Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2019-10-20 19:20

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2006-12-18 14:30 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
II Foruminis karas gyvai

Metrastininko versija:

Ir išaušo ta diena, kai nepaimamoji Helmo Daubos tvirtovė išvydo armiją, rimtai pasiryžusią užimti visas tvirtovės sales beigi bokštus. http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0486.jpg Ir susirinko milžiniška armija orkų iš Mordoro beigi Morijos ir dar didesnė armija uruk-hajų, Sarumano sukurtų. Ir ši armija jau buvo didesnė tris kartus nei gynėjų. http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0481.jpg O ginti tvirtovės susirinko geriausi kariai: Dvorfai iš Morijos, vedami Gimlio; elitiniai elfai su Legolasu priešaky beigi vyrai iš Rohano ir Gondoro vadovaujami savo didvyrių: Aragorno ir Teodeno. Negana to, atvyko didysis orkų warlordas Smeli su savo orkais ir atsigabeno kinietiškų trolių beigi kitų nelegalų, o taipogi daugybę apgulties technikos: apsauginių sienelių, katapultų bei trebušetų. http://s31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0489.jpg Ir kai kuriuos gynėjus apniko nerimas, betgi trauktis nebuvo kur ir pasiryžo gintis iki paskutinio atodūsio. http://s31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0485.jpg
Ir prasidėjo šturmas, trukęs nuo vidurdienio iki saulės laidos. Gausūs uruk-hajų būriai pradėjo nešti kopėčias į priekį. http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0512.jpg Keli pačiupę taraną pajudėjo link tvirtovės vartų, o paskui juos ir akim sunkiai aprėpiama Mordoro beigi Morijos orkų minia. http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0491.jpg Gynėjai laidė strėles, tačiau vieną kritusį orką pakeisdavo trys nauji. http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0504.jpg O didžiojo warlordo armija labai lėtai žingsniavo į priekį. Pats warlordas įsakė dviems, į nelaisvę paimtiems, dvorfams nuritinti galvas ir paleisti jas iš katapultų į gynėjus. Bet gynėjai laikėsi ir nepabūgo, kaip tikėjosi warlordas.
Uruk-hajams ropščiantis kopėčiomis ant sienos, http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0520.jpg o rohaniečiams bei gondoriečiams stengiantis juos atmušti, http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0521.jpg warlordo armija tik stovėjo mūšio lauke ir rodė dvorfų gynėjams nuogas šiknas, nes šie neturėjo arbaletų. Pats warlordas daugiau nei per šūvio atstumą slėpėsi už trolio nugaros. http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0537.jpg O didžiulis būrys orkų jau buvo sugužėję link vartų ir tarano smūgiais jau bandė vartų tvirtumą. http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0548.jpg
Ir tik uruk-hajams jau užėmus trečią dalį sienos, warlordas prisiminė, jog neturi kopėčių ir nusiuntė 2 trolius, kad šie nupirktų iš uruk-hajų kopėčių. http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0554.jpg O ir 2 iš 3 katapultos warlordo sulūžo bešaudydamos.
Ir lyg gynėjams dar būtų maža, Smeli pasikvietė pagalbon Šelobą ir pasiuntė ją tiesiai link tvirtovės. http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0553.jpg Laimei gynėjai savo gretose turėjo Legolasą, kuris taikliai paleido tris strėles į Šelobą http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0518.jpg ir ši baimės ir skausmo pagauta pabėgo iš mūšio lauko. Neilgai džiaugėsi gynėjai, nes išvirto vartai ir plūstelėjo vidun orkai. http://s31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0561.jpg
Daug žmonių ir dvorfų žuvo begindami sienas, tarp jų buvo ir Teodenas su Gimliu. http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0564.jpg Daug elfų bei žmonių žuvo nuo stėlių lietaus, tarp jų ir Legolasas šaunusis. Ir teko gynėjams trauktis prie vartų, kad sustabdyti begalinį orkų srautą. Laimei Helmo Dauboje buvo didelis dvorfų būrys, užsimaskavęs kalkakmenio dulkėmis ir tyliai laukęs savo akimirkos vienoje iš didžiųjų salių. http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0566.jpg Ir pradėjo dvorfai stumti atgal įsibrovėlius ir daugel jų išguldė. Net hobitai keli į kovą stojo narsiai. http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0519.jpg Tačiau įsibrovėlių buvo žymiai daugiau ir minutė po minutės jie užėmė vis didesnę tvirtovės dalį. http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0571.jpg Krito debesys strėlių ant dvorfų ir hobitų galvų ir daugel prigulė nuo jų. http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0589.jpg Aragornas narsiai kovojo ir nuėmė galvas daugybei uruk-hajų, http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0588.jpg tačiau pamatęs kiek jų dar veržiasi vidun, tik pasipustė padus ir niekas jo daugiau nematė. Paskutiniai likę dvorfai kovės labai narsiai, kiekvienas nusinešdami su savimi į aną pasaulį po 8 orkus. http://i31.photobucket.com/albums/c356/ ... G_0598.jpg Bet to buvo per mažai. Galų gale tvirtovė atiteko orkams ir warlordas joje iškėlė puotą. O šis didis mūšis dar ilgai buvo aptarinėjamas ilgais žiemos vakarais.


warlordo versija:

Leidosi saule, tilo pauksteliai, atrode visa gamta ruosesi miegui. Helmo Dauba apeme palaiminga ramybe. Nors zvalgai ir pranese apie artejanti pavoju, taciau mazai kas juo patikejo – kariu tvirtoveje buvo mazai.
Pasigirdo triuksmas – didziule uruk-haju armija rekaudama ir barskedama sarvais beigi ginklais priartejo prie pilies sienu.
Kai prie sienu priartejo pulkelis nazgulu, tvirtoves gynejus sukauste baime. Taciau ne nazgulu issigando gynejai, o milziniskos warlordo armijos ir ypac apgulties masinu. Nazgulai pasitrauke is warlordo armijos kelio, kad netycia nesutryptu ju.
Gynejai galvojo kad orkai kaip iprasta lips ant sienu, kris ir vel lips, taciau warlordas nesiruose taip lengvai atiduoti savo orku gyvybiu.
Po pirmojo katapultu suvio gyneju meslungiskas sastingis praejo – nupjautos dworfu galvos buptelejo tiesiai ant sienu. Dworfams barzdos piestu atsistojo pamacius toki vaizda, bet trauktis nebuvo kur todel jie liko stoveti ant sienu. Elfu gi tai visai neisgasdino, elfai juk monstrai, be sirdies.
Uruk-hajai budami be galo nervingi ir nekantrus nelauke kol warlordas laimes kara ir puole sturmuoti siena. Uz tai jiems teko uzmoketi savo gyvybemis, bet uruk-haju gyvybes nieko vertos…
Warlordas issiziojo savo garsiai kalbai po kurios sudreba net nuozmiausiu priesu sirdys, taciau tuo metu priesiskos zuvedros (angl. sea-birds) skrido virsuje ir prisiko tiesiai warlordui ant veido. Kalba nutruko, nusisluoses mesla warlordas tyliu neitikinamu balsu pasake “pasiduokit”.
Kronas zinojo kad warlordo zodziai yra giliai pasverti ir apgalvoti todel pasake “nenugirdau, prieik arciau”
Warlordas priejo arciau, ir pakartojo “Kronai pasiduok”, deja uztikrintumo zodziuose po klastingos zuvedru atakos nebeliko. Todel Kronas pajutes jog warlordo zodziuose truksta tos zudancios ugnies, pasiduoti atsisake.
Tuomet warlordas grizo prie savo armijos ir pradejo sienos griovimo katapultu pagalba operacija. Deja orkai nelabai gabus apgulties masinu specialistai, todel trebuchetas sugriuvo vos ne pacioje pradzioje, tai labai suletino warlordo armijos sturma.
Tuo tarpu uruk-haju vadas pastoviai atsisukinejo i warlorda laukdamas padrasinimu ir vis kartodamas “matai smeli, as jau uzemiau dali sienos, tuoj visus tuos rohaniecius ismusiu”
Warlordas pritariamai linkteledavo galva ir sulaukes tokio padrasinimo uruk-hai su dar didesniu entuziazmu zude priesus.
Kaip raso vienas nezinomas istorikas “senajame Helmo daubos musyje uruk-hajai pralaimejo tik todel kad nebuvo uz ju nugaros galingojo ir pritarianciai linksincio galva warlordo”
Si karta uruk-hajai tiesiog shienavo priesus, o kai kas nors is ju zuddavo, visi atsisukdavo paziureti ar warlordas – ju pergales talismanas – vis dar tebestovi kaip uola nepajudinamas.
Warlordas stovejo, nepajudinamas ir uruk-hajams tai suteike stiprybe uzimti pirmaja siena.
Tuo tarpu sienpjovys sturmavo vartus. Tiesa sakant pradzioje sienpjovys nezinojo kuria puse pasirinkti ar pergalingaja warlordo ar pralaimetojus. Po musio jis pareiske “jau geriau buciau buves tarp pralaimejusiuju, negu tai kad as tiek kariavau kariavau, o visa slove ir garbe kaip visada atiteko warlordui”
Kai kurie istorikai kaltina warlorda asmeniskai taip ir nenuzudzius ne vieno prieso. Taciau objektyvi realybe rodo kad warlordui butu teke prima iszudyti sienpjovio orkus. Dar daugiau - patyre istorikai teigia kad sienpjovys specialiai uztvere kelia warlordui kad warlordas negaletu nuzudyti net ir tu dvieju hobitu ir tuo neivykdytu savo pazado ir kad susvyruotu nepajudinama warlordo reputacija.
Pamate kad siena pradeda griuti Krono dworfai mikliai nuo jos pasisalino. Tuomet warlordas isake troliams atgabenti urukhaju paliktas perteklines kopecias. Orkai pradejo lipti ant sienu nes jiems zutbut reikejo ivykdyti pagrindini warlordo isakyma: pirmoje eileje nuzudyti du hobitus. Isakymas buvo ivykdytas ir tik tada kai buvo nuzudyti du hobitai, warlordo kariai pradejo zudyti likusius gynejus.
Taip, warlordas pazadejo kad hobitus nuzudys pirmiausia – warlordas pazada ivykde. Warlordas pazadejo laimeti kara – laimejo. Ka warlordas pazada ta ir ivykdo.
Gyneju jau buvo like nedaug, nes uruk-hai taip isismagino kad net pamirso kas cia vadovauja paradui.

Istorikai apraso viena idomu epizoda:
Istroskusi kovos kruva warlordo orku puole 1 stovinti ant praejimo Krono dworfa, taciau visai eilei teko laukti nes dworfas ir orkas kovojo bet lyg tycia vienas kito nezalojo. Tuomet neteke kantrybes orkai stoveje is nugaros nusprende pagelbeti dworfui is pasmege saviski kad galu gale pajudetu reikalas. Orkas mire ir eile pradejo eiti. Tuo “geru” pavyzdziu paseke ir kiti orkai. Dworfas kapojo orkus o sie mirdavo, ir niekas isskyrus paskutiniji orka taip ir nesuzinojo kad orkai patys galabijo is nugaros saviskius nes pritruko kantrybes ziureti kaip kaunasi kiti, o norejo patys dalyvauti. Sitaip zuvo kazkur 7 orkai. 8 buvo gudresnis, jis laiku pridenge savo nugara o stipriu atbuliniu smugiu nuzude dworfa kuris tuo tarpu jau uzsieme zudymu eilutes uruk-haju, nes uruk-jaia per ta laika uzeme tvirtove is kitos puses ir apeje atakavao dworfu “didvyri” is nugaros

Kaip didziausia warlordo indeli sioje kovoje, be uztikrinto moralinio palaikymo zinoma, istorikai vienbalsiai nurodo is epizoda:
Kai kalkakmeniu uzsimaskavusiu Krono dworfu smogiku burys netiketu puolimu sumuse kelis uruk-hajus, o stebuklingai islikes gyvas Aragornas sekmingai sulaike visa gauja urukhaju tarpduryje, Kronas labai itikinamai suriko “Pasiduokit ir mes jus paliksim gyvus”
Urkuk-haju vadas ir sienpjovys tiesiog sustingo pamate galybe nauju gerai maskuotu priesu ir isgirde isakmu ir uztikrinta dworfu hirdo vado balsa. Musio garsai staiga nutilo, urukhajai pradejo trauktis, nes gresmingas dworfo balsas jiems ivare siauba.
Bet galingojo warlordo nebaugina net paties Saurono balsas. Vieningai sugriaudejo warlordo armijos karo sukiai, katapultos vel sudrebino sienas ir urukhajai atsitokejo. Neitiketinai drasus Krono va-bank vos nesuveike ir Kronas vos nelaimejo, bet warlordas buvo cia pat ir Kronui teko pralaimeti.
Istorikai iki siol stebisi kaip taip galejo atsitikti kad Kronui susukus “pasiduokit” urukhajai pradejo klusniai trauktis is musio lauko. Taciau atrastas vieno musio dalyvio manuskriptas viska puikiai paaiskina: uruk-hajai yra neprotingi padarai, ir dar apyglusiai. Kai Kronas pasake “pasiduokit” tai uruk-hajai isgirdo kaip “pasiduo..” ir jie pagalvojo kad dworfai pasiduoda, kad pilis uzimta ir karas baigesi. Jie tiesiog apsisuko ir patrauke namo. Taip butu visas ir pasibaige. Bet warlordas ne akimirkai nesusvyravo, jis net apsidziauge. Kaip minejo warlordo generolai, warlodas tryne rankas sakydamas “na va, tie bailus uruk-hajai jau bega, tuoj atsilaisvins praejimas tikriems kariams ir mes pagaliau galesime parodyti kas cia Karalius”. Generolai susuko “tegyvuoja warlordas!!!”, paskui juos visa armija susuko “tegyvuoja warlordas!!!!!!!!!!!!!!” ir sitas karo sukis ir isvede uruk-hajus is stuporo. Uruk-jai suprato tada kad karas dar nesibaige, jie vel su viltimi pazvelge i nepajudinama kaip uola warlorda ir, pamate warlordo akyse pergales ugni, drasiai puole priesus.

Istorikai taip pat raso kad warlordas nusprende isbandyti nauja armijos rusi, kuri vadinasi voru raiteliai. Sheloba priperejo daug nedideliu voru ant kuriu uzsilipe orkai gali joti i musi kaip ant zirgu
Taciau uruk-haju vadas issigando pamates tokias slykstynes ir warlordui teko atsaukti raitelius. Pati Seloba buvo isalkusi todel warlordas psiunte ja suryti pilies gyneju. Bet jos nelaimei ant sienos stovejo legolasas kuris stipriai ja suzeide ir seloba pasisalino is musio lauko. Ka Sheloba suede tikriausiai zino tik pats warlordas, bet orku raiteliu daugiau musyje niekas nebemate.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-22 19:40 
Offline
User avatar

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
smeli, tu cia kazkaip nei i tvora nei i mieta pavarei


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-22 19:51 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
as is viso nieko nepavarioau gerbiamas nepilnameti


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-22 23:00 
Offline
User avatar

Joined: 2004-08-06 14:15
Posts: 302
Location: Memel
super
fantastiskai beprotiskas musis. saunu kad toki dalykai vyksta
matosi labai neblogas figureliu dazymas (daugumos)

o gal isduosi paslapti apie kiek litu toks dalykas atsistoja?

_________________
You accuse me of being a madman. What right have you to judge what is sane and what is not?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-23 20:24 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
Ciotkai aplinka atrodo. Jei dar visos figureles nudazytos butu (o ne prie sienu puikiai prisiderinusios //nors tikrai puikiai issisukta :lol: //), tai isvis nerealiai atrodytu. O siaip kiek laiko, idomu, tai piliai "pastatyti" ir pievoms pagaminti sugaisot?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-24 13:08 
Offline
User avatar

Joined: 2006-08-25 14:51
Posts: 181
Pilis, tai mano darbas. Uztruko mazdaug 1.5 men statyti, bet buvo labai daug darbo. Kiekviena plyta atskyriai iskarpyta, ir uzklijota.
Pievele nupirkta, ir kartu su kalvelomis per pora vakaru padariau.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-27 16:57 
Offline
User avatar

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
[quote="smeli"]as is viso nieko nepavarioau gerbiamas nepilnameti[/quote]

Prie figureliu gerai padirbeta.
O siaip - КГ/АМ


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-12-29 2:06 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Mdeee....
As net is nuotrauku matau, kad jie gyvi ir kaip jie juda...
It's magic
Saunuoliai !!!

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-09 15:10 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
armijos buriasi naujam karui del Hobitynes
warlordas zadejo sumusti uruk-hajus jie sie netycia isliktu gyvi
dworfai ir hobitai ruosiasi sumusti uzpuolikus
ar hobituku siuvykleles, skalbykleles, kepykleles ir kt. isliks ar jas nusiaubs orku barbaru gauja

padeti apginti hobituku nuosavybe :garbinti: arba padeti ja nusiaubti :fork: galite ir jus! nepraleiskite progos, nes siaip progu kariauti dar bus, bet hobituku likimas sprendziasi jau dabar


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-09 18:01 
Offline
User avatar

Joined: 2005-07-31 18:08
Posts: 401
Location: Vilnius
O kada vyks? Pats armijos jokios neturiu bet pažiūrėt irgi būtų labai įdomu :P

_________________
Apsilankykite http://www.PenisLand.net


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited