguma supranta tai kaip Cool. Kiti renkasi kitus serverius...
DAOCo open PvP JAV serveryje irgi sekmingai visi zemo lygio zaidejus gankina ir lygiai taip pat keikiasi matais kaip ir Lietuvos L2 privatuose. Kazkur buvo screenshotu kolekcija, galiu surasti jei kam idomu. Zodziu, deja, ta problema faktiskai visur.

Apie azijiecius labai daug komentuoti negaliu, nes tiksliai nezinau. Kiek suprantu, jie tiesiog priima gankinima, nes ten filosofija ta, kad "atkentesiu budamas zemas, uztat po to kiti kentes kai busiu aukstas". Na bet gal dar ten yra ir stipresni klanai, kurie zemo lygio zaidejus saugo. Nezinau really. (Siaip jau Lineagai nera visiskai free for all PvP, yra ten tie flagai ar kas, nors tai dazniausiai, kiek suprantu, neveikia).

Deja, visa zmonija yra gankeriai Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-05 18:51 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Uukrul wrote:
Tokis zhodis kaip tolerancija jau nebezhinomas?
Tolerancija tame, kad niekur nebandziau taves priversti nezaisti PvE ar free for all PvP. Jei tau jie patinka, pirmyn, atviras kelias.

Del PvE - taip tai mano nuomone. Ir kaip rasiau PvE zaideju skaicius > PvP, nors manyciau, kad solo CRPG PvE zaideju skaicius > MMOG PvE.

Del free for all PvP - deja, tai objektyvi statistika. Kas nereiskia, kad nerasi kokio privato arba siaip zaidimuko, kuris butu 100% bet kur bet kada PvP.

Sekmes toleruojant Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-05 21:29 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Salemas wrote:
Gryztant prie temo: gal kas zinot kada bus Vanguard open beta ir ar is vis bus toks dalykas?
Deja, su beta yra gana sudetinga, Vanguardas ima zaidejus isiregistravusius i Vanguardo forumus ir ten "aktyviai" dalyvaujancius.

EDIT: Dar panasu buvo galima gauti beta koda is kazkokio zaidimu zurnalo.

Nezinia ar bus tokia isvis open beta.

Zodziu, jei susidomejes, registruokis, gal pasiseks

Visai neaktyvus Vanguardo forumuose Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-06 11:38 
Offline

Joined: 2006-05-25 16:04
Posts: 156
Raimondas wrote:
Ir kaip rasiau PvE zaideju skaicius > PvP, nors manyciau, kad solo CRPG PvE zaideju skaicius > MMOG PvE.
del to kad pve > pvp mano galva dar yra ir kitas veiksnys. Tai mature zaidejai kurie iesko pramogos dienos galui ar pan. Jie nera nusistate pries pvp, gal net ji praktikuoja, taciau darbo dienos pabaigai buna per didelis emocinis kruvis palyvauti pvp. Todel jie mieliau renkasi pve noredami tik atsipalaiduoti ir gerai praleisti laika gale darbo dienos. Tokios mintys is asmenines praktikos.
dar pvz gryztant prie pacios PvP sitemos: ji ir turi itakos. WOW zaidziant pvp serve emocinis kruvis man yra mazesnis nei EQ2. EQ2 pastovus pavojus ir kaip anksciau rasiau temoj apie EQ2, ten nera atsipalaidavimo ir ramaus grindingo (jei uzejo toks noras). I rjei dabar rinkciau kur zaisti EQ2 gerai pagalvociau PvE ar PvP.
Asq dau priklauso nuo liaudies kuri zaidzia kartu su tavim ar priesingoj pusej.
Todel diskusijose - gankinti- negankinkti, niekada nebus viduriuko, nes objektyviai vertinant tie kurie sako "galiu tai ir darau" teisus (nes is tikruju palikta tokia galimybe ir kodel ja nepasidaudot), kaip ir tiek, kurie laikosi "moraliniu normu" ir argumentuoja, kad "jei galima, tai nebutinai reikia" kaip ir RL.

P.S.
dar del kas idomiau Ai ar gyvas priesininkas. As sutinku su Uukrul, kad statistinis zaidejas pasipriesins silniau nei mobas ar bent jau lygiai. Visas jaudulys ateina is zinojimo, kad kovoji pries gyva zaideja. Pvz jei koki moba pradetu valdyti zamogus ir tu nuo jo mirtum tiesiog pagalvotum sulaminau ir viskas. O kova pvz. pries, tavo manymu zaideja (kitas char ar pan), taciau valdoma AI suteiktu tau tiek pat adrenalino kaip ir kitais atvejais pries zaidejus. Kodel tai sakau, todel kad, kad ir koks genijus butum tu gali panaudoti tik tai ka tau suteike zaidimas. Jokiu kitokiu igudziu nera. O zaidejai nuo mobu skiriasi tuom kad turi didesni arsenala.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-06 13:49 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
uhm, ikisiu ir as savo trigrashi :)

asmeniskai man pve nera prie shirdies(tiesa sakant net visi mmorpg uzknisa su savo pastoviu grindinimu), nes paprasciausias uzsikeles n-ta leveli, tu noresi ji pademonstruoti ir geriausiai tas noras ishreiskiamas per pvp. Na nezinau kaip kitiems, bet, kad as nukaliau super drakona n kartu ir dabar turiu super duper seta ir su juo galiu tik tavernoj/mieste pasipuikuoti, yra ne man. Tam turbut tiktu wow raidai, bet ten jie nelabai mato tam tikslo kazkodel ir geriau eina dar n-taji karta i dungeona, nesvarbu tai pvp ar pve servas, o pvp pasilieka battlegroundus(kurie man yra fignia kakaja ta), bet siaip yra daugiau priezasciu kodel wow ne man 8) . Dar del pve, tai yra ok, 1-2 kartus, nu o tada prasideda nuobodybe, kaip jau raimondas minejo, drakona kalam taip ir taip, dabar begam ten ir ta kalam taip ir taip - RUTINA. pvp to niekad nebus del elementariu priezasciu, net tas pats klanas kuri tu sutriuskinai pries savaite, gal atsines daugiau pabuklu i musi ir si kart tave sutriuskins, jau net nekalbant apie taktiku ivairove.
Siaip dabar cia biski offtopic, bet del to ir pamegau dota(wc3 modas), greitas ir staigus rpg pvp, trunkantis max 2val. Ir jokiu fuckin savaiciu kol galesi eit i mushi ;)
Dar norejau apie AI paminet, nors jau kaip minejau jo veiksmai ilgainiui tampa nuspejami(nu ka ten nuspejami, kai jie visada tokie patys), man keista kodel dar neishejo mmorpg su tikrai geru AI, kuriame mobai nesinaudotu vien 3 veiksmu systema: nematau tai stoviu/vaikstineju, matau tai killinu - jei bega po tam tikro atstumo gryztu atgal. O butu tikrai galvoti ir siaip ka nors idomaus sugalvotu, pvz koki kaima uzpult ar dar kokiu fintu prigalvot. Kol to nebus - pve ne man :)

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-10-06 14:37 
Offline
User avatar

Joined: 2004-08-06 14:15
Posts: 302
Location: Memel
Uukrul wrote:
... Tokis zhodis kaip tolerancija jau nebezhinomas?
Blin, sakiau, nebedalyviausiu tokiose "kriaushiu, obuoliu" temose.. :evil:
o man labai nepatinka "Uukrul" totalus puolimas kitu pasisakanciu sioje temoje

jeigu zmogiui patinka A o tau patika B tai ko cia putotis?

jei pas ka truksta tolerancijos tai pas ... :poke:

turintis 60 lygio lelyte barbe su legendine suknele Drakar :-P

_________________
You accuse me of being a madman. What right have you to judge what is sane and what is not?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 78 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 68 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited